[quote name='Misia&Ruby']http://img18.imageshack.us/img18/5562/45652891.jpg
Ale świetna muchołówka :)
Ja mam rosiczki. Jedną scorpoiders, przy której ostatnio wyrosły dwie tycie rosiczki :) ,widocznie nasionka się wysypały i zasianą nidiforms. Teraz czaję się jeszcze na dwie inne odmiany.
A jak trzeba się zajmować muchołówką?
Ja też miałam kiedyś rosiczkę, ale mi padła :(
Muchołówkę mam w takiej szklanej osłonce, aby lepiej trzymała się wilgoc i ciepło, musi miec stale wodę ( z tym że woda nie może być kranówą), lubi żeby ją zrosić od czasu do czasu. no i w sumie najważniejsze aby jej nie przekarmić. Mam jeszcze dzbanecznika ;)
W sumie wszystkiego o muchołówce nauczyłam się w internecie, grzebiąc godzinami po różnych stronach i forach. No i mam też ksążkę Rośliny mięsożerne zwane też owadożernymi.
[quote name='Aleksandra95']a Lusia do czego tak skakała ? :)
Do patyczka :D