Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. To jak u Cesarka, jest juz w nowym domku, czy czeka na przyjazd nowych właścicieli? ;)
  2. O to jak się uda to czekam na jakąś relacje z frisbee, jeśli wyjazd się uda :)
  3. [URL]http://i52.tinypic.com/2s7yzox.jpg[/URL] to fajne zdjęcie :)
  4. [quote name='Misia&Ruby']http://img18.imageshack.us/img18/5562/45652891.jpg Ale świetna muchołówka :) Ja mam rosiczki. Jedną scorpoiders, przy której ostatnio wyrosły dwie tycie rosiczki :) ,widocznie nasionka się wysypały i zasianą nidiforms. Teraz czaję się jeszcze na dwie inne odmiany. A jak trzeba się zajmować muchołówką? Ja też miałam kiedyś rosiczkę, ale mi padła :( Muchołówkę mam w takiej szklanej osłonce, aby lepiej trzymała się wilgoc i ciepło, musi miec stale wodę ( z tym że woda nie może być kranówą), lubi żeby ją zrosić od czasu do czasu. no i w sumie najważniejsze aby jej nie przekarmić. Mam jeszcze dzbanecznika ;) W sumie wszystkiego o muchołówce nauczyłam się w internecie, grzebiąc godzinami po różnych stronach i forach. No i mam też ksążkę Rośliny mięsożerne zwane też owadożernymi. [quote name='Aleksandra95']a Lusia do czego tak skakała ? :) Do patyczka :D
  5. [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/WAKACJE/DSC04258.jpg[/URL] Świetnie uchwycony moment :loveu:
  6. [quote name='Buszki']Super te wodne fotki,teraz wypada poczekać na Niunię ;).[/QUOTE] Ja też czekam na sesje Niuni :)
  7. kiedy nowe zdjęcia zobaczę? Bo takie ładne robisz :)
  8. [URL]http://img31.imageshack.us/img31/6607/dsc4953ww.jpg[/URL] Świetne zdjęcie :loveu: Bardzo mi się podoba akurat to :) A model wspaniały poprostu :loveu:
  9. Dawno nowych zdjęc nie było ;)
  10. [quote name='Aleksandra95'] w domu wczoraj ćwiczyłyśmy komendy.. robi wszystkie, a na dworze niekoniecznie.. zostań i do mnie na długość salonu ok..:) szkoda, że na dworze się nie sprawdza.:([/QUOTE] Miałam to samo z moim poprzednim psem. Na podwórku robił wszystko na zewnątrz niekoniecznie. no chyba że miałam coś pysznego ale naprawdę pysznego w ręce :D
  11. [quote name='Misia&Ruby']To super! :multi: Wycałuj Cesarka ode mnie :)[/QUOTE] Wycałuje :)
  12. Po lewej wieża kościoła ewangelickiego, kościół został zburzony wiele lat temu, po prawej nasz kościół z czerwonej cegły Mruczek Wariatka Lusia Kotki oba :
  13. No i wkońcu zebrałam się żeby edytować pierwszy post w galerii ;) Moja roślinka :loveu:
  14. Dingiem też od czasu do czasu się zajmujesz tak jak Łatkiem? ;) Lasti przystojniak :loveu:
  15. Ja bym powiedziała że to jakas krzyżówka niedźwiedzia z lwem :D
  16. No to smacznego Saro ;)
  17. [quote name='Talucha']Dziękujemy :) Ja lubię jesień ale bezdeszczową :diabloti:[/QUOTE] ja tylko taka lubię :D
  18. to fajne [URL]http://img694.imageshack.us/img694/200/dscn9837.jpg[/URL] :)
  19. [quote name='kajtuu']Dzisiaj rano trochę zjadła ciapki i zrobiła kupkę bez krwi o 16 pójdę z nią do parku .[/QUOTE] Super wiadomość! :loveu:
  20. [quote name='Talucha']Niunia ma świetną minkę na tym ostatnim zdjęciu :lol:[/QUOTE] No to samo chciałam napisać :)
  21. Ale koty i bociany razem... Nigdy takiego czegoś nie widziałam :)
  22. [quote name='Talucha']No-ząbki ma śmieszne :lol: U nas po okolicy chodzi taki psiak, który ma dolną szczękę dłuższą od górnej i też ma takie słodkie wystające i krzywe ząbki :lol: :loveu:[/QUOTE] musi to fajnie wyglądac :loveu:
  23. No ja jakoś nie skacze zbytnio z moim bykiem, ze względu na nasze problemy z łapkami, jeśli już to hopka na wysokości 20 cm i bardzo rzadko... Narazie się wstrzymujemy, zobacze co będzie jak Cesar podrośnie ;) Tak również uważam że stanowczo za mało zdjęć :)
  24. Poprosze jakies zdjęcia suni Twej ;)
  25. jak on tu cudownie wyszedł, tak słodziutko :loveu: Kocham go! :loveu: Edit Trzymam mocno kciuki za kochaną Sarę!!
×
×
  • Create New...