Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Ale mrożące spojrzenie :evil_lol:
  2. [quote name='Tengusia']dawaj no jakies foty futrzaka :grins:[/QUOTE] Jutro może dodam jak go obfoce ;)
  3. Ok to wymysle jakis tekst.
  4. [quote name='Tengusia']pieknosci :loveu: [url]http://img192.imageshack.us/img192/3946/29285940.jpg[/url][/QUOTE] [quote name='Misia&Ruby']Bardzo ładną ma obróżkę :)[/QUOTE] Dzięki! :) [quote name='deer_1987'][url]http://img819.imageshack.us/img819/4326/37582263.jpg[/url] bardzo fajne![/QUOTE] [quote name='magdabroy']Ładna obroża ;) a model jeszcze piękniejszy :loveu:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Obroża bardzo gustowna :loveu: [url]http://img521.imageshack.us/img521/3892/30066782.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='dianusia921'][url]http://img192.imageshack.us/img192/3946/29285940.jpg[/url] jaki śliczny chłopaczek :loveu: [url]http://img543.imageshack.us/img543/8009/64419819.jpg[/url] i tu jaki cudny, dumny taki :lol:[/QUOTE] [quote name='Paula03']Bardzo ładna obroża :)[/QUOTE] [quote name='Talucha']Fajna obroża, pasuje mu :)[/QUOTE] Cesar dziekuje! [quote name='Kaja10014'][url]http://img521.imageshack.us/img521/3892/30066782.jpg[/url] świetne! :D[/QUOTE] Dzieki ;) [quote name='Kawalier']Witam. Obroża i zdjęcia eleganckie: Czy te oczy mogą kłamać? [URL]http://img651.imageshack.us/img651/6764/51815379.jpg[/URL] Bardzo pasuje mu ta obroża [URL]http://img818.imageshack.us/img818/7205/51774058.jpg[/URL] Ładnie się tu prezentuje [URL]http://img27.imageshack.us/img27/722/63267279.jpg[/URL] Pozdrawiam i zapraszam do mnie[/QUOTE] Dziekuje! [quote name='bety']Bardzo fajna obroża. :) Pzdr[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Fajne ciekawe ujęcie:) [url]http://img405.imageshack.us/img405/3374/33021229.jpg[/url] pzdr.[/QUOTE] Dzięki! :loveu: [quote name='kalyna']tak samo moja Sonia, aż musiałam poluzować obrożę :D [URL]http://img521.imageshack.us/img521/3892/30066782.jpg[/URL] Uwaga, bo olbrzym się rozpędza :)[/QUOTE] A Cesar wbrew pozorom nie ma takiej grubej szyji, na jaka wygląda przez ta sierść ;) [quote name='unikatowydiament']głaski zasyłamy[/QUOTE] Dziękujemy! Nawzajem!
  5. Jutro mogę porozsyłac, poza tym weekend tez moge na to poświęcić, a masz może jakiś gotowy tekst? Czy sama mam wymyslić ;)?
  6. 100 lat Neron :loveu:!
  7. [quote name='Tengusia'] gorszy nie ... glupszy a i owszem :diabloti:[/QUOTE] Jak tak możesz mówic ?;) :evil_lol:
  8. Może za to Kostusiowi się uda do hoteliku pojechać :loveu:
  9. Ale ja mam zawsze u Was do nadrabienia... [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-lt1DuG1YmPk/Tpm__aQJyGI/AAAAAAAAIto/byuJk-m-pYw/s640/IMG_8687.jpg[/URL] świetne ujęcie :loveu:
  10. Ciapek jak fajne się piłką bawi :loveu: To teraz czekamy na zdjęcia Soni :loveu:
  11. [URL]http://fotofotki.pl/pliki_img/1t5xhcq1r7ix537nqzj.jpg[/URL] [URL]http://fotofotki.pl/pliki_img/j39k0vwg82cxy5b4pyq.jpg[/URL] Te najfajniejsze :loveu:
  12. Ja cały czas jestem i czekam na wiadomości ;)
  13. Ja tez sie boje po ciemku chodzic wiec wiem o co ci cchodzi...
  14. Ja bardzo chętnie pomogę w rozglaszaniu watku itp.
  15. Na jakiej rasy koniku jezdzisz? ;)
  16. Cesar obrósł podszerstkiem dlatego wygląda jakby miał grubą szyję :D
  17. Teraz dopiero zwróciłam uwagę na wielkośc Qwendi, ile ona ma w kłebie, wiesz moze? ;)
  18. Jejku jaki przybornik tabletkowy...
  19. [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3892/30066782.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4326/37582263.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8009/64419819.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4320/58903164.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/722/63267279.jpg[/IMG] I sama obroża jakby ktoś chciał zobaczyć ;) Jest półzaciskowa. [URL]http://img850.imageshack.us/img850/4605/obroa.jpg[/URL]
  20. Zgodnie z obietnicą obroża doszła więc ją pokażemy, ale to za chwilkę: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7198/85342702.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4657/34353692.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6764/51815379.jpg[/IMG] I obroża na modelu: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3946/29285940.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7205/51774058.jpg[/IMG]
  21. Banerek zostal zrobiony na podstawie pierwszej strony. o takim jego zachowaniu nie mialam pojecia.
  22. Winter sugerowała żeby pieniądze zostawić do 10 listopada, tak na wszelki wypadek ;)
  23. Nadrobiłam bo mnie dawno tu nie było ;) To ja pójdę za twoim pomysłem i będę namawiac Cesara zeby dobił do 70 cm w kłębie, teraz ma 68,5 (1,5 cm od ostatniego mierzenia urósł ) Pozdrawiam :)
  24. Może ktoś chce się poczestowac Kostusiowym bannerkiem? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/124369-Kostek-%C5%82agodny-Mix-ASTa-w-Psim-Aniele.-Szukamy-domu%21"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/44/kostek1.png[/IMG][/URL] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3873/kostek2.png[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4274/kostek3.png[/IMG]
×
×
  • Create New...