[quote name='biscuit'][URL]http://img267.imageshack.us/img267/3130/93206018.jpg[/URL] Kawał chłopa! :D Piękny jest :)
A powiedz mi, podhalany potrzebują bardzo dużo biegania?[/QUOTE]
Dzięki. Z tego co zaobserwowałam, to wolą wędrować luzem u boku przewodnika po polach, lasach. Bardzo dużo ruchu nie potrzebują, jednak wiadomo bardziej są aktywne jak dorastają, gdy dorosłe juz potrzebują trochę mniej. Dośc szybko Cesar się męczy latem ze względu na upały, jednak taką porą jak teraz jest zdecydowanie bardziej aktywny. Ja pilnuję żeby Cesar miał conajmniej 1 godzine ruchu dziennie poza domem. No i z podhalanem za dużo się nie pobawi, np w rzucanie piłki. Po drugim razie znudzi mu się przynoszenie jej. :evil_lol: Na przykaład jak mam porównanie jak idziemy na spacer ze znajomą amstaffką to Gandzia jeszcze dłuuugo wariuje, szaleje, a Cesar mimo że ma dosc dobrą kondycję już robi się spokojniejszy, męczy sie szybciej od tej amstaffki :)