Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. [quote name='astridq']Chyba Szaguś i Aston ustawią się w kolejce albo po prostu mnie wtajemniczysz ;)[/QUOTE] mam jeszcze skrawek materiału dał Was :)
  2. Podrzucamy chlopaczka ;)
  3. Zdaje mi się że te drugie zdjęcie Brunomani jest ruszone, szkoda tez że łapki ścięte. Pierwsze jak dla mnie oki jest :)
  4. westie justa nie wiem czy to tylko u mnie tak ale w pierwszym i drugim zdjęciu wydaje mi się że piesek ma fioletowy odcień sierści, tak przynajmniej u mnie widać. A trzecie jakies takie ciemne mi sie wydaje. :)
  5. Zdjęcia ! :loveu:
  6. czemu nie wrzucasz zdjęć tak żedby od razu się pokazały, tylko w linkach? ;)
  7. wikikoniki pierwsze zdjęcie ma w sobie klimat, ale oczy psa, praktycznie nic nie jest widoczne, trochę mi tego brakuje, ale zdjęcie mi się podoba. Drugie zdjęcie - lampa spowodowała, że te oko jest zupełnie nienaturalne, drugie jest zamkniete Trzecie zdjęcie to samo co wyżej, oczy nie takie, Czwarte - szkoda że jedna z przednich łapek jest ucięta To tak ode mnie :)
  8. Lasti w roli mikołaja swietnie się sprawdza :D
  9. Jari tak dumnie pręży klate na zdjęciach :loveu:
  10. [quote name='Brunomania']Dodajmy jeszcze, że zrobiłaś szarpak dla Bruna, za co jest Ci niebiańsko wdzięczny. Dziękujemy za prezencik i superaśny spacerek ![/QUOTE] Nie ma za co :loveu:
  11. [quote name='Ola164']Zdjęcia mi się nie wyświetlają.[/QUOTE] Mi także :)
  12. W schronisku lub domu tymczasowym poszukaj :)
  13. Dla mnie $ i anioł choinkowy numer 2 najlepsze :)
  14. Ale super zdjęcia! :multi: Uwielbiam takie oglądac :loveu: Czekam na kolejne :)
  15. No i gdzie te zdjęcia ;)? Dawaj jeszcze w tym roku :)
  16. Jaka słodziutka :loveu::loveu::loveu:
  17. A może jakby się komuś baaardzo, ale to bardzo nudziło narysował mojego Cesara? ;) [SIZE=1]Zdjęcia w galerii [/SIZE]
  18. [quote name='Paula03']http://img685.imageshack.us/img685/2820/31957251.jpg W ogóle do nie widać :diabloti: No przecież :D [quote name='sator_k_']http://img35.imageshack.us/img35/2451/26905342.jpg Nie dość, że miłość między kotkami to jeszcze między tym futerkiem na którym śpią ;) [quote name='kalyna']koty to mają jednak za dobrze :D i portrecik :loveu: uwielbiam portrety Cezara tak ładnie wychodzi :) Dzięki. :loveu: Jednak koty u nas są zdecydowanie za bardzo rozpieszczone. [quote name='Aleksandra95']Cesar taki fajny miiiś.:loveu: :loveu: Zrobiłam szarpak dla Cesara mały a duży jest w trakcie robienia! Zdjęcia będa później ;)
  19. Tło zdjęc brzydkie, odbija się lampa w obydwu,ogólnie mi się nie podoba ;)
  20. Ale psiaki szaleją :loveu: Swoją drogą fajny ten piesek co do Was się przypałętał :)
  21. [quote name='westie_justa']mi tez nie ale jak sie weźmie prawym przyciskiem myszy i kliknie otwórz w nowej karcie to bedzie;)[/QUOTE] No u mnie nie jest ta funkcja podświetlona właśnie... :(
  22. Co się stało? Opowiadaj. Za co chcieli Cię pobić?:crazyeye::shake:
  23. sznaucerka 84 zdjęcia mi sie nie otwierają ;) nie wiem czy tylko mi czy wszystkim :)
×
×
  • Create New...