Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. śliczny nasz Maksiutek :*:*:*
  2. ............zakończony .............
  3. i ja przybiegłam odwiedzic dziewczynkę :)
  4. Kajunia i Melcia :) śliczne dwie dziewczynki :)
  5. aż się nóż w kieszeni otwiera !!!!!!!!!
  6. i ja weekendowo odwiedzam naszą Maszeńkę :) nieustannie zaciskając kciuki za zdrówko naszej babulki kochanej :*
  7. ciocia potwierdzic musi Zofija ...jak się zaloguje z pewnością zamieści nowy wykaz wpłat :) czekamy też na wieści o chłopakach :)
  8. Gabi kochana przybiegam i ja na zawołanie :( wspomożemy razem z yolanovi biedaczka bazarkiem.
  9. ja niestety na FB-kowa :( trzymam kciuki aby uzbierało się jak najwięcej pieniążków :)
  10. cudnie Maksiulkowi w czerwieni :D zdrówka Maksiu kochany :*:*:*
  11. ależ cudne wieści :) Powodzenia Tosieńko kochana :* elik kochana przytulam :) będzie dobrze !!! :)
  12. DONnko kochana pieniążki poleciały więc z pewnością dziś zameldują się na koncie :) Konto oczywiście Skarpety Owczarkowej :)
  13. oby w końcu ktoś dziewczynkę wypatrzył :)
  14. Dzień dobry sunieczko kochana :)
  15. Przesyłam Helence pieniążki z bazarku 427 zł 60 gr :) Jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :) Link : http://www.dogomania.com/forum/topic/145568-rozliczamy-cuda-wielkanocne-i-zapachy-wiosennie-zapraszamy-przed%C5%82u%C5%BCamy-2502-2000/
  16. śliczne słoneczko :) wierzę że już niedługo sunieczka zapomni o koszmarze :(
  17. Sendusia po prostu nie ma parcia na szkło ;)
  18. zaglądam sobie do Maksiulka :)
  19. zapisuję sobie śliczną sunieczkę :(
×
×
  • Create New...