-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='wiolabiszop']No za gaz prosimy o zwrot :(( ...(70 zł tak powiedział mąz i przedstawimy paragon tankowania który sfotografuje i poprosze Cie o wstawienie w rozliczeniach ok?Zeby było wszystko jasne dla osób które wpłacają pieniążki.) :(((ponieważ nie mamy kasy żeby Atoskowi zrobić gratisa.Zadeklarowałam 10 zł dekl. jednorazowej jak pisałam w powyższych postach.Ale jak tylko mi sie zmieni sytuacja to chlopakowi pomogę finansowo.[/QUOTE] Oczywiście cioteczko że rachuneczek zaraz wstawię jak go tylko otrzymam ;) Pieniążki za transport zostaną Ci zwrócone :) No i musimy nadal zbierać deklaracje bo zostanie nam zaledwie kilka złotych :( a hotel będzie słono kosztował :( na co na razie nas niestety nie stać :(:(:(
-
Moja piękna psineczka:loveu:jak dobrze widzieć go w końcu nie pełzającego po ziemi :multi: Cezarku kochany jesteś taki dzielny !!! :loveu:
-
[quote name='wiolabiszop']A więc kochana piszę żeby Ci sie lżej zrobiło.ATOSKA zabieramy jutro po 19 i śmigamy po lepsze jutro .no kochany pakuj się :)))Kilometrów jest razem w dwie strony 254.Więc koszt na sam gaz 70 zł.[/QUOTE] :multi::multi::multi: kochana aż się uśmiechnęłam do monitora :lol: tak się cieszę. Jak trzeba będzie zwrócić pieniążki za paliwo proszę o informację jaki dokładnie był koszt transportu ;) :)
-
Piękna sunieczka :) i na tych zdjęciach taka grzeczniutka i lgnąca do człowieka !!! Musi się udać znaleźć domek po prostu musi !!!
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Ada-jeje']Sa nowe fotki juz na poprawionym wozku, przeslalam je do profucenta, bo jak dla nas wozek jest za malu dla Cezarka, byc moze trzeba bedzie dla niego nowy wozek. Poczekajmy co odpisze pan producent.[/QUOTE] :( kurcze !!!! No to czekamy cierplwie :(
-
Tak bardzo bym chciała żeby cioteczka wiolabiszop mogła już napisać ....Atoska zabrałam ...jest bezpieczny :( strasznie długo to trwa :(
-
Zaglądam z nadzieją na dobre wieści ....ech kochany psiaczku!!! Trzymam mocno kciuki oby Ci się udało szybciutko wrocić do zdrowia i znaleźć kochającego człowieka!
-
wierszyk jest świetny:lol: brawo !!!!!! BRAWO!!!!!!! brawo!!!!!! :lol:
-
Cioteczki chyba czas aby zmienić tytuł wątku! Zbieramy deklaracje ....szansa na DT szukamy DS czy coś w tym stylu ...bo ten tytuł nadal wywołuje u mnie dreszcze :(
-
T.Góry pies wypuszczany przez właściciela
Martika&Aischa replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Mam nowe foty, ale co z tego :( Dałam mu jeść, pić. Jest spokojny, zrównoważony, lubi dzieci. Widać, że bardzo tęskni. W nocy jest zimno. [url]http://www.forum.**********/showthread.php?p=1229211#post1229211[/url][/QUOTE] mnie się stronka nie otwiera ! Biedactwo no :( -
[quote name='katarzyna09']Moja była jednorazowa.Stałej dać nie mogę,bardzo mi przykro...[/QUOTE] Każda złotóweczka kochana jest mega ważna :) dziękuję pięknie za informację :)
-
Nie było mnie dziś prawie cały dzień a tu takie cudowne wiadomości :) naprawdę się cieszę że Misiek został odebrany i uniknął schronu :) Misiu kochany teraz już tylko będzie lepiej !!!
-
[quote name='Ada-jeje']Kto ma czas i moze to sprawdzic z pierwsza strona gdzie widnieja wplaty. Czuje sie odpowiedzialna za wpisywanie wplat i nie chciala bym zebym kogos pominela.[/QUOTE] Kochana ja siebie widzę na liście cegiełkowej z allegro ;) Kliknęłam aby aukcja się ruszyła na prośbę cioteczki która allegro założyła ;) Oczywiście 5 zł za cegiełeczkę poleci razem z kwotą za bazarek dla Cezarka czyli 55.50 ;)
-
[quote name='Ada-jeje']Postaram sie wpisac wplaty z Allegro z miesiaca maja: kaga6[B] 5,00 [/B]PLN, ALEKSANDRA M K.OS. NYSA [B]50,00[/B] PLN, IWONA R.-R. WARSZAWA [B]20,00 [/B]PLN, PAULINA O SZ. UL. OTWOCK [B]100,00[/B] PLN, C. EWELINA WARSZAWA [B]15,00 PLN[/B], MAREK T. WARSZAWA [B]30,00[/B] PLN, MARTA BEATA K. W. WARSZAWA [B]20,00 [/B]PLN, DOROTA E K. RASZYN [B]50,00[/B] PLN, AGATA BEATA R. WARSZAWA [B]30,00[/B] PLN, JOANNA S. GDAŃSK [B]50,00 [/B]PLN, MAŁGORZATA LUBLIN [B]10,00[/B] PLN, Trudno mi potwierdzic czy sa to wplaty z Allegro, napewno pierwsza wymieniona osoba tak, bo jest podany nr. aukcji w pozostalych przypadkach na przelewie zaznaczono tylko dla Cezara. Darczyncom w imieniu naszego podopiecznego DZIEKUJEMY :loveu::lol: Sprawdze tez kwiecien i postaram sie uzupelnic jesli cos brakuje na watku.[/QUOTE] Cieszę się że tyle wpłat przyszło dla naszego Cezarka !!! :):):) W 1 poście jest zaznaczona wpłata ode mnie 50,50 za bazarek ! Tak dla wyjaśnienia napiszę że te pieniązki jeszcze dla Cezarka nie zostały przesłane gdyż nie mam wszystkich wpłat :( Jak się tylko pojawią zaraz w/w kwotę przeleję dla chłopaka ;)
-
Jestem dopiero teraz. Cieszę się że coś się ruszyło i udało się dodzwonić do Pani Marty! Mocno trzymam kciuki !!!!
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='olga7']Ja tez popieram rozsądne zdanie.Malo tego ,facet powinien nie tylko zadbać i jakby nadrobić tych aż 12 lat zaniedbywania wlasnego psa -ale i mieć sumienie i dać choć raz kilkaset zl choc na ratowanie bezdomnych psów !!! Chocby po to ,by ratować takie psy jakim byl aż 12 lat jego wlasny pies .,zostawiony u matki i będący tam kulą u nogi clae swe życie ,podczas gdy on żyl sobie w b.dobrych warunkach mając firmę budowl.-duże dochody ,w wygodnym domu z dużym podwórkiem !!! Ten pies powinien byl calej tej rodzinie jednym ,ogromnym wyrzutem ich sumienia !!!! A tego wlasciciela najbardziej !!! Może zaproponować mu taką choc jednorazową pomoc-dotację na bezdomne psy a w nagrodę też wyslać na maila ten wątek Nelsona ?? Niech wzrusza się sam i swoje sumienie .. Na to bym jednak nie liczyła !!! Zmusić go też nie możemy !!! -
T.Góry pies wypuszczany przez właściciela
Martika&Aischa replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
jestem na zaproszenie cioteczki ewy gonzales ...biedactwo :( zapisuję i będę zaglądała -
[quote name='Ada-jeje']Moze i sa, tylko ja nie ogarniam wszystkiego, a jeszcze wczoraj caly dzien nie mialam dostepu do netu. Sama nie wiem w co w pierwszej kolejnosci, az strach mnie ogarnia na 3 poczty dzis wchodzic. Za to byl wczoraj mily telefon, na FB zglaszaja sie osoby chetne po Cezarka. Moze sie uda, ze bedzie mogl opuscic to platne DT:angryy: ktore nie zapewni mu spacerow na wozku.:shake: Na chwile obecna Kasiek zobowiazala sie po pracy podjezdzac do Cezarka i troche z nim pospacerowac, ale przeciez nie bedzie mogla jezdzic tam codziennie i biedak pomimo ze bedzie mial fure i tak bedzie tylko pelzal.:placz:[/QUOTE] :(:(:( kurcze no !!!!!! Biedny Cezarek ...ale pocieszający jest fakt że zgłaszają się ludzie chętni do pomocy!!! Oby tylko domek się znalazł dla naszego Cezarka !!!
-
Matko jaka bidulka :( zapiszę sobie ..........
-
Ja niestety jadę na tym samym wózku co arabiansaneta ;) i podpisuję się pod tą wypowiedzią ;) Niestety! dusje zazdroszczę współpracy z piękną młodzieżą lat 70 ;)