Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. ewu kochana nic się nie zmieniło :) wszystko zgodnie z ustaleniami :) zadzwonię do Ciebie jutro około godzinki 10 to uzgodnimy godzinę odbioru :) muszę ustalic z laboratorium godzinkę odbioru :)
  2. zapraszamy na bazarek dla Gowinka :) mimo okresu urlopowego zdecydowałyśmy z yolanovi że ruszymy na szybko z bazarkiem a więc zapraszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147589-kupuj-za-grosze-samasam-decydujesz-za-ile-kupujesz-1107-2000/
  3. .......................................
  4. cioci koja pięknie dziękujemy :)
  5. Dołączę się do pytania. Prosimy o więcej informacji o biedaku. Z tego co wiem łapki są naprawdę w fatalnym stanie do tego jedna dziwnie opuchnięta. Polecam konsultacje u dr Gierka w Katowicach. Rewelacyjny ortopeda i zawsze możemy liczyć na mniejszy rachunek dla bezdomnych psiaków.
  6. Pieniążki wysłane a że bank ten sam więc z pewnością już na koncie :) proszę o potwierdzenie również na bazarku abym mogła go w miarę szybciutko rozliczyć :) dziękuję :)
  7. Elenka dostarczona do domku :) Pani przygotowała się wzorowo :) Zobaczymy co przyniosą najbliższe dni ale ja wierzę że będzie dobrze :) Elenka była dziś bardzo bardzo dzielna :)
  8. milo kochana przepięknie dziękujemy :* :* :* :)
  9. przepięknie dziękujemy w imieniu swoim i naszego Marsika :* :)
  10. Kapsułeczki do podzielenia leków właśnie dotarły :) mamy już komplet :) 01.07. lek będzie do odbioru :) Buziaki psiaczku kochany :*
  11. nasz kochany ogonek :* :* :* Teraz trzeba zając się chłopakiem i doprowadzic łapinki do porządku :( biedaczek :(
  12. przepiękny banerek :) dziękujemy :* i zapraszamy :) proszę się częstowac :)
  13. Dziękujemy :) Dziś dla Elenki wielki dzień i całe szczęście że nic o tym nie wie ;) Powodzenia strachulcu kochany :* :)
  14. Proszę o przesłanie na PW numeru konta do wpłat :) Dla Maksia 118 zł 90 gr z bazarku :) Podaję link do bazarku :) http://www.dogomania.../#entry16248431 a jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :)
  15. Proszę o przesłanie na PW numeru konta do wpłat :) Dla kociaczków 118 zł 90 gr z bazarku :) Podaję link do bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147252-fashion-by-milady-edycja-iv-z-nowo%C5%9Bciami-zapraszamy-1306-2000/#entry16248431 a jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :)
  16. pokazuj się psiaczku kochany :(
  17. Dziewczynki czy mógłby ktoś wystawic bazarek dla biedaka ? chocby cegiełkowy ? jeśli ktoś może fantowy było by super !!! Ja niestety odpadam bo będę niedostępna od 4-11 lipca a do rozliczenia mam jeszcze dwa bazarki włącznie z przesyłkami :(
  18. Dziewczynki proszę zajrzyjcie ten biedak potrzebuje POMOCY na już :( musimy go wyciągnąc ze schroniska i leczyc :( http://www.dogomania...lne/?p=16278071 Marudko kochana bardzo przepraszam ale sprawa strasznie PILNA :(
  19. Dziewczynki proszę zajrzyjcie ten biedak potrzebuje POMOCY na już :( musimy go wyciągnąc ze schroniska i leczyc :( http://www.dogomania...lne/?p=16278071 bardzo przepraszam ale sprawa strasznie PILNA :(
  20. Dziewczynki proszę zajrzyjcie ten biedak potrzebuje POMOCY na już :( musimy go wyciągnąc ze schroniska i leczyc :( http://www.dogomania...lne/?p=16278071
  21. Dziewczynki proszę zajrzyjcie ten biedak potrzebuje POMOCY na już :( musimy go wyciągnąc ze schroniska i leczyc :( http://www.dogomania...lne/?p=16278071 bardzo przepraszam ale sprawa strasznie PILNA :(
  22. Dziewczynki proszę zajrzyjcie ten biedak potrzebuje POMOCY na już :( musimy go wyciągnąc ze schroniska i leczyc :( http://www.dogomania...lne/?p=16278071 bardzo przepraszam ale sprawa strasznie PILNA :(
×
×
  • Create New...