Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [IMG]http://i52.tinypic.com/fne5x1.jpg[/IMG] Nasza kochana Gwiazda Zibi :)
  2. Dostłam zdjęcia :multi: strasznie mi muli dogo :shake: ale postaram się zaraz wstawić :)
  3. Oj tak jak na razie ciszaaaaaaaaaa .....ale miejmy nadzieję że po wakacjach adopcje ruszą pełną parą ;)
  4. Korkowi we wszystkim ładnie ;) kochany psiak :*
  5. [quote name='Roszpunka']dzisiaj, to się już chyba nie odbędzie :roll:[/QUOTE] Niestety :( ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :(
  6. Ewcia napisała sms-a że na razie Pani nie zadzwoniła więc nie wiadomo czy dzisiejsza wizyta się odbędzie ......czekamy cierpliwie
  7. Ewunia już rozmawiała z Panią Małgosią dziś o 15 Pani da znać czy możemy podjechać o godzince 20 na wizytę :) zatem czekamy na informację i jedziemy ;)
  8. Powtarzamy, powtarzamy ;) codziennie i nieustannie ;) bo udać się musi i nie ma innego wyjścia ;) Jeszcze chwilka i psiak będzie bezpieczny .......
  9. Szczęśliwy kochany Zygmuś:loveu: W końcu i on doczekał się raju na ziemi :)
  10. Też jestem ciekawa co z tym wyciekiem i czy antybiotyk pomógł ........Pokazuj się Emusiu :*
  11. Zaglądam do Bambuska i cieszę się że coraz więcej osób tu zagląda ........
  12. [quote name='Roszpunka']Nie piernicz ciotka, lat mi tu nie dodawaj, starsza ode mnie jesteś :evil_lol: Poza tym, licz dobrze - jeśli Murgo za TM prawie dwa lata, a przeżył swoje słuszne ponad 21, to ile mogłam mieć lat? Jeśli według Ciebie w tym wieku za chłopakami się biega, to niezły z Ciebie numer jest :eviltong: A w temacie wątku - musimy pomyśleć o wspólnym spacerku, bo pani Małgosia, jeśli przejdzie pozytywnie nalot cioteczek, gotowa jest przyjechać po Lilu już w tym tygodniu :crazyeye:[/QUOTE] Cioteczki czyli ja proponuję wizytę jutro lub w środę ..........Ewcia daj znać czy Ci pasuje ? nie ma co czekać ;)
  13. Najważniejsze że żyje .......Tolu jesteś wspaniała .........wierzę że sunia lada chwila się odnajdzie .........
  14. Zapisuję psinkę ..........
  15. Zdjęcia aż za serducho chwytają ........kochane, dzielne staruszki :*
  16. I jak tu go nie kochać ???? no jak ???:loveu:
×
×
  • Create New...