Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Ciocia musi :) resztę postaramy się dozbierac bazarkami :) Przynajmniej taką mam nadzieję :) nie czekajmy już dłużej :) i niech ta sierotka tam nie marznie.
  2. Dziewczynki to co ? dzwonię do Emiś i wyciągamy chłopaka !!!!!!!!!!!! :)
  3. Kapselku żebyś Ty wiedział jak tu ciocie walczą o Ciebie :* :)
  4. dziewczynki kochane nie wiem jak Wam dziękowac :*:*:* DZIĘKUJĘ z całego serduszka :* Jesteście niesamowite :) jutro uzupełnię wszystko w pierwszym poście :* :)
  5. Franulka bądź szczęsliwy chłopaku kochany :* :) ciocia trzymaj się tam dzielnie ;) :*
  6. Gabi nasza kochana jestem Ci bardzo bardzo wdzięczna za pomoc :* Dziękuję :*
  7. halszko kochana :* wszystko co mam mogę przesłac na @ :) jest troszeczkę zdjęc z punktu i z człowiekiem. Oby zdarzył się cud bo wywózka planowana jest jeszcze przed świętami :( ech .... osoba do kontaktu w sprawie Kapselka : Ola
  8. deklaracje na dogo się wykruszają ....mnóstwo osób odeszło ....bazarki cieszą się coraz mniejszym powodzeniem ....i jak tu pomagac ? :( wierzę że uda się Poluni pomóc :(
  9. Wstawię tekst do ogłoszeń Kapselka Nadzieja Kapsla na dom powoli gaśnie... Gdy trafił do Przechowalni byłyśmy pewne, że zgłosi się po niego właściciel. Grzeczny, ułożony, zadbany psiak, do tego wykastrowany. Byłyśmy przekonane, że zaginął - fakt, trafił w okresie letnim, okresie porzucania psów... Miesiące mijały, nikt się nie zgłaszał. Nigdzie żadnego ogłoszenia, nikt Kapsla nie szuka... Mamy listopad - zaczyna się robić nocą bardzo zimno. Kapsel jest "golaskiem" psem o bardzo krótkiej, gładkiej sierści. Jest mu zimno w budzie. Może Ty zlitujesz się nad tym poczciwym psiakiem i podarujesz mu dom na dobre i na złe? Zadzwoń: 782 241 515 / 782 341 515 [email protected] Domu ciągle szuka punktowy Kapsel - wspaniały, przyjazny, średniej wielkości psiak. Dogaduje się z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy. Naszym zdaniem był ewidentnie psem typowo domowym. Chłopak bardzo potrzebuje człowieka. Ma kilka lat. Pokochaj Kapsla! Idzie zima, Kapselek to pies z krótką sierścią, będzie mu bardzo zimno w kojcu Emotikon frown KONTAKT: 782 241 515 / 782 341 515 [email protected]
  10. halszko nasza kochana :* banerek cudny :) już się częstuję i DZIĘKUJĘ :*
  11. dziewczynki znacie kogoś kto mógłby wykonać nam banerek dla Kapselka ?
  12. zadzwonię dziś do Emiś i zapytam kiedy szykuje się kolejna wywózka.
  13. Eva kochana ogromnie Ci dziękuję :* Pieniążki będziemy zbierać dopiero jak zapadnie ostateczna decyzja aby zabrać Kapselka do hoteliku. U Polci już byłam i strasznie mi jej żal :( dołączę na pewno Polcię do naszego bazarku. Myślę że zaraz po świętach powinnam ruszyć z bazarkiem.
  14. Gabi kochana jutro na pewno podrzucę kartonik fantów.
  15. .....skąd na to wszystko brać :( a serce się kraja :( zapiszę sobie bidulkę kochaną :*
  16. Aktualne propozycje pomocy :* Deklaracje stałe : mdk8 : 5 zł koja : 20 zł milagros19853201 : 5 zł Deklaracje jednorazowe : danusiadanusia bela51 Bazarki : Martika@Aischa i yolanovi Gabi79
  17. Gabi kochana na razie mamy miejsce u naszej Emiś. Musimy się troszeczkę chociaż zabezpieczyć finansowo bo samymi bazarkami chłopaka nie damy rady utrzymać. Sam hotelik z wyżywieniem to 350 zł / miesięcznie.
×
×
  • Create New...