Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Perełkowo zapraszamy ;)
  2. czekamy na nowe zdjęcia naszego Kapselka i musimy ruszyć z nowymi ogłoszeniami :) oby tym razem los był dla naszego ogonka łaskawy ;)
  3. Też tego kompletnie nie rozumiem. Co to za różnica ? czarny ? biały ? w ciapki ? Wszystkie przecież kochają tak samo.
  4. Gusiaczku kochana nie tracimy nadziei....Kapselek musi w końcu trafic na swojego wymarzonego Pana. Strasznie mi się marzy aby ten dzień nastąpił jak najszybciej.
  5. a przecież "czarnuszki" są takie urocze :( https://silesion.pl/dyskryminacja-czarnych-zwierzat-16-01-2017
  6. Ewciu dotarłam tu i ja! Trzymam kciuki z całych sił! Na początku marca tak jak pisałam wcześniej przekażę 1%. Poprosiłam również moich współpracowników na Uczelni. Mam nadzieję że dotrzymają słowa! Wierzę, że wszystko się uda i wrócisz do zdrówka :* Głowa do góry kochana!
  7. cioci bakusiowej ślicznie dziękujemy za ogromne wsparcie :* :)
  8. oj tak tak :) i ja tu cichaczem sobie podczytuje :)
  9. .....................................
  10. u Kapselka niestety cisza choć Emiś pokazuje naszego chłopaka. Nikt nie chce zakochać się w naszym Kapselku.
  11. Olenko oby ten rok był szczęśliwszy dla Kapselka i całej reszty bezdomniaczków!
  12. Pani Iza napisała do mnie tylko krótką wiadomośc na PW w sprawie Kapselka. Do Emiś chyba jednak nie dzwoniła bo Emilka nie dawała znac że było jakieś zapytanie o Kapselka.
  13. już niebawem ruszymy z kolejnym bazarkiem dla naszego Kapselka :)
  14. a na konto Kapselka poleciało 200 zł 10 zł - deklaracja w imieniu cioci anecik 2 zł 50 gr - dopłata za bazarek z kalendarzami oraz 187 zł 40 gr - bazarek promocyjny Wszystkim przepięknie dziękujemy za OGROMNE WSPARCIE :* :)
  15. no niestety i Kapselek i Mufinka mają pod górkę :( ale ja wierzę że i do nich los się uśmiechnie :) nie może byc inaczej :)
  16. ciocia kiyoshi kochana tego nie wiem. Pani Iza napisała że znalazła ogłoszenie Kapselka na olx i będzie się kontaktowała z hotelikiem.
  17. Dziewczynki napisała do mnie Pani Iza w sprawie Kapselka :) będzie kontaktować się z naszą Emiś :)
  18. ależ się pięknie uśmiecha :))))))))))
  19. śliczne sierściuchy :)
×
×
  • Create New...