Ewciu dotarłam tu i ja! Trzymam kciuki z całych sił! Na początku marca tak jak pisałam wcześniej przekażę 1%. Poprosiłam również moich współpracowników na Uczelni. Mam nadzieję że dotrzymają słowa! Wierzę, że wszystko się uda i wrócisz do zdrówka :* Głowa do góry kochana!