Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. zaglądam do przystojniaka :) śliczny z niego chłopczyk :) oj jestem pewna że domek i swój ludź szybciutko się znajdzie ;)
  2. Milagros kochana z całego serduszka dziękujemy za śliczny bazarek :* :)
  3. Gabi kochana ślicznie dziękuję za zaproszenie do Foxika. Cudny z niego chłopak i jestem pewna że szybciutko znajdzie nowy domek. Wesprę ogonka pod koniec sierpnia chociaż skromnym grosikiem.
  4. Ewcia walcz kochana!!!!!!!!!! Całym sercem jesteśmy z Tobą :***
  5. i nasz Kapselek zaprasza na dziergany od czerwca bazarek ;)
  6. Paulinko kochana jeszcze raz z całego serduszka Dziękujemy :**** :) Ogromną niespodziankę nam sprawiłaś :) Dziękujemy kochana :*** :)
  7. Zapraszamy :)
  8. Dziewczynki jeśli będzie gdzieś bazarek ogłoszeniowy proszę dajcie mi znać. Dziękuję.
  9. pozbierałam fanty i już wkrótce ruszymy z bazarkiem dla Kapselka aby pokryć dług w hoteliku. Lada moment dojdzie nam następna faktura za miesiąc sierpień :(
  10. przybiegam na apel cioci anica .......ręce opadają a bezsilność dobija!
  11. Gusiaczku kochana u Kapselka powolutku i bez zmian niestety :( myślę że w połowie września ponownie wykupimy ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim.
  12. Skipciu kochany, wspaniały psiaku na zawsze pozostaniesz w moim serduchu :** Biegaj za Tęczowym Mostem szczęśliwy i wolny od bólu [*] [*]
  13. Torres to naprawdę piękny psiak. Oby los się do niego jak najszybciej uśmiechnął.
  14. Ewciu cały czas zaciskam!!! z całych sił kochana :***
  15. Rozumiem i bardzo dziękuję za okazaną pomoc, która jest i była dla nas ogromnym wsparciem. Dziękuję w imieniu Kapselka i swoim.
  16. kiyoshi wyjaśnię w takim razie jeszcze raz : nie ja jestem opiekunem Kapselka tylko Fundacja Arkadia. My z yolanovi po śmierci ślepka Maciusia postanowiłyśmy pomóc dziewczynom w utrzymaniu Kapselka i wyciągnąć go z Punktu Przetrzymań w Pszczynie! Zadeklarowałyśmy, że pomożemy w opłacie hoteliku z czego się oczywiście wywiązujemy jak tylko możemy. Dodatkowo Kapselek miał sporo ogłoszeń w internecie ( sama je również robiłaś - za co bardzo dziękuję). Dodatkowo miał również ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim. Zazwyczaj w wydaniach świątecznych. Ze wszystkich ogłoszeń odzew był znikomy !!! 3-4 telefony od grudnia 2015 r. ??? A teraz kończę bo nie lubię wchodzić w pyskówki!
  17. kiyoshi kochana czyli wykupić Kapselkowi ogłoszenia z wyróżnieniem ?
  18. Gabi kochana kilka dni temu napisałam do Toli i czekam na odpowiedź i podpowiedź jak zamówić takie ogłoszenie :) Rozmawiałam dziś z Emiś, że wpłata za hotelik za miesiąc lipiec się opóźni ze względu na brak funduszy. Ja w niedzielę rano wyjeżdżam na 2 tygodniowe wczasy, ale jak wrócę postaram się pożyczyć aparat i dokończyć bazarek dla naszego Kapselka. Niestety z pieniążkami u chłopaka krucho :(
  19. cudną, kochaną kobietką ;) Asieńko wygłaskaj słoneczko kochane :* ja tu cały czas siedzę i trzymam kciuki za zdrówko sunieczki i reszty ogonków :*
  20. Asieńko kochana trzymam kciuki za zdrowie ślicznej i kochanej Pani Mańkowej :*
  21. Ewciu i ja wierzę, że los się jeszcze odwróci!!! Przytulam najmocniej jak potrafię kochana !!!! Absolutnie nie tracę nadziei!!!!!
×
×
  • Create New...