-
Posts
1351 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Eden
-
Bruno czas spać:-)
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Na stole, tak ja zastałam jak wyszłam z łazienki:-( -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Pusto sie zrobiło, młody zachecał dziewczyny do zabawy a teraz zostały same kobitki:-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/027gs.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1703/027gs.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/023scy.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3930/023scy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/032mb.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9954/032mb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/036ik.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/9710/036ik.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/525/037td.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9277/037td.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/047su.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9483/047su.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/049jt.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5956/049jt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tak moja Nuka wygrzewała się rano w słońcu....dom wariatów:-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/042dt.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2933/042dt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Odwiedzam Brunosława:-)
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
[quote name='elisse']Lucky szczęśliwy w swoim nowym domku ,to jest pierwsza adopcja Ewy przeprowadzona od A do Z !! Młody był u niej na tymczasie,sama zrobiła wizytę przedadopcyjną, no i po raz pierwszy wypisała umowe adopcyjną :) Brawo! Dziękuję za brawa;-) jeszcze sprostuje że sama go do siebie przywiozłam:-) -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam dzisiaj z Martą, młody przespał spokojnie noc o 6 rano zrobił pobudkę i na spacerek, ma duży ogród do biegania i chłopak szalał po nim 4 godziny, przełamuje powoli swoje lęki i zwiedza ciekawski cały dom. Wcale za mną nie tęskni:-( i dobrze bo ma już swój stały dom i kochających go ludzi:-) -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Pilotujesz sprawę? Czekamy na dalsze wieści:) Dobre wieści. pzdr.[/QUOTE] Pilotuję, zrobiłam wizytę przedadopcyjną, Pani Marta tydzień temu odwiedziła młodego i dzisiaj pojechał do swojego domu. Marta to subtelna i delikatna młoda kobieta i ja juz wiem że uwielbia młodego a młody szybko sie przekona że ma świetną mamę :-) -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]A ja mam wspaniałe wieści, młody w tej chwili wyjechał ode mnie do swojego domu do Trzebini, ma fantastyczną młodą"mamę" i na 100% się dogadają. [/SIZE] -
To teraz Bruno idź spokojnie spać, brzuszek pelny, posłanie jest tylko tej jednej osoby brak:-(
-
Bruno krótki spacer, zimno ale pięknie swieci słońce.
-
Zimno na dworze niech Bruno grzeje dupkę na sofie:-)
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Nogi i ogon charci ;-) -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Lenka zawsze w pozycji gotowej do ucieczki: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/070xb.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5453/070xb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/714/071gu.jpg/"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6656/071gu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/072qh.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8530/072qh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/066dx.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5108/066dx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/068rz.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1791/068rz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/076ed.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7681/076ed.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj nadszedl WIELKI DZIEŃ dla młodego....podniósł nogę jak sikał :-) -
Super facet z Brunona tylko nikt go nie może docenić!
-
Po co im tyle psów, dla kasy?? jakos tego na zdjeciach nie widać:-(
-
Spokojnie to jest odleżyna, otwarła się od desek, charcica całe zycie na deskach nigdy nie miała miękkiego koca.
-
[quote name='makik'] a znajda z kudłatym kolegą/koleżanką pięknie się prezentuje. normalnie jeszcze niedawno bym napisał, że takie cudo na pewno zgubione bo nikt by nie wyrzucił ale teraz to już nic mnie nie zdziwi.[/QUOTE] Nie takie cuda u mnie już były na DT, niektórzy ludzie są bezmyślni.
-
Już wrzucam na charcie whippeta
-
Oj to dobrze że takie zainteresowanie, będą bezpieczne i za niedługo ich nie poznamy.
-
Trzeba ją wyciągnąć i jak najszybciej do weta, jak młody pojedzie do swojego domu to ja ją wezmę do DT.
-
Wrzucam na charcie forum....masakra !!!!
-
Dobranoc Bruno, lez sobie bo pogoda beznadziejna.
-
Nie leżakuje...teraz poszedł na spacer do pełnej miski:-)
-
Przyszłam się przywitać z Brunosławem:-)