-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madie
-
Kotki grzeczne, zostawione w bezpiecznym lazienkowy apartamencie. Jesteśmy oczarowani Malagos i jej TŻetem. Serdecznie dziękujemy za gościnę i bardzo żałowaliśmy, że nie dało się dłużej zostać. Prosimy wygłaskac od nas psy. Teraz czeka nas jeszcze powrót (jeszcze 100km) także następne wieści już jutro ;) Mam nadzieję że nowe lokatorki nie dadzą się dziś Malagos we znaki, a coś mi podpowiada, że niedługo będziemy miały na wątku pelno zdjęć przytulastych kotełköw ;)
-
Krótka aktualizacja. Odebralismy kotki od Ali po 17 ( dziękuję za transport i chęć pomocy) i od razu ruszyliśmy do mnie, do Piaseczna po Lili i zostawić Bakusia. Lili udało mi się zapakować do klatki w 10 minut, sama weszła z budki która miała postawiona. Na początku włożyłam tak rękę i ciągnęłam za skórę na karku ale się bardzo zaparla i zestresowała. Nie chciałam jej męczyć i dzielna dzewczynka trochę bucząc sama weszła. Co do Bakusia to dał mi wiele radości. Wypuszczony na pokój od razu wszystko pozwiedzał z ogonkiem do góry. Błyskawicznie skorzystał z kuwety, napił się wody. Obwąchał kąty. Potem zamiast jeść mokre które mu dałam zaczął się o mnie ocierać i mruczeć. ;) Słodziak jakich mało. Jutro idziemy do weta na szczepienie, na poniedziałek 5 marca umówiłam się na wizytę do dr. Garncarza żeby obejrzał jego oczka. Do tego czasu musi zostać u mnie i czekać na diagnozę. Moim zdaniem widzi ale bardzo słabo. Nie wpada na sprzęty wcale, ale ledwo wyhamował przed ścianą i ostrożnie chodzi. Może jest tak że widzi plamy światła i cienie. Nie wiem, mam nadzieję że da się coś jeszcze zrobić. Każdy dom będzie miał z niego pocieche :) A teraz jedziemy do Malagos, powinniśmy być z kotkami koło 20 30
-
Kurcze, na zdjęciach wygląda na małego ale młodszego psiaka :) W sensie oprócz tych zębów. Myślałyście o hoteliku??
-
Dzięki terra za superbazarek!! @Doro, Baltimore, - mamy jakieś oswojone maluchy na zbyciu? Oprócz Bakusia? Szykuje się dobry, sprawdzony dom na dokocenie w ciągu najbliższego miesiąca. Oczywiście pokaże im Lili, ale to dom niedoświadczony, i podejrzewam, że powiedzą NIE. Poza tym zależy im na kocie który będzie się bawił z ok 1 rocznym prokocim kocurkiem. Na tę chwilę jest im obojętne czy to kot czy kotka. Podejrzewam, że wchodzą w grę też starsze koty - do 2 lat, pod warunkiem bycia ok do innych futer. edit: sprawie czarnej kotki walczę