Jump to content
Dogomania

Madie

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Madie

  1. A Pan wet ostatnio miał u siebie kociaki po Mamusi Devon Rexie. I wyglądały sylwetką i pyszczkiem identycznie jak Plamka. Może warto w tę stronę oderzyć w ogłoszeniach ;)
  2. Plamka Ona raczej do spokojnego domu. Najlepiej z 2 spokojnym kotem, ale jako jedynaczka gdzie będzie miała uwagę też da sobie spokojnie radę.
  3. Gaja. Gajce trudno zrobić zdjęcia (można to ująć w ogłoszeniu) bo jak tylko widzi człowieka od razu się łasi i skacze na kolana: Gaja z Plamką Kotka powinna iść do domu bez żadnych zwierząt(!), natomiast nawet najmniejsze dzieci są przy niej bezpieczne.
  4. Nie ma sprawy. Przygotuję go i wyślę kurierem do końca tygodnia. Podaj swoje dane i telefon dla kuriera na PW ;)
  5. Tysiu, chętnie Ci podaruje mojego starego laptopa. Jest mi zupełnie zbędny odkąd mam 2 komputer firmowy. Ciężki ten sprzęt, i bateria trzyma słabo ale jest sprawny i już z windowsem
  6. Prosba o puszki już nieaktualna. PoniewAz moje własne koty tez nie miały już niczego mój Marcin zrobił zakupy dla całej gromadki
  7. Ja mieszkam w Józefosławiu z moja Sadzą. Ale wczoraj wysłałam psa na wakacje i wraca dopiero 12 sierpnia
  8. Dziękuję, za ogłoszenia dla dziewczyn. Mam lepsze zdjęcia, wstawię w poniedziałek (zostały na dysku na firmowym komputerze). Dowiedziałam, się także co nieco więcej o charakterze Gai i Plamki i to wygląda tak. Gaja musi iść do domu bez żadnych zwierząt (może iść za to do dzieci, nawet maluchów). Dziś po wypuszczeniu spuściła manto Rambo (bez powodu i takie konkretne, aż się krew polała, i nie były to żarty), ugryzła psa i UWAGA po wąchaniu drapaka salonie, otarła się o niego kilka razy wystawiła do góry pupę i wysikała się na drapak i ścianę. Nigdy takiego znaczenia nie widziałam. Dodam, że w swoim pokoju obie trzymają czystość doskonałą. Wygląda na to, że bardzo jej przeszkadzają inne koty. Do domu wspólnego może więc iść co najwyżej z Plamką i trzeba to wyraźnie w ogłoszeniu zaznaczyc. Plamka za to lepiej. Na koty pozytywnie, na psa pozytywnie z domieszką strachu. Z medycznych wieści to któraś ma biegunkę (może za dużo mięsa surowego ostatnio). Będę obserwowała, jak się utrzyma przez weekend to wdrożymy probiotyk. Kotki byłby także szczęśliwsze jakby ktoś im zakupił puszki MAC's. Już testowane ( a moje koty już też nie mają więc nie ma z czego dać tymczasom) i na pewno dobrze reagują żołądkowo.
  9. Mam 20 zł od agat21, które nadal przychodzą na rzecz Misia. Prześlę je po konsultacji z agat na konto murki dla Apsika
  10. Gajusia czuje się dobrze po sterylizacji, na kontroli była bardzo grzeczna, a mała Plamka została zaszczepiona po raz 2. Widać, że obie tęsknią za pozostałymi kociakami. Wypuściłabym je na salony, i pewnie to zrobię kontrolnie w weekend, ale mam obawy bo Gaja nie cierpi innych kotów. Nie wiem czy to kwestia obrony jej dzieci czy po prostu jest urodzoną jedynaczką. Puma i Wiosna też czują się dobrze, już na drugi dzień. się tuliły do Państwa i domagały uwagi. Na koszt nowych właścicieli na dniach będą się szczepić. Sterylizacja wraz z kaftanikiem i leki wyniosła 313 zł, a szczepienie Plamki 75 zł. Razem z poprzednimi rachunkami tymczasy są na minusie 870 zł
  11. Opłacę dziadeczkowi pierwszy miesiąc hotelu. Pod koniec lipca mogę zrobić przelew, ale dzięki temu można już go wyciągać i dozbierać na spokojnie.
  12. Dodam jeszcze że Plamka jest już w pełni mruczącym i cywilizowanym kotem. Jeszcze trzeba popracować nad braniem na ręce ale głaskana leżąc wywala się do góry prosząc o więcej a przy misce ślicznie podnosi ogonek. Zasługa kochanej Mamusi - ona pokazała dzieciom pozytywne zachowania do człowieka
  13. Nie licząc naprawdę debilnych telefonów mamy dobre wieści. Puma i Wiosenka pojechały dziś do wspólnego domu :))) Wczoraj mieliśmy pozytywną wizytę przedadopcyjną (zabezpieczone okna), dziś Państwo kupili żwirek, karmę, drapaczki półeczki do skakania i dziewczyny pojechały na Nowy Świat :) Wizytę poadopcyjną zrobimy sobie pod koniec lipca. Jestem bardzo zadowolona. Do adopcji czekają Plamka, Gaja i Rambuś. Jutro Gaja idzie na kontrolę po sterylizacji a Plamka na 2 szczepienie. Ogłoszenia dziewczyn można zdjąć, zamiast wstawić Gaję. Wstawię zdjęcia. Dziękuję wszystkim Pomagającym <3
  14. Jakież piękne zdjęcia!!! <3
  15. Póki co nie było ani jednego zapytania :((( Zrobiła trochę nowych zdjęć - podeślę dziewczynom na maila bo padam na twarz. Mamusia wczoraj miała zabieg. Była strasznie wypłoszona, ale nie próbuje sobie kubraczka ściągać i doszła juz do siebie. Następne dwa dni dostaje leki przeciwbólowe, a w poniedziałek mój Brat pójdzie z nia na kontrolę. Sytuacja życiowa mi się zmienia dość dynamicznie i dobrze by było gdyby rodzina szybciej niż później dobre domy znalazła... Z dobrych wieści, jest mozliwe ze Plamka będzie miała wizytę w tym tygodniu. Moja przyjaciółka szuka kotki, o oknach nie musiałam jej mówić, sama zabezpieczy. Balkonu brak. osoba samodzielna, wypłacalna, z ogromnym sercem do zwierzat.
  16. Terra, serdecznie dziękujemy za bazarek! Co do ogłoszen to wyglądają naprawdę dobrze. O Rambo też w porządku
  17. Bardzo fajnie ogłoszenia. Dodałabym do nich, że kotki mają 3 miesiące. są czyste, zaszczepione, odrobaczone, zdrowe i mają kontakt z psem i dziećmi. Oraz że szukamy im odpowiedzialnego, kochającego, tylko niewychodzącego domu oraz wymagamy podpisania umowy adopcyjnej.
  18. Cześć, wklejam rachunek za suchą karmę, którą dziś zakupiłam dla kociaków za pieniądze od sharki i Bakusiowej: Specjalnie zamówiłam dwa mniejsze opakowania, bo nie wiem jak żołądkowo będą po nich miały. Poniżej wklejam też rachunki za lecznicę: Rachunek za leczenie kłopotów z żołądkiem Rambo Szczepienie, przegląd i odrobaczenie kociaków Szczepienie kotki: Wszystkie transakcje robił moją kartą mój brat. Niestety jak to chłop nie wziął opisu od weta, ale na życzenie przy okazji sterylki Gai w środę, mogę wydrukować wszystkie wizyty. W tym tygodniu czeka nas jeszcze w środę sterylizacja, a pod koniec miesiąca albo na początku następnego drugie szczepienie młodych. Ponieważ musiałam kupić karmę suchą brakuje puszek (obecnie jedzą moja + mięso) i kończy się żwirek, Benek Corn Cat. Gdyby ktoś jeszcze zechciał wesprzeć tymczasiątka ww. rzeczami albo pomóc mi spłacać dług z karty za weta to byłabym wdzięczna.
  19. Myśle ze minimum 3. A Rambo jak najbardziej sZuka domu z kotami Ale pewnymi siebie rezydentami/ reZydentkami
  20. Kotki rzeczywiście są przeurocze <3 Jak będę na miejscu w domu chwilę to zrobię im lepsze w dziennym świetle
×
×
  • Create New...