Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32958
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Śliczny Feluś bardzo prosi o domek!
  2. I znów podniosę. Kiedy wreszcie do Felusia uśmiechnie się szczęście?
  3. Zaglądam do prześlicznej Majeczki. Pytałam paru osób i niestety na razie nic z tego.Wszyscy gdzieś wyjeżdżają, albo są zaaferowani Sylwestrem. Oby ktoś ją wziął na te kilka dni.
  4. Dzisiaj mam wolne, więc Kajtuś ani chwili nie będzie siedział sam. Jego radości po moim powrocie do domu wprost nie da się opisać. Wiem, że jestem monotematyczna, ale ON jest WSPANIAŁY, CUDOWNY, REWELACYJNY. Odwiedziłam wątek Majeczki, oby szybko doszła do siebie i znalazła dobry domek!
  5. Podniosę Albercika, bo taka cisza na wątku
  6. Trzymam kciuki za Chestera!
  7. Jaka śliczna, skrzywdzona sunieczka. Popytam znajomych, czy by ktoś jej nie wziął chociaż na te kilka dni, gdy wyjeżdżacie. Wielkich nadziei nie mam, ale zawsze warto spróbować. Aga wycałuj ode mnie to maleństwo - o ile to możliwe, bo widzę że to kłębek strachu i przerażenia. U Ciebie na pewno szybko dojdzie do siebie i wreszcie poczuje jak to jest być szczęśliwym psem.
  8. [quote name='ataK']Nie udzielam się na tym wątku co prawda, ale często zaglądam. Pozwolę sobie więc również wyrazić opinię... Sama lata młodości mam już za sobą, ale uważam, że wiek niekoniecznie ma wpływ na rozsądek czy odpowiedzialność człowieka. Znam osoby w wieku moich dzieci, którym psa powierzyłabym w ciemno bez żadnych wątpliwości, a znam osoby w moim wieku czy starsze, z którymi nie zostawiłabym psa nawet na parę minut. Masz szansę poznać tego chłopaka, bo pisałaś, że chcą odwiedzać Liska - może po prostu zaufaj swojej intuicji :)[/QUOTE] Zgadzam się, wiek nie jest istotny. Wszystko zależy od charakteru człowieka, od tego jakie ma podejście do zwierząt. Ważne, by pies nie był tylko chwilową zachcianką. Druga sprawa, że czasem ludzie obiecują "złote góry", a potem wywalają psa. Tego chyba nigdy nie da się przewidzieć. Chyba trzeba po prostu ludziom zaufać. W życiu może się zdarzyć wiele nieprzewidzianych sytuacji, biorąc psa trzeba pamiętać, że jesteśmy za niego odpowiedzialni może nawet przez najbliższe kilkanaście lat. Może po prostu pogadaj szczerze z tymi ludźmi, co jeśli on np. zmieni pracę, będzie musiał się przeprowadzić, co jeśli np. za parę lat pojawi się dziecko? Jeśli to mądrzy, odpowiedzialni ludzie, to na pewno się nie oburzą takimi pytaniami. Trzymam kciuki za liska!
  9. Przecież ona jest cudna! Jak to się stało, że tak długo tkwiła w schronie? Podniosę sunieczkę.
  10. Kajtuś jak zwykle śle buziaczki, a ja jak zwykle napiszę, że to najwspanialszy piesek na świecie - mój największy skarb!
  11. [quote name='Angel9999']Jak najbardziej trzeba zmienić tytuł wątku! Gdy wracam do domu Nela wita mnie w drzwiach, tak jakby od zawsze z nami była...skacze z radości, liże jęzorkiem po rekach...widać, że jest szczęśliwa...!!![/QUOTE] Chyba nie ma nic wspanialszego dla kogoś kto przygarnął psa - widzieć jego radość i szczęście
  12. [quote name='ANETTTA']oby sieudało kundel nie kundel ale piekny[/QUOTE] Pewnie, że piękny, z resztą wszystkie psiaki są piękne
  13. Czekając na wieści podniosę przystojniaka
  14. [quote name='dara9']Gabi rozumiemy...ja też wpadłam na dogo myśląc o piesku...i tak już zostałam ;) Zresztą dzięki Avilce, która przygarnęła Hanusie z ulicy, jesteśmy teraz jej szczęśliwymi towarzyszami :) Nie wiem czy to składnie się zgrało ale wiadomo o co chodzi ;) Oby Feluś miał tyle szczęścia co Twój Kajtuś i nasza Hana i trafił szybko do pewnego domku.. Każdy z nas chciałby pomóc...przygarnąć, ale każdy też wie na ile może sobie pozwolić...[/QUOTE] Niestety jedne pieski mają szczęście, inne nie. I właściwie nie wiem od czego to zależy, bo przecież tak wiele ładnych, mądrych, wspaniałych psów i kotów czeka czasem latami na domek. Tak bym chciała, aby Feluś stał się dla kogoś tym jedynym, najważniejszym, kochanym pieskiem.
  15. Nie chcą go zamykać, ani zakładać kagańca, a chcą go oddać?- nie wiadomo jak to dokładnie było z tym ugryzieniem...
  16. Mnie Feluś zapadł w serce, może dlatego że jak szukałam miesiąc temu pieska dla siebie, to wahałam się między nim, a Timonkiem - tzn. obecnie Kajtkiem. Wybrałam Kajtusia i kocham go bezgranicznie, ale o Felusiu nie mogę zapomnieć. Niestety na drugiego pieska nie mogę sobie pozwolić.
  17. Śliczny ten Kubuś, dobrze że już niedługo będzie miał domek!
  18. [quote name='Avilia']Ludzia brak;( Okropny czas na adopcje...[/QUOTE] Niektórym zawsze coś przeszkadza, a to zima, a to wakacje. Moim zdaniem jeśli ktoś ma do zaoferowania dobry domek i miłość to nie ma dla niego przeszkód. Feluś, pokazuj się!
  19. Podniosę tego ślicznotę
  20. Gratuluję Neli wspaniałego domku, a właścicielom wspaniałego pieska!
  21. Zgadza się czas szybko leci. Dzisiaj kupiłam Kajtusiowi wędzoną kość. Najpierw położył się obok kości i zaczął się o nią ocierać plecami ( po prostu chciał się w niej wytarzać ) potem wziął ją do pyska i chodził dookoła stołu, aż w końcu zaczął zajadać. Moja mała słodka pocieszka.
  22. Śliczny Wojtuś prosi o dobry domek
×
×
  • Create New...