Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. To jeszcze Karmelu艣 si臋 poka偶e: Dla ca艂ego rodze艅stwa, d艂ugich lat 偶ycia w szcz臋艣ciu i rado艣ci!
  2. Eluniu zapisz ode mnie i od mojego znajomego - Micha艂a po 10 z艂 miesi臋cznie przez p贸艂 roku i od nina65 pierwszy miesi膮c 20,- a potem 10,- Nie mo偶emy zostawi膰 sunieczki bez pomocy
  3. Cudna sunieczka, w艂a艣nie takie "zwyczajne szaraczki" uwielbiam. Nie dam rady da膰 deklaracji, zasi艂ek mi si臋 ko艅czy, a na razie pracy nie mam na widoku. Zrobi臋 dla Mary bazarek
  4. Mia艂am zrobi膰 bazarek dla Mary, ale chyba zrobi臋 na tego biedaka z guzem. Trzeba jak najszybciej mu pom贸c.
  5. Przela艂am dla s艂odkiej Malagi 345,- z bazarku Rozliczam. Bazarek z przepisami - na sterylk臋 i pokrycie koszt贸w wet. Czekoladki. Do 31.03.2023 godz. 20.00
  6. Krucho u mnie z kas膮, ale chocia偶 10,- miesi臋cznie zadeklaruj臋. Nie mog臋 przesta膰 my艣le膰 o tym, co go czeka, je艣li nikt mu nie pomo偶e.
  7. To prawda, biedak. Oby uda艂o si臋 mu pom贸c. 8 lat, to nie staruszek, moje maj膮 oko艂o 12, a Kajunia czasem bryka, jak szczeniak
  8. Eluniu, czytam z doskoku z telefonu. Czy chodzi o tego biedaka, kt贸ry tam w kojcu zosta艂 sam?
  9. Dzi臋ki Martusiu za tel. i info. Zastanawia mnie, jak taki starowinek by艂 w stanie uciec. Zamykam w膮tek, gdyby jednak go nie odebrali to b臋dziemy my艣le膰.
  10. Za艂o偶y艂am biedakowi w膮tek, b艂agam uratujmy go Niewidomy stary, ledwo chodzi, porzucony jak 艣mie膰. Czy odejdzie bez pomocy, w b贸lu i cierpieniu? Wszelka pomoc potrzebna na CITO!!!
  11. Kilka minut temu zobaczy艂am zdj臋cia tego biedaka na w膮tku zamojskim. Zosta艂 porzucony na posesj臋 pewnej pani. Stary, chory, niewidomy, ledwo si臋 porusza, a w zasadzie tylko le偶y skulony. Tola szuka dla niego miejsca, na razie bezskutecznie. Pewnie gdyby by艂 m艂ody, zdrowy i radosny ch臋tni do pomocy by si臋 szybciej znale藕li. Pani, kt贸rej zosta艂 podrzucony nie mo偶e go przygarn膮膰, ani nawet przetrzyma膰. Pomoc potrzebna na CITO!!! Bardzo dawno ju偶 nie zak艂ada艂am w膮tku, ale ten staruszek rozwali艂 mnie psychicznie. B艂agam uratujmy go. Nie pozw贸lmy by odszed艂 w b贸lu i cierpieniu. Trzeba zabra膰 go do weta i znale藕膰 jakie艣 bezpieczne miejsce. Fundacja ZEA ma pod opiek膮 du偶o zwierz膮t, nie dadz膮 rady kolejnego psiaka utrzyma膰 w hotelu.
  12. Jestem rozwalona psychicznie. Eluniu zapytasz kikou? Trzeba by zacz膮膰 szuka膰 deklaracji, bo Fundacja ma pod opiek膮 du偶o zwierzak贸w.
  13. O rany........ Bidu艣 malutki. Kurde, nie dam rady z 3ma psami.... Poza tym Leo艣 jest bardzo zazdrosny, nie da艂 by mu spokoju.
  14. W艂a艣nie nadrobi艂am zaleg艂o艣ci z tego nudnego i cudnego 偶ycia Masze艅ki. Mi贸d na serce
  15. Zapraszam serdecznie na bazarek z przepisami: Bazarek z przepisami na sterylk臋 i pokrycie koszt贸w wet. Czekoladki. Do 31.03.2023 godz. 20.00
  16. Jakie cude艅ko biedne, dzi臋kuj臋 Martusiu za info i fortki, Asia mi ju偶 dzisiaj pisa艂a na whats'appie, 偶e piesio bezpieczny. Bardzo, bardzo si臋 ciesz臋!
×
×
  • Create New...