Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Ojej, ale super, sunieczka została moją imienniczką. Bardzo serdecznie dziękuję agat za cudowny bazarek oraz uczestnikom bazarku za piękne propozycje, głosy i oczywiście cudowną atmosferę
  2. Bardzo dziękuję Radku i życzę powodzenia i dobrych warunków finansowych w nowej pracy
  3. Miałam już się nie odzywać, ale tak, jak wspomniałam nie oceniam ludzi adoptujących Wafelka. Wkurza mnie tylko, że dla jednych szuka się super domów, a inne są skazywane np. na kojec. Cóż, świata nie zmienię, pozostaje mi tylko cieszyć się z tego, że moja Kajunia dostała szansę na szczęśliwe życie. A była wiejskim strachulcem. Na szczęście osoby odpowiedzialne za adopcję nie szukały jej miejsca, gdzie będzie w budzie lub kojcu. I bardzo Im jestem za to wdzięczna. Mam nadzieję, że do Wafelka uśmiechnie się szczęście.
  4. Przecież kojec = zamknięcie. Dla mnie kojec, buda, czy zostawianie psa na podwórku są nie do przyjęcia, niezależnie o jakiego psa chodzi. I już się nie "wywnętrzam", bo nic to nie wnosi
  5. Nie mam zamiaru nikogo oceniać, ani atakować. Zastanawia mnie tylko, z czego to wynika, że jednym psom szuka się super domów, analizując warunki, sytuację rodzinną i nieraz wchodząc z butami w prywatne sprawy potencjalnych adoptujących, a dla innych kojec jest ok.
  6. Witaj jankamalpa, obecność i kibicowanie suni też bardzo ważne, zostań proszę z nami
  7. Nie masz za co przepraszać Martusiu, przecież to ja nie opisałam właściwie przelewu. Zaraz wstawię info o szczegółowym rozliczeniu. A ja będę tylko zaznaczać kto za jaki miesiąc wpłacił
  8. Moja wpłata to jest 10 ode mnie i 10 od mojego znajomego Michała
  9. Oczywiście, wstawię Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie wpłaty dla sunieczki
  10. Mnie też bardzo go żal, nowe miejsce, ucieczka, potem tułaczka, a teraz powrót do hotelowego kojca. Kolejny psiak, którego bym wzięła, gdybym mogła mieć 3, ale nie mogę
  11. Widocznie to nie był TEN dom. Trzeba mu poszukać takiego, gdzie będzie rozpieszczanym kanapowcem. Wiem, wiem, łatwo powiedzieć, a raczej klepać w klawiaturę... A ta Pani zainteresowana Artutkiem, która ma koty nie chciała by Wafla. Czy wiadomo, jaki Wafel ma stosunek do kotów?
×
×
  • Create New...