Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32952
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Biedna Szyszunia, taka przerażona, oby szybko zaufała Państwu i wszystko było ok. Cudownie, że Nataszce szykuje się taki wspaniały dom. Lepiej trafić nie mogła. Trzymam kciuki za obie sunieczki.
  2. Pięknie dziękuję Radku, jesteś kolejną z osób, która zawsze wspiera cegiełką moje bazarku. Dane do przelewu wyślę jutro. Dobrej nocy
  3. Ciasteczka dotarły, są piękne i cudnie zapakowane Jeden woreczek pękł i ciasteczka się rozsypały, ale są w całości. Moje psiunie już zjadły po 2, a raczej pochłonęły . Bardzo dziękuję i wszystkim serdecznie polecam zakup.
  4. Witaj Marysiu, pięknie dziękuję , zawsze wspomagacz psiaki na moich bazarkach
  5. Witaj mdk8, pięknie dziękuję Nr konta masz, czy Ci podać?
  6. Nadal szwankuje, samo mi się zacytowało drugi raz. Dobrej nocy i do jutra
  7. Wpłynęły wpłaty: Jo37 10,- agat21 50,- - 5,- przesyłka = 45,- dla Dylanka koja 30,- Pięknie dziękuję
  8. A, tu jest info o Szyszuni, w której się zakochałam, cudo po prostu!
  9. Dzień dobry, poproszę 3 x 250g. Pozdrawiam
  10. Dołączam się do życzeń, miłego dnia i oczywiście zapraszamy
  11. Zapraszamy, jeszcze sporo pięknych rzeczy czeka na nabywców
  12. Wszystkie prześliczne, ale Szyszka, to zdecydowanie mój typ. Jak dobrze, że już są bezpieczne
  13. Ja pasuję, bo zaszalałam z wydatkami, ale bardzo się cieszę, że licytacja trwa
×
×
  • Create New...