Biedna Szyszunia, taka przerażona, oby szybko zaufała Państwu i wszystko było ok. Cudownie, że Nataszce szykuje się taki wspaniały dom. Lepiej trafić nie mogła. Trzymam kciuki za obie sunieczki.
Ciasteczka dotarły, są piękne i cudnie zapakowane Jeden woreczek pękł i ciasteczka się rozsypały, ale są w całości. Moje psiunie już zjadły po 2, a raczej pochłonęły . Bardzo dziękuję i wszystkim serdecznie polecam zakup.