-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
Tutaj właśnie mam żal do nich. Dlaczego nie napisały nic??? Dlaczego milczały? Gdyby zaczęły z nami współpracować, pisać jak było naprawdę???? Może Dasza naprawdę miała dobrze u Michelle, ale ona po przeczytaniu tego co napisała Wiolka, nie ustosunkowała się do tego...Wzięłyśmy to za przyznanie się do winy i sposób na "przeczekanie burzy". Może Dasza żyłaby dzisiaj, chociaż wet mówi, że sunia była ciężko chora.... Nie podaruję sobie tego nigdy.:( Ps. Zresztą, pw napisane do "Wiolki" przez giselle też nie świadczy o niej dobrze. Nie znała przecież Wiolki, nie wiedziała, że tej ciąży nie ma, jednak życzyła jej to co każdy już wie. W dzisiejszych czasach liczy się tylko KASA i ku...wa nic więcej! Nie uwierzę już nigdy żadnemu płatnemu dt. Koniec, skończyło się.
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
A nie Kaśka? -
To wszystko to dla mnie jakiś horror....Czytam teraz te inne wątki i ciarki mnie przechodzą, nie umiem w to uwierzyć, w mojej głowie się to nie mieści.....Jeszcze jakieś dwa tygodnie temu boleśnie przeżywałam śmierć Kofeiny (wcześniej o niej nie słyszałam), bo pisała mi o niej na fb "Wiolka". Pamiętam, że pół nocy nie mogłam zasnąć, bo przeżywałam, że biedne bliźnięta bez matki zostały....:shake: Cieszyłam się jak głupia, że Dasza tak dobrze trafiła, Hilton i te sprawy.... ja pie...le!!!! 6-go czerwca Wiolka dzwoniła do mnie z płaczem, że Danka jej już nie kocha i poszła z Martą do hotelu.....A, ja idiotka tak się cieszyłam, że taka wspaniała dziewczyna zechciała zaadoptować naszą sunię :-( Nie wiem, jakie Wiolka miała plany, ale zdążyła jeszcze napisać, że "Marta" ma zamiar zaadoptować jeszcze jednego psa....Domyślam się, ze chciała przeprowadzić przez Most Tęczowy jeszcze jakiegoś psa, tylko już nie zdążyła....
-
[quote name='cancer43'][B][SIZE=2]Z bazarku[/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243683-Dziś-koniec-!!!-Zaszallej-wiosną-ze-spanielami-i-p-Krysią-do09-06-godz-21[/URL] [B]mamy dla pani Krysi 142 zł[/B]. Bardzo proszę o nr konta do wpłaty i potwierdzenie na wątku bazarkowym po otrzymaniu przelewu[/QUOTE] Już wysyłam.
-
[quote name='Havanka']Wspaniale ! W takim razie ogłaszam dwa pozostałe.[/QUOTE] Havanko, czarnego pieska też już nie ogłaszaj, jutro zawiozę go do superowego domku w Zamosciu, do mojej znajomej :) Chciała maleństwo, ale zakochała się w nim na zabój i już nie dba o to jaki duży wyrośnie :) Suni zdjęcia podesłałam do innej znajomej, ale to na razie nic pewnego :)
-
Ja też :) Mój typ urody psiej ;) Kocham takie szorściaczki ;) Tylko tulić i całować :)
-
Ale ludzie dzwonią do funi i do mnie też w sprawie Łasiczki. W sprawie Neli na razie cisza...Ogłoszenia któraś cioteczka zrobiła. Nawet sunia od sąsiadów czeka na wyjazd do Warszawy. Szukam transportu. Co do reszty, to nie wiem, czy zdołamy znaleźć domy w ich stanie. Są bardzo, bardzo dzikie :( Do tego gryzą, nawet "właściciela" No ale trzeba próbować... Najlepiej dt w ich przypadku...ale sprawdzone dokładnie.
-
Jezuniu, jakie one cudne :) Już wysyłam babce zdjęcia.
-
Dziewczyny, mam pytanie. Ma może któraś z Was pieska, do pół roku, który nie wyrośnie na dużego? Mam dobry dom dla takiego właśnie psiaka. Tel do mnie 887 074 603
-
Kajtuś jest przecudny :) bardzo przypomina mi moją osobistą, kochaną Igunię, tylko kolor inny. Na pewno ktoś się w nim w mig zakocha :) Ta zawadiacka łatka na oczku jest prześliczna :)
-
[quote name='Aimez_moi']Argo.....Lovelasku Kochany co Ci jest? Niestety u mnie 18 stopni i pochmurno....[/QUOTE] To gdzie Ty mieszkasz? Chyba nie w Polsce ;-) Niedługo będę robiła bazarek, część poświęcę na ewentualne leczenie Argusia, gdyby się okazało że potrzebne są jakieś leki czy prześwietlenia.
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
handzia replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O Jezu...serce się kraje:( -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
handzia replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymamy kciuki.... -
Pilnie poszukujemy transportu Zamość - Warszawa lub Lublin - Warszawa dla dwóch kociaków i jednej małej suni. Tel. 887 074 603