Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. [quote name='DORA1020']Handzia,czy te 100zl na kojec jest od agusiazet? Wydaje mi sie,ze byly jeszcze jakies pieniazki na kojec,ale nie pamietam ile i gdzie.[/QUOTE] Te 100 zł, które jest u mnie na kojec, wpłaciła Ginn. 50 zł jest u funi. Agusiazet coś wspomniala, że w czerwcu zrobi przelew na ten cel.
  2. Ja sobie Legionowa nie przypominam. Na pewno nie wydawałam do takiego miasta, zresztą wszystkie domy były sprawdzane.
  3. [quote name='funia']kupiłam dzisiaj 1kg Royal Canin gastro indestinal więc sunia na kilka dni zabezpieczona .Krystyna odebrała ode mnie .[/QUOTE] Karma kosztowala 20 zł. Odliczam z pieniędzy przeznaczonych dla pani Krystyny, zostaje 140 zł. Wstawiam zaległy paragon za tą karmę. przepraszam za jakość, ale komórką robiłam. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/594/4rct.jpg/"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7748/4rct.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  4. [quote name='DORA1020']Ile w sumie jest na kojec? Wydaje mi sie ,ze trzeba suni kupic taka karme.Ona jest stara i bardzo chora,i nie ma apetytu.Musi jesc taka jaka zalecil wet.[/QUOTE] Na kojec jest 100 zł. Na potrzeby Krystyny 160 zł. Kupiłyśmy z funią kg potrzebnej karmy, bo nie było czasu na dłuższe myślenie...
  5. Rozmawiałam z panią Krystyną. Jej sunia jest bardzo chora i okazało się, że musi jeść specjalną karmę dietetyczną. Nie pamiętam teraz nazwy. Chcialam zapytać, czy mogłabym z tych pieniędzy, które u mnie są zamówić jej tą karmę?
  6. Oj sieropsiniec, chyba to więcej piwek było :evil_lol: niż dwa, ja też dzisiaj piję ze szczęścia i za zdrowie Danki :) Tylko ja mam chyba trochę mocniejszą głowę :diabloti: Ps. Jak się okazuje teraz, to się zdzira najebała, żeby wyrzuty sumienia zagłuszyć (jeśli w ogóle je ma) Ale nie da się zagłuszyć takich spraw ......zobaczysz.... Mam nadzieję, że to wszystko do Ciebie wróci szmato! Biedna Daszeńka już o tej porze nie żyła :(
  7. Łasiczce trzeba jeszcze robić, bo biedulka niestety jeszcze nie ma domu :( i temu mixowi. Jutro jedziemy z funią do faceta, zrobimy nowe zdjęcia. Acha i jeszcze zmieniłam nr tel. Wyślę Ci na pw. Na razie wstrzymaj się z ogłoszeniami, do jutra :) Dzięki Natie :)
  8. Ciotki jeszcze wszystkiego nie wiedzą, Wiola zbyt przejęta i zrozpaczona obojętnością Danki :evil_lol: nie napisała. Od dzisiaj Dania śpi w Hitonie ze swoją nową Panią :megagrin:. Boję się zapeszać, ale na razie wszystko jest ok. Nawet wołowinkę Danka miała dzisiaj gotowaną w hiltonowskiej kuchni :crazyeye: Ps. [*] Daszeńko, jaka ja byłam naiwna :-( przepraszam, że dałam Cię w łapy tego potwora, przepraszam.......może jadłaś hiltonowską wołowinkę, ale już za TM........wybacz mi :(
  9. Ok, czekam :)
  10. Oby w końcu odezwał się już "ten" dom... Cioteczki, bardzo przepraszam :oops:, tak mi coś świtało, że na moim koncie są jakieś pieniądze dla Nuki/Rolki...Przejrzałam wątek i przypomniałam sobie, że jest 100 zł od LANS. Trzeba kupić karmę czy może coś innego?
  11. [quote name='*Gajowa*']Śliczne te sunie [URL]http://img819.imageshack.us/img819/8987/p5290419r.jpg[/URL] Coś wiadomo o wieku mamuski ? Jak duza ona jest ?[/QUOTE] Co do wieku, to nie wiem dokładnie, ale one wszystkie wyglądały jak siostry, więc mamusia jest raczej młoda. Są duże, wielkości onka.
  12. [quote name='Sieropsiniec']Wypluj:) Będziemy nad tym pracować:) Mam nadzieję że, resztki zębów nie pokaże:)[/QUOTE] Tfu, tfu,...:)
  13. Pewnie z automatu. Nieraz już się z tym spotkałam ;)
  14. To stare ogłoszenie, trzeba je zdjąć. Funia ma nowe zdjęcia, koniecznie trzeba znowu zrobić nowe ogłoszenia. Psów zostało ok 7 szt.
  15. Ja też nie mogę się doczekać :) mam nadzieję, że Danka będzie grzeczna i ją ładnie przywita :)
  16. [quote name='Sieropsiniec']Od poniedziałku załatwiamy wszystkie niezbędne dokumenty. Marta jest w 100% zdecydowana na adopcje Danki:) Tak czy siak dobrze się to kończy. Danka idzie do DS :) :laola:[/QUOTE] Nawet nie marzyłam, że naszej Daszce tak się poszczęści :multi::multi::multi: Wiola :loveu: nie wiem jak mam Ci dziękować za wszystko co dla nas zrobiłaś :loveu:. Jestem taka szczęśliwa :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Myślałam, że bardzo długi czas poczekamy sobie na wymarzony domek dla Danuśki :) a tutaj, masz... Ps. Wysyłam Ci pieniądze na chipa, paszport i wszystko co potrzeba do wyekspediowania jej do nowego domu. Kto by pomyślał, że z Danki taka światowa dziewczyna się zrobi ;) aż mi się łezka w oku zakręciła... Mam tylko nadzieję, że ta dziewczyna jest naprawdę ok? :) Wiem, że Wy za nią ręczycie i ogóle, ale wolę zapytać jeszcze ;)
  17. Może być do mnie, nr tel. chyba masz :)
  18. [B]Na moje konto wpłynęło 50 zł od pani Joasi B. z fb na zwierzaki pani Krystyny :) bardzo dziękujemy :):):)[/B] Stan konta: na potrzeby p. Krysi - 160 zł Na kojec - 100 zł
  19. Sunia w typie rotka, już bardzo długo w schronie: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/20130529132346.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3953/20130529132346.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Sunia szczeniak z boksu szczeniaków. Dla niej szukamy pilnie dt. Jest bardzo wystraszona, wycofana. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/20130529133525.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7774/20130529133525.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  20. Piękna sunia, jej ulubione miejsce to dach budy, zawsze ją tam widzimy. Łagodna. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/90/20130529132040.jpg/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1933/20130529132040.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Sunia terierka też w tym boksie od pola: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/20130529132151.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1761/20130529132151.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Sunia onka, obok niej smutna sunieczka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/20130529132253.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9429/20130529132253.jpg[/IMG][/URL] Duża szorstka sunia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/20130529132257.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/554/20130529132257.jpg[/IMG][/URL] [B]I jej koleżanki :) [/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/20130529132315.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8257/20130529132315.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  21. Młodziutka sunia, można powiedzieć, że nawet jeszcze szczeniak, bardzo kochana :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/20130529125405a.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/999/20130529125405a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/20130529125623.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5921/20130529125623.jpg[/IMG][/URL] Świetna sunieczka, bardzo chciała do nas, ciągle na pierwszym planie: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/35/20130529125718.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/940/20130529125718.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Śliczna dominantka w pierwszym boksie od pola: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/826/20130529132007.jpg/"][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3913/20130529132007.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  22. W schronie jest też piękny husky, niestety ktoś go oszpecił, obcinając mu ogon :shake: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/20130529124518.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7048/20130529124518.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/20130529124521.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2118/20130529124521.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Fajny niskopowoziowy psiak: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/20130529125015.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7476/20130529125015.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Pieski: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/443/20130529125108.jpg/"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9515/20130529125108.jpg[/IMG][/URL] Piesek: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/20130529125134.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/5958/20130529125134.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
  23. Z tymi suniami mieszka jeszcze jedna świetna sunia, bardzo pchała się do nas :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/20130529131402.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4092/20130529131402.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/20130529131501.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2880/20130529131501.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/109/20130529131503.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4638/20130529131503.jpg[/IMG][/URL] Udało mi się też uchwycić mordkę Benia, bo on zawsze leży i śpi. Nie wiem czy to dlatego, że jest już wiekowy, czy może mu gorąco? Jakiś inny psiak stanął mu na głowę, dlatego łaskawie ją podniósł ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/20130529124429.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3741/20130529124429.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
  24. Mam jeszcze kilka zdjęć tych sunieczek: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/20130529131308.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5576/20130529131308.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/20130529131430.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1859/20130529131430.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/20130529131450.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2125/20130529131450.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/20130529131519.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1486/20130529131519.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...