Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. [quote name='Tola']Ostatnie wydatki: oprysk Efipro dla wszystkich psów -102 zł obroża dla jednej suni - 59 zł Razem: [B]161 zł[/B] Funia - potwierdż zakup. Koszt sterylizacji ciężarnej suczki - już ostatniej - pokryła fundacja.[/QUOTE] Tolu, jaki był koszt sterylizacji tej ostatniej suczki? To też trzeba odpisać w pierwszym poście?
  2. Łał...;) było kilka telefonów... czyli jest jakieś zainteresowanie :multi: super
  3. Pewnie nie chciała Was przemęczać :) Ja czekam niecierpliwie...;)
  4. Ja byłam bardzo grzeczna :diabloti: bardzo proszę o foteczki :)
  5. To wspaniale :) Jeśli będziesz miała jakieś problemy, pisz śmiało.
  6. [quote name='emilia2280']Kochana, wiem ze kilka paczek jest w drodze, jesli dojdá teraz przez weekend, po wekendzie, to bédzie troché rzeczy i jedzenia. Moze poczekac az paczki siéskonczá i wtedy zrobic zakupy? Tak myslézeby to najmádrzej wykorzystac w czasie, bo jak wszystko naraz a potem nic, to szkoda. Na kojec zróbcie osobná zbiórké i tyle.[/QUOTE] Oczywiście, masz rację :) Niech tak będzie :)
  7. Ok, więc ja robię zakupy na 70 zł, które jest na moim koncie. Zadzwonić i zapytać co jest najpotrzebniejsze? Jeśli chodzi o kojce, to spróbujemy coś załatwić (może się uda) poza tą akcją. Ale to jeszcze nic pewnego.
  8. Iwonko, ta sterylka jest teraz niemożliwa ze względu na jej stan zdrowia czy o finanse chodzi?
  9. Sąsiadka powiedziała, że sama ją wysterylizuje. Wszystkie inne ma wysterylizowane, bo ma 6 dorosłych psów i te dwa małe 5-cio miesięczne. Leczy je, szczepi, to nie jest jakiś ciemnogród, jak na początku myślałyśmy...
  10. [quote name='arim'][quote name='emilia2280'][quote name='arim'] Kochana, to jest Mireczka, którá znam, wiéc to inna wplata. To Ty poslalas na konto Handzi, na zakupy w markecie. Handziuuu, sprawdz konto pls :) Właśnie mi coś nie pasowało,dlatego napisałam.Wpłaciłam na te drugie,prywatne konto,ale imię ,kwota i data zgadzały się :)[/QUOTE] Już sprawdziłam :) Wczoraj wpłynęło 50 zł od [B]arim[/B] dla pani Krysi :) i 20 zł od [B]Anny S. z Rudy Śląskiej[/B]. Teraz czekam na dyspozycje, czy mam zrobić zakupy pani Krystynie? czy dokładamy te pieniądze na kojce.
  11. Oj, pamiętamy, oczywiście :)
  12. No tak, aż trudno uwierzyć, że to jeden miot. Ale tak jest...
  13. Teraz sunia, jest mniejsza od brata, bardzo podobna. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/20130501123446.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5042/20130501123446.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/153/201305011234541.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/755/201305011234541.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/20130501123457.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5728/20130501123457.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/404/20130501123500.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4412/20130501123500.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. Niestety Balbina nie jest jedyną sunią z tego miotu. Zostały tam jeszcze dwa szczeniaki piesek i sunia. W ogóle niepodobne do Balbiny. Już wstawiam zdjęcia, bardzo proszę cioteczki o ogłoszenia dla nich, na mój nr 781 761 338. Piesek: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/20130501123342.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5365/20130501123342.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/20130501123404.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4097/20130501123404.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/20130501123421.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7295/20130501123421.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/20130501123526.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3889/20130501123526.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/20130501123543.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/174/20130501123543.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. Nasza piękna Balbina vel Ayla, pojechała wczoraj do domu :) mam trochę zdjęć, nie mogę oprzeć się, żeby Wam nie pokazać :) Pani Asia pisze na fb, że wszystko jest ok, grzeczna, choć już pokazała, że w jej żyłach płynie błękitna krew :evil_lol: Dzisiaj pada u nich niemiłosiernie i księżniczka Balbinka wspina się na rączki, nie chce brudzić łapek w kałużach :evil_lol: Tutaj jeszcze u mnie :) Mialam przyjemność gościć królewnę przez jakąś godzinkę ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/20130501131222.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7963/20130501131222.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/zdjecie1640.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/5528/zdjecie1640.jpg[/IMG][/URL] Tutaj coraz śmielej się czuła i wskoczyla sobie na parapet :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/zdjecie1648.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/395/zdjecie1648.jpg[/IMG][/URL] Pierwsze przywitanie z panią Asią :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/zdjecie1649.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7779/zdjecie1649.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. Kasiu, przepraszam, że ciebie pominęłam, oczywiście prostuję, Ty z mężem w ostatnim czasie chyba najwięcej woziliście zwierzaki Krystyny do weta. Sorki...
  17. [quote name='handzia']Iwonko, prześlij mi nr konta na pw, wyślę te pieniądze. Potem potwierdzisz tutaj, jak dotrą :)[/QUOTE] Przepraszam Iwonko, ale z powodu mojej sklerozy :oops: dopiero dzisiaj zrobiłam przelew. Jutro powinnaś mieć pieniądze na koncie. :)
  18. Tak, to pan Andrzej :) Właśnie wzdychałyśmy z funią, że są gdzieś jeszcze na świecie tacy faceci ;) Jeśli chodzi o Oridermyl, to czasem ktoś zawiózł Krystynę do weta (najczęściej Kudlataja lub sąsiad Szymon) i zapłacił za wizytę, lub wet nie policzył za wizytę, znając Krystynę... Trzeba ją o to zapytać, bo szczerze nie wiem do końca jak to z tym było...
  19. Prostuję, ten pan nie wyśle Oridermylu, tylko karmę. Więc spokojnie można zdiagnozować koty, choć wydaje mi się, że jakiś wet przepisał pani Krystynie ten lek....:niewiem:
  20. [quote name='emilia2280']Jest wydarzenie juz na FB, doláczcie i rozsylajcie dalej, udostépniajcie pls. [URL]https://www.facebook.com/#!/events/407765929322336/[/URL][/QUOTE] Już udostępniam. Efekty już są, dzwonił dzisiaj do mnie pan, który wyśle paczkę z karmą dla psów i kotów do p. Krystyny. Do tego jeszcze maść na świerzbowiec dla kotow, nie pamiętam teraz dokładnie nazwy ;) Już doczytałam, Oridermyl.
  21. [quote name='emilia2280']no to na pewno :) dziéki dziékujé, w takim razie czekam na maila od HAndzi, co do adresu dla wysylek oraz jakby ktos mógl telefonicznie dopytac p. Krysié o jej rozmiar buta i ubran, plus jakies dane o psiakach i kotach, co potrzebujá poza karmá. Ewelinka zaraz zamówi pierwszá partié karmy dla kotów- ponoc najbardziej potrzeba kociej karmy, bo 1 worek dla psó jest (choc i ten zaraz siéskonczy). Za 209zl jest 28 kg Whiskasa, to podarujemy od Kastora na dobry poczátek: [URL="http://www.krakvet.pl/whiskas-jagniecina-warzywami-2x14kg-p-15931.html"][COLOR=#0000ff]http://www.krakvet.pl/whiskas-jagniecina-warzywami-2x14kg-p-15931.html[/COLOR][/URL] Tak gwoli wyjasnienia dlaczego nie podamy adresu do p. Krysi do paczek - poniewaz wiem, ze zamiast 3 paczki dziennie np. lepiej zeby sásiedzi nie ogládali tego i nie zazdroscili- róznie bywa a tak to jednym transportem zwiezie sié calosc i nikt nie musi liczyc kurierów.[/QUOTE] Mail wysłany :)
  22. Iwonko, prześlij mi nr konta na pw, wyślę te pieniądze. Potem potwierdzisz tutaj, jak dotrą :)
  23. Odezwala się do mnie wspaniała kobieta z Ząbkowic Śl. W weekend majowy przyjeżdża po sunię, obgadałam z nią wszystko, sprawę sterylki też. Sunia ma teraz dokładnie 5 miesięcy, jest za młoda, żeby ją sterylizować. Pani będzie ze mną w kontakcie na fb, będę wiedziała wszystko na bieżąco.:)
  24. Zostało mi 34 zł z pieniędzy, które Agusiazet wpłaciła na szczeniaczki.:) Zgodziła się przeznaczyć je dla tej suni, gdzie przelać? Iwonko :) masz złote serce :loveu:
  25. [quote name='agusiazet']Jasne! Jak pasuje![/QUOTE] Dzięki :) Już tam piszę :)
×
×
  • Create New...