-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
handzia replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Wspaniale! :loveu: Jak miło popatrzeć na te zdjęcia :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
handzia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ach, ta Szarotka:) Jest słodka w tym swoim zakręceniu :) Pani Beata szykuje się do Zamościa z Puszkiem, jak tylko da znać, że jest gotowa, będziemy umawiać u wetki. -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
handzia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam dzisiaj moją stałą, skromną dziesiątkę za czerwiec dla Iwuni.:) -
[quote name='DORA1020']Zachorowal psiak p.Joanny z Kaweczyna,byl u weta.Handzia,prosze Cie wstaw link do watku zbior psiakow z zamojskiej wsi,ja mam klopoty z dogo. Dzisiaj pojechal do domu On-ek Max,ktory byl 1,5 m-ca na tymczasie.Jest nadzieja na adopcje Dzekiego.[/QUOTE] Madziu, już wstawiłam. Chciałabym jeszcze pomóc tamtym psiakom, napisz proszę, ile im potrzeba. Masz dostęp do tańszych leków, czy może zamówić i wysłać?
-
[quote name='DORA1020']Bardzo dziekuje za pomoc:) Tutaj jest watek tego psiaka,niestety zaniedbany,nie daje juz rady prowadzic kilku watkow na raz. Watek zbiorowy,ale zdjecie Misia na szczescie jest. http://www.dogomania.pl/forum/threads/184736-Polska-wies-glodujac******?p=14598169#post14598169 Dzięki Madziu. Nie wiedziałam, że ten psiak ma wątek.
-
[quote name='agusiazet']Zrobię, zrobię, gdzieś po 13 czerwca:)[/QUOTE] Aga, Twoje 100 zł jest już na moim koncie. Rozliczenie na moim koncie: Na kojec 200 zł Na potrzeby Krystyny 140 zł. Ps. Funia ma u siebie 50 zł i z bazarku jest 26 zł. Razem na kojec jest 276 zł. Trzeba zacząć działać z tym kojcem.
-
[quote name='Sieropsiniec']Nasza Marta chyba jednak adoptuje jeszcze jednego psiaka ale o tym później;) Bardzo was proszę byście zajrzały tutaj.. Sieropsiniec dostał prośbę o jakakolwiek pomoc.. http://www.dogomania.pl/forum/threads/244213-Kupka-nieszczęścia-prosi-o-pomoc-Martwica-rany-Tutek-prosi-o-wsparcie?p=20948346#post20948346 Wiolu, jak dotrze to 100 zł na konto Tutka, potwierdźcie na jego wątku i tutaj, ok?
-
Z tą resztą psiaków będzie naprawdę bardzo trudna sprawa, one są tak dzikie, że to trudno opisać. Do tego gryzą, (jedna nawet faceta :() teraz o mały włos nie zostałyśmy pogryzione z funią, ale to może dlatego, że było ich kilka, a my z funią na ich terenie. Czuły się śmiało... Ta grubaśna Nelka jedynie jeszcze mniej się boi, choć funię złapała za buta :mad:Nie chciała zejść z krzesła, tak pozowała :evil_lol: No i jeszcze Łasiczka, jedyna z towarzystwa, która trzymała się z daleka i nie próbowała gryźć... Kochana z niej sunieczka. Niestety facet tak ją wystrzygł, że wygląda teraz co najmniej dziwnie ;) dlatego pewnie trzeba będzie wykorzystać jeszcze stare zdjęcia.
-
W związku z tym, że Danka znalazła już upragniony domek, mam pytanie do Ciotek. Po Dance zostało trochę grosza, coś ok 700 zł. Kociaki musiałyśmy zawieźć do weta, odrobaczyć, kupić karmę, żwirek. Czy możemy część pieniędzy przeznaczyć na te koty? Na razie wydałyśmy 74 zł na odrobaczanie, karmę i żwirek. Mokra karma już się dzisiaj skończyła, jutro znowu trzeba kupić specjalną, bo maluszki mają ok 5 tygodni...