Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. Wspaniale! :loveu: Jak miło popatrzeć na te zdjęcia :)
  2. Ach, ta Szarotka:) Jest słodka w tym swoim zakręceniu :) Pani Beata szykuje się do Zamościa z Puszkiem, jak tylko da znać, że jest gotowa, będziemy umawiać u wetki.
  3. Wpłaciłam dzisiaj moją stałą, skromną dziesiątkę za czerwiec dla Iwuni.:)
  4. Może mogłabym przesłać Ci 200 zł, które jest u mnie, funia dośle 50zł i dziewczyny z bazarku doślą? Może tak być? Jeśli tak, proszę o nr konta na pw. Potem tylko wstawisz zdjęcia kojca u Krystyny i myślę, że będzie git :)
  5. [quote name='DORA1020']Zachorowal psiak p.Joanny z Kaweczyna,byl u weta.Handzia,prosze Cie wstaw link do watku zbior psiakow z zamojskiej wsi,ja mam klopoty z dogo. Dzisiaj pojechal do domu On-ek Max,ktory byl 1,5 m-ca na tymczasie.Jest nadzieja na adopcje Dzekiego.[/QUOTE] Madziu, już wstawiłam. Chciałabym jeszcze pomóc tamtym psiakom, napisz proszę, ile im potrzeba. Masz dostęp do tańszych leków, czy może zamówić i wysłać?
  6. Jak zawsze z bijącym sercem zaglądam tu i jak zobaczyłam buźki z łzami to zamarłam... Ja się czuje Pomidorcia? Może kleszcza złapała?
  7. [quote name='Yoana']Wiadomo coś jak się czuje Wiola?[/QUOTE] My z funią też się bardzo martwimy. Wie może ktoś co u niej?
  8. [quote name='DORA1020']Bardzo dziekuje za pomoc:) Tutaj jest watek tego psiaka,niestety zaniedbany,nie daje juz rady prowadzic kilku watkow na raz. Watek zbiorowy,ale zdjecie Misia na szczescie jest. http://www.dogomania.pl/forum/threads/184736-Polska-wies-glodujac******?p=14598169#post14598169 Dzięki Madziu. Nie wiedziałam, że ten psiak ma wątek.
  9. [quote name='agusiazet']Zrobię, zrobię, gdzieś po 13 czerwca:)[/QUOTE] Aga, Twoje 100 zł jest już na moim koncie. Rozliczenie na moim koncie: Na kojec 200 zł Na potrzeby Krystyny 140 zł. Ps. Funia ma u siebie 50 zł i z bazarku jest 26 zł. Razem na kojec jest 276 zł. Trzeba zacząć działać z tym kojcem.
  10. O kurde...właśnie widzę, że coś jej nie ma tutaj ani na fb....Mam nadzieję, że to nic poważnego....
  11. Co tam słychać u Danki? Już pojechały? DORA1020 poprosiła nas o wsparcie dla bezdomnego psa z raną do kości, poprosze ją, żeby opisała jego historię.
  12. [quote name='Becia Lublin']tak, to ona :([/QUOTE] Beciu, dopiero doczytałam...:(:(:( co się stało???
  13. Nadal jest dobrze :) Jedzą ładnie, wręcz "gryzą" się przy misce:) Szanse na wyzdrowienie są duże :) Widocznie miały silniejsze organizmy, wetka powiedziała: "książkowo, selekcja naturalna 50/50..."
  14. [quote name='diana79']tym psiakom przydały by się najpierw domy tymczasowe aby wyszły jakoś na prostą a potem szukać im domów bo kto weźmie takie dzikusy :( a są jeszcze te kilkumiesięczne cytrynki?[/QUOTE] Dokładnie... Jest jedna Cytrynka z tych młodych.
  15. Jest duża nadzieja, że dwa pozostałe koteczki będą żyły, tfu tfu, nie zapeszam, ale mają apetyt i kupki już się unormowały. Bawią się ładnie, więc liczymy na to, że przeżyją.
  16. [quote name='Sieropsiniec']Nasza Marta chyba jednak adoptuje jeszcze jednego psiaka ale o tym później;) Bardzo was proszę byście zajrzały tutaj.. Sieropsiniec dostał prośbę o jakakolwiek pomoc.. http://www.dogomania.pl/forum/threads/244213-Kupka-nieszczęścia-prosi-o-pomoc-Martwica-rany-Tutek-prosi-o-wsparcie?p=20948346#post20948346 Wiolu, jak dotrze to 100 zł na konto Tutka, potwierdźcie na jego wątku i tutaj, ok?
  17. Niestety pozostałe są już zarażone, dostają leki, funia ciągle przy nich siedzi... Ten czarny jest w najgorszej kondycji, ale przeżył już dwa dni, jest odżywiany zastrzykami, bo jedzenia ani wody nie tyka. Mamy nadzieję, że maluchy wyjdą z tego. Niestety codziennie wzrastają koszty...:(
  18. Z tą resztą psiaków będzie naprawdę bardzo trudna sprawa, one są tak dzikie, że to trudno opisać. Do tego gryzą, (jedna nawet faceta :() teraz o mały włos nie zostałyśmy pogryzione z funią, ale to może dlatego, że było ich kilka, a my z funią na ich terenie. Czuły się śmiało... Ta grubaśna Nelka jedynie jeszcze mniej się boi, choć funię złapała za buta :mad:Nie chciała zejść z krzesła, tak pozowała :evil_lol: No i jeszcze Łasiczka, jedyna z towarzystwa, która trzymała się z daleka i nie próbowała gryźć... Kochana z niej sunieczka. Niestety facet tak ją wystrzygł, że wygląda teraz co najmniej dziwnie ;) dlatego pewnie trzeba będzie wykorzystać jeszcze stare zdjęcia.
  19. W związku z tym, że Danka znalazła już upragniony domek, mam pytanie do Ciotek. Po Dance zostało trochę grosza, coś ok 700 zł. Kociaki musiałyśmy zawieźć do weta, odrobaczyć, kupić karmę, żwirek. Czy możemy część pieniędzy przeznaczyć na te koty? Na razie wydałyśmy 74 zł na odrobaczanie, karmę i żwirek. Mokra karma już się dzisiaj skończyła, jutro znowu trzeba kupić specjalną, bo maluszki mają ok 5 tygodni...
  20. Wstawię zdjęcie kociaków: Uploaded with ImageShack.us
×
×
  • Create New...