Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. [quote name='tymuś']popieram triester psiak jest pod stałą opieką ma ciepło jest czysty napewno ma się lepiej niż w najlepszej budzie![/QUOTE] Przepraszam cioteczki kochane:( To wszystko wynika z tego, że ja bym najlepiej je wszystkie na tapczanikach i łóżeczkach widziała!:(:) Ale oczywiście lepiej, że ma "ludzia" koło siebie i ciepło niż w schronie! Wybaczcie.....
  2. Dziewczyny klkajcie http://spechato.cz/dogs/rankings/ czeskie nie czeskie- wszystkie biedne i nasze są! :(
  3. Bidulek - warunki na tych zdjęciach nieciekawe :(
  4. I co z domkiem dla suni? Wiadomo coś? Jakaś złowroga ta cisza....:(
  5. kochany Tymulek- psipsiulek! :) Dobrze chociaż,że z łapką wszystko w porządku.
  6. Tymonku odwiedzam cię i ponoszę! Domku wreszcie życzę!
  7. Shreku, kochany biedaku- podniosę cię chociaż :(
  8. Jakie one wszystkie cudowne! Żeby tak można było je wszystkie wziąć do ciepłego domku...:(
  9. Życzę szczęścia dla maluszka. Kochany jest....:)
  10. No i cisza. A mały śliczny!
  11. Sonieczko trafiłam do ciebie, czy zmieniło się coś na lepsze?
  12. Drań powinien zapłacić za leczenie a potem niech z nim zrobią to samo co on z tą biedną istotką! przepraszam, ale znajduję już słów...
  13. [quote name='kasiapsiaki']widziałam też...skur... bym zakopała na żywca,kara za karę!!mam nadzieję,że znajdą tego gnoja[/QUOTE] Nie tylko ty... Gdyby taki jeden sprawca dostał się w nasze ręce...!!!! To może byłaby to przestroga dla innych! nie byłybyśmy niestety tak litościwe jak polskie prawo!
  14. Śliczny pieseczek...Szkoda, że domku nie widać..:(
  15. Pekińczyk na łańcuchu..... Dziewczyny wybaczcie, ale ludzie są posrani! Miałam kiedyś pekińczyka, ślicznego rudzielca- wypieszczonego do granic możliwości kanapowca. Przeżył sobie szczęśliwie 17 lat. Mimo tego dmuchania , dbania i chuchania też swoje odchorował. O silne przeziębienie u tych piesków bardzo szybko. O tu przy budzie!!!!:placz: Matko jedyna jak mu pomóc?? A tak przy okazji- witam serdecznie :oops:
  16. Śliczne obydwie. Ale czy ona na pewno taka wiekowa? Ma jeszcze bardzo ładne ząbki !
  17. Odwiedzam cię Nerusiu i życzę prezentu pod choinkę w postaci domku.....:(
  18. Też jestem ciekawa...:(
  19. Mikusiu....kiedy wreszcie cię zobaczymy na zdjęciu....:)
  20. Szirka, oby tak dalej!!! Ciotki się cieszą, że powoli ci się poprawia :):):)
  21. Każdy plan dobry! Trzymamy kciuki! Najważniejsze żeby cokolwiek próbować działać :)
  22. Dzięki za informację, że dotarło:). Lepiej żeby Tymonka ktoś pokochał i kaska nie była potrzebna ! :)
  23. Cześć Tymon! Mam nadzieję, że to zainteresowanie tobą pana z Warszawy jest prawdziwe:cool3:! Chociaż te Wa-wa tak daleko....Zaraz zrobie przelew dla ciebie- skromne 10zł, ale zawsze coś..:-(
×
×
  • Create New...