-
Posts
5689 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by a_niusia
-
[quote name='Beatrx']a co ma OE do ciągnięcia wózka z węglem?o.O[/QUOTE] pierd...tylko, zeby gadac:))) to juz tu bylo przez iles stron. teraz tylko zmiana bohatera udowadniajacego swoje "racje":)))))
-
[quote name='asiak_kasia']a kto stawia ta obroze w tym samym rzedzie? :roll:[/QUOTE] hmmm...np. ty:)) ale wiem, zaraz napiszesz o czytaniu ze zrozumieniem i innych takich rzeczach, ktore zawsze piszesz jak jezyka w gebie zabraknie. aaa moze tez wspomnisz o mojej nowej kuchni i idealnych pieskach w ramach argumentowania swoich wypowiedzi:)))
-
uwazam, ze jesli ktos stawia obroze elektryczna w tym samym rzedzie co dlawik i kolce, to w zyciu nie mial jej w rekach i nie wie jak jej uzywac. niezaleznie od tego ile i jakich dzieci w jakiej dziedzinie zrobil. sadze tez, ze pies, ktory jest nie do opanowania bez kolczatki, nie powinien biegac przy rowerze, bo sam pies stanowi zagrozenie dla osoby na rowerze i innych ludzi i psow, a kolczatka na jego szyi jest zagrozeniem dla psa.
-
[quote name='asiak_kasia']Nie. To jak OE, kolce, dławik, i 4cm skorzanej obroży na raz. I to nie przy rowerze, a przy ciągnięciu wózka załadowanego węglem. Czarna wodza plus skoki to prosta droga do rozwalenia kregosłupa, uszkodzenia kregów szyjnych, albo w najlepszym przypadku zrobienia konisiowi wody z mozgu-zapewnienia lęków i schiz na parkurze :roll:[/QUOTE] stawianie obrozy elektrycznej w tym samym szeregu co kolczatki i dlawika swiadczy o totalnym braku znajomosci zagadnienia. a kolce na rowerze (zdaniem zoofizjoterapeutow nawet zwykla obroza przy rowerze) to rowniez prosta droga do uszkodzenia psa.
-
eeej czarna wodza na skokach to jak kolce przy rowerze:))))
-
no to ja ci powiem, ze jestem z wroclawia i cala ortopedia moich kundli zajmuje sie zupelnie inny lekarz niz siembieda. po prostu zajebisty ortopeda. i na twoim miejscu zadzwonilabym do niedzielskiego i zapytala, czy mozesz wyslac fote.
-
no wlasnie-dr siembieda jest raczej radiologiem. tobie niepotrzebna jest litera do rodowodu. poszukaj jakiegos spoko ortopedy u siebie w okolicy.
-
no nie wiem...mam je od rana...
-
[quote name='Amber']Phi, Eris jest tak ładny, że będą fajerwerki, płatki róż i strzelanie korków od szampana.[/QUOTE] co kto lubi...
-
[quote name='FredziaFredzia']Jak jeździłam rowerem z biegnącym Erisem obok (bez kolczatki, mój pies jest grzeczny), to mi mijani ludzie nie bili brawo. Co zrobiłam źle? ;)[/QUOTE] nam bili bravo, bo moj pies byl jedynym czworonoznym obywatelem miasta, ktory wzial udzial w eventcie, ktory zgromadzil 3 tys ludzi. tak wiec...nie musisz sie silic na zlosliwosci:))) zapraszamy za rok-pojedziesz z erisem i tez beda ci na pewno bic bravo, serio:)))
-
[quote name='asiak_kasia']Jedyne co widac, to fakt, że nie rozumiesz, tego, iż można mieć różne potrzeby i preferencje. Podobnież z kolczatką. Ale mi się średnio juz chce dalej bawić w powtarzanie tego samego. Ja sobie bardzo chwaliłam takie auto nawet w mieście, przy stanie polskich dróg, jazda dużo przyjemniejsza niz zwykłym samochodem. A przy okazji bez problemu wjechałam pod chate, pomimo mega bagna, które mamy przy wjeździe na posesje ;)[/QUOTE] bagno przy wjezdzie na wlasna posesje warto zlikwidowac i wtedy nie trzeba jezdzic do biedry terenowka. podobny mechanizm jak z kolcami:)))
-
[quote name='Amber']Jak się jeździ tylko rowerem to można się zdenerwować... Jak widać nawet brawa nie pomagają :([/QUOTE] no jak sie cisnie z niewychowanym pieskem na kolcach to na pewno mozna:)))
-
[quote name='asiak_kasia'] Widac jestem młotkiem, bo auto z takimi możliwościami było nam potrzebne w sumie przez kilka miechów w roku, a reszte czasu jeździło po miescie :evil_lol: [/QUOTE] no widac tak.
-
se moze jak jest debilem.
-
no kolo nas jest duzo wedkarzy to tez mozna znalezc niezla wyzerke:)) kilka dni temu zauwazylam, ze Ronja lubi sobie zejsc rano na taka jedna plaze, co jest stanowiskiem wedkarskim. zawsze ja odwolywalam, a dzis wyszedl za nia jeden pan-taki mily dziadzius i powiedzial "prosze nie krzyczec na Ronje, ja lubie jak tu do mnie rano wpada. czasem je peczak, ale nie wiem, czy moze":)))) mnie to dosyc zdziwilo, bo to jest bardzo nieufny pies i raczej unika obcych, a temu panu pozwolila nawet sprawdzic sobie adresik, bo wiedzial jak ma na imie:)))
-
ooo w sumie dobry przyklad z ta terenowka:)) sa oczywiscie mlotki, ktore napierdzielaja nia do biedry na zakupy i generalnie pokazac sie na miescie, ale wiadomo, ze stworzono ja nie do tego i nikt jej nie kupi jako auta miejskiego jesli ma mozg w odpowiednim miejscu:)))
-
kolce nie sa obroza. sa narzedziem szkoleniowym. trzeba byc naprawde poteznym tumanem, zeby tego nie rozumiec.
-
ja raz nawet widzialam mopsa przy rowerze. normalnie sobie biegl a jak cos to wbijal do koszyka. ale dawal rade. wiadomo, ze tempem sportowym, ale calkiem niezle mu szlo. wogole ten mops to pies bardzo aktywny i to nie jak na mopsa. maja go emeryci, ale nie jakies stare dziady i normalnie chodzi na bardzo dlugie spacery, a nawet aportuje z wody, ale nie jest zbyt dobrym plywakiem:))
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
pies nie bedzie lamerem jesli jego wlasciciele nie sa. a jesli sa to nawet z fajnego psa z ikra mozna zrobic ciucme, co lazi na flexi po miejskich skwerkach i robi sztuczki na dywanie zamiast isc na porzadny spacer i odebrac porcje terenowego wycisku, ktory wiekszosci psow powinien sie ustawowo nalezec.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
to moro jest ekstra, bo na nim sa napisy whos's the boss oraz respect my authority:))) dlatego je wybralismy:))) bo tak to jest troche za meskie i za malo kolorowe dla dziewczyny, ale strasznie nam pasowalo w swym wyrazie:evil_lol:
-
eeej do nas wbil pan listonosz i przyniosl obroze, ktore w przyplywie łaski kupil nam pancius:)))) oto moj zespol malpos bravos w super dogach-niektorzy sa nie wyjsciowi, bo rano bylismy na spacerze jak zwykle, wiec sorry za oblesne uszka:))) trzeba bylo zapozowac... [IMG]http://imageshack.us/a/img7/7522/rx3b.jpg[/IMG] Ronja&Gretka [IMG]http://imageshack.us/a/img713/8228/i6f3.jpg[/IMG] Tiamat-obroza moro [IMG]http://imageshack.us/a/img14/1398/i89e.jpg[/IMG] Greta-obroza punk rock [IMG]http://imageshack.us/a/img546/9294/go49.jpg[/IMG] Ronja-obroza rasta [IMG]http://imageshack.us/a/img41/4699/uegq.jpg[/IMG] jeszcze nie bylismy w nich na dworze, ale wstepnie wygladaja super. szeroosc 3 cm, troche spore okucia jak dla nas szczegolnie, ze nie wszyscy sa jeszcze pelnoletni:)
-
my bylysmy z tiamat na przejezdzie rowerowym przez miasto z okazji sweta rowerzysty i WSZYSCY mieli radoche. "ooo jaaacie patrz! pies!!" slyszalam co dwa metry:))) starsze panie wstaly z lawki i krzyczaly "brawo dla tego pieska!!":))) a jak przejezdzalysmy pod wiaduktem to ludzie bili nam bravo:))) sadze, ze ona tego dnia zrobila bardzo duzo dla popularyzacji idei "pies-dobry obywatel", ktorej jestem bardzo wierna. co ciekawe tiamat odziana pierwszy raz w szelki norweskie najpierw troche je pogryzla, a nastepnie na smyczy snula sie troche za wszystkimi byle tylko nie pociagnac na szelkach, bo to bylo dla niej jakies okropne:))) ale potem ja wzielam i przypielam ja do pasa i sie nauczyla ciagnac. nastepnie pojechala na tydzien w sudety i teraz strasznie sie cieszy z szelech, a guardy do roweru juz zaakceptowala bez problemu.
-
ja zawsze daje psom troche alg jak dostaja surowe, ale ich nie chwale, bo daje je tylko dlatego, ze moj tz je kupil:))
-
to powinnas ja przeswietlic i sprawdzic, co tam w tej lapie siedzi. bo to nie jest normalne...powiem ci, ze moje suki regularnie uprawiaja "need for speed" regularnie jezdza na ryjach i zadna z nich nigdy od tego nie kulala, a czesto wyglada to masakrycznia jak np pierwszy zawodnik sie potyka, jedzie na ryju i klacie, a reszta jeszcze w niego wpada.
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
eeej ja w sumie to bardziej przejmuje sie szamponami, ktorymi myje swoje pieski niz tymi ludzkimi:)))