-
Posts
5689 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by a_niusia
-
a ja dostalam szczeniaczka, zeby zagluszyc tykanie zegara:evil_lol:
-
podoba mi sie ta czarna z oczami, ale nie kupuje jej, bo mam tego za duzo. czekam na superdogi:)))
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
dla psow czy nie dla psow...ja nic nie biore, bo nie mam do tego glowy a poza tym jak cos jest ohydne to po co mam to jesc:)) moje psy tez nie dostaja za bardzo zadnych suplementow poza takimi na stawy i wlasnie porcyjka oleju czy to pod postacie vetoskinu czy oleju z lososia. moj chlopak uwaza, ze tylko taki zajebisty dziala i kupuje im ten grizzly z dzikiego lososia, ale ja oczywiscie nie i zawsze kupuje ten brita, bo jest dobry i tani. ale tego oleju (nawet tego grizzly) tez nie pije, bo to ohydne:))) i nie nacieram tez wlosow olejami, ale generalnie wierze, ze to dziala, bo to oczywiste. jednak nie mam do tego glowy i jakos jeszcze przede mna to przedsiewziecie. -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
no dokladnie. dlatego ja pilnuje, zeby nie przekroczyc granicy miedzy krotkimi a poldlugimi:)))) -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
ooo no wlacha: jak sie ma krotkie wlosy to sie mniej placi u fryzjera haha -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
ja tez mialam sporo na glowie i tez wracalam do naturalnego koloru, ale w mniej niz rok...duzo mniej:))) troche zapuscilam wlosy i ciach na krotko, zeby tylko odrost zostal. od tej pory juz wiem, ze moge to zrobic zawsze i sie farbuje. -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
ja tylko raz zafarbowalam sobie wlosy w chacie farba "na stale" i wiem, ze nie zrobie tego nigdy wiecej. -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
ja tez mam krotkie wlosy i ciagle mowie u fryzjera, ze ma ciac jak najkrocej. mnie tam za bardzo nie obchodzi, co moj chlopak woli, bo odkad z nim jestem to mialam na glowie juz wszystko i jakos nie narzekal nigdy. krotkie wlosy sa dla mnie bardziej higieniczne oraz przede wszystkim mozesz sobie je farbowac jak chcesz, bo regularnie je scinasz, wiec nie ryzykujesz sianem na glowie. a juz najohydniejsze sa takie dlugie kudly z tlustym kolkiem na srodku glowy:))))) -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
najlepiej to obciac:evil_lol: -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
ja wlosom daje ostro w kosc, ale mam krotkie do tego 3 dlugowlose psy. to wszystko sklada sie na to, ze nie zawazam nadmiernej utraty swoich:))) -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
[quote name='dog193']Piękno wymaga poświęceń :diabloti: Łykałaś kiedyś skrzypovitę? Fuj, to to jest obrzydliwe :D[/QUOTE] nie. ja nic nie lykam. aaa nie, wiem!! mam merz special, ale tylko przez tydzien dwa lata temu to lykalam. mam to po prostu w dupie:)))) -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
nie ze wyrosnie siersc...po prostu po cholere jesc cos, co jest obrzydliwe... -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
mi by do glowy nie przyszlo, zeby zrec vetoskin:)))) moze to sobie kupcie:)) [url]http://www.doz.pl/leki/p6355-Hydroskin[/url] dla ludzi:))) -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
no to jest olej z ogorecznika i rybny to wiadomo, ze niezbyt dobre tak jak tran czy cos. moje psy lubia olej rybny. -
no ja te tak wlasnie stwierdzilam i kupilam taka fajna pileczke pet stages ze sznurkiem i niestety na 3 dzien przytrafila jej sie taka przygoda, ze moj jeszcze troche nieporadnie aportujacy z wody papis ja zatopil i mimo prob wylowienia jej, ktore potem podjela, nie udalo sie jej wydostac. dlatego teraz szukam czegos fajnego, co na pewno nie tonie nawet jesli napelni sie woda:)))
-
na male pieski wszystko jest male i slodkie:)
-
labki tez biegaja? i jak im idzie? to nie jest rasa, ktora bym posadzala o jakas fly ballowa zajebioze:)))
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
podawaj sobie im co chcesz:))) na pewno wszystko fantastycznie super dziala i sa w doskonalej kondycji.:loveu: wspolczcie wsadz sobie natomiast w buciki. -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Innych kapsułek...[/QUOTE] jakich kapsulek?? jakos nie widze potrzeby podawania psom kapsulek. -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
maja calkiem normalne zoladki, z ktorymi nie maja problemow. innych tez nie trawia? innych znaczy jakich?:)))) serio, mozesz swojemu psu podawac obojetnie co, obojetnie jak i wszedzie pisac o jego sraczkach:))) wszyscy to wiedza, wszyscy juz czytali. tylko serio...odpusc sobie, bo to jest dosc idiotyczne zachowanie:)) taak-wytknelas mi taki blad, ze prawidlowo podaje psom vetoskin. ooo cholera, ale blad:))) -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
mam przed soba opakowanie vetoskinu i jest napisane tylko o tym, zeby przeciac kapsulke i ja wycisnac. moje oba psy wysraly kapsulke z powrotem. pewnie mi sie wydawalo, ze to ta kapsulka:))) dobrze, ze ty jestes geniuszem:loveu: a teraz...idz przezywaj nasza konwersacje jak mrowka okres:)))) zawsze to troche podjarki w zyciu, co nie?:))) -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
te kapsulki nie sa przeznaczone do polykania. [url]http://megavet.eu/produkty/123-vetoskin.html[/url] -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']No a gdzie ma trafić twoim zdaniem, jak pies połyka żelatynową kapsułkę razem z olejami, niż tam gdzie trzeba? :lol:[/QUOTE] ta kapsulka to taka nie do konca zelatynowa. ale dobra, spoko. nie mam checi sie klocic o jakies *******y z dupy. mozesz dawac psu co chcesz i jak chcesz. -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Co nie znaczy, że nie można ich podawać w całości. Jest nawet lepiej, bo zawsze coś na ściankach przy wyciskaniu zostanie.[/QUOTE] no to juz jak kto woli. ja wole, zeby zawartosc jednak trafila tam, gdzie ma trafic:)) -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
a_niusia replied to evel's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']oj tam oj tam , od odrobiny plastiku nikt nie umarł :grins: one się rozpuszczają w żołądku i nie są bez przyczyny leki tam pakowane ... że niby osłonowo. Mimo to , jak daje coś psom co jest w takich kapsułkach , to i tak wysypuje zawartość ... przemycanie leków , suplementów - nie należy do najprostszych. Nie działa zasada - zawinąć tabletkę w szynkę i zawołać psa :diabloti:[/QUOTE] ale to nie sa takie kapsulki, o jakich myslisz:))) to sa kapsulki typu twist off-tzn odcinasz czubeczek i wyciskasz taka mieszanke olejow, ktora mieszasz z karma czy tam z czym chcesz:))) moj chlopak dal raz psu kapsulki bez rozcinania i wyciskania. wyszly na swiatlo dzienne nastepnego dnia w formie niezmienionej. sa brazowe, wiec trzeba bylo poszukac patyczkiem:evil_lol: