Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Zimno na dworze, więc bardzo proszę o rozgrzewające serce wieści z domku Florka :lol: .
  2. Nie czekaj, bo może się to źle skończyć. Szkoda psa. To, że nie jadła to akurat dobrze, gdyby trzeba od razu operować.
  3. Myślę, że życzliwych jest duuużoo więcej, ale tych biednych psiaków jeszcze więcej :-( Super, że Myszka trafiła na tak fantastyczne osoby jak Wy i nie zginęła w tłumie innych bied.
  4. Podczytuję wątek od dłuższego czasu, Myszka bardzo mnie ujęła za serce (jest bardzo podobna do mojej suni) i kibicuję jej gorąco. Chciałabym jej choć troszkę pomóc- podajcie proszę nr konta to po pierwszym :p podeślę parę groszy.
  5. Faktycznie łza się w oku kręci jak się czyta takie wiadomości. Czekał Floro i czekał, aż się doczekał swojego raju na ziemi :multi:. Wszystkiego najlepszego dla Flora i jego Rodzinki.
  6. Wiadomo może co słychać u "naszego" Florka ?
  7. Powodzenia Floreczku!!! Kochaj i bądź kochany. No i czekamy na wiadomości i fotki Flora już ze swojego domku :lol:. Może Pani Lidka zaloguje się na dogo i sama nam będzie przekazywać szczęśliwe wieści?
  8. Myślę, że wszyscy mamy ogromną nadzieję, że to TEN domek- najlepszy z możliwych dla Florka. Opisy brzmią rewelacyjnie! A w sobotę trzymam kciuki za obustronną "miłość od pierwszego wejrzenia" :lol:
  9. Super wiadomość, że ktoś wreszcie wypatrzył Florka i miejmy nadzieję pokochał go (choć na razie wirtualnie :lol:) takim jakim jest. Trzymam kciuki, aby milość była obustronna i nic się nie zmieniło. Bo przyznaję, trochę boję się cieszyć, żeby nie zapeszyć.
  10. No to najlepsze życzenia, miłości , miłości i jeszcze raz miłości :loveu: a za parę lat wyrozumiałości :diabloti: Dziękuję za informacje o Dziewczynach i czekamy na następne. Zdjęć i dobrych informacji nigdy dość :lol:
  11. Zaglądam i przesyłam czochrańce dla Florka i reszty gromady :bye:
  12. Witam ponownie po wakacyjnej przerwie. Tylko dlaczego nie widzę zdjęć Florka (tylko podpisy)? Pomóżcie bo też chciałabym nacieszyć oczy uśmiechniętym Florkiem :)Z tym domkiem to macie rację- szkoda żeby znowu wracał. Może inna bieda skorzysta z fajnego domku.
  13. Mamy nadzieję, że DS nie będzie nam skąpił informacji i fotek :lol:. Na to liczymy i o to prosimy :klacz:
  14. A wiecie coś może jak minęła droga- jak sunia zniosła długą jazdę i jak zachowuje się w domku?
  15. Dzięki za zaufanie :loveu:
  16. Szczerze, to nie sprawdziłam ile jest tych zer, ale teraz poszło- konto w Nałęczowie więc to chyba Twoje :lol: Daj znać jak pieniądze dojdą.
  17. [quote name='agastra'] Ja deklaruję 200 zł,wiem że Yoana też nie zapomniała o suni;):loveu:-[/QUOTE] Pewnie, że nie zapomniałam- przeleję 100 zł, ale mam pewne problemy techniczno- bankowe :mad: Mojemu bankowi coś nie podoba sie nr konta, który dostałam. Pisałam już do agastry z prośbą o pomoc i przysłanie jeszcze raz danych.
  18. Pirania, chapeau bas za błyskawiczną pomoc :multi: Dziękujemy za informacje i czekamy na kolejne.
  19. No to czekamy na wieści (oczywiście dobre :lol:) od Piranii135.
  20. Chyba reagujesz zbyt nerwowo- ja się tylko z ciekawości zapytałam, gdzie Tosia się teraz znajduje, bo nie wynikało to z wcześniejszych informacji. A co do kłopotów finansowych - prosiłam już dwukrotnie o nr konta (pisałam też do Ciebie na priw) i do tej pory go nie dostałam a za moment wyjeżdżam i mimo szczerych chęci nie będę mogła pomóc.
  21. To gdzie ona teraz jest? Bo z tego co zrozumiałam z wcześniejszych postów miała zostać w klinice.
  22. Przypominam się z prośbą o nr konta. Chciałabym się dołożyć do funduszy dla Tosi.
  23. WAKACJE ! :loveu: Ja niestety jestem poza regionem :lol:, ale może znajdą się chętni.
  24. Może dam dobry początek :lol: A macie jakieś wstępne szacunki ile kasy potrzeba?
  25. Witajcie, zajrzałam tu trochę przypadkowo i całego wątku jeszcze nie prześledziłam (ale sie poprawię :evil_lol: ). Fizycznie w transporcie pomóc nie mogę, ale durzucę parę groszy dla Dziewczynki. Podajcie proszę nr konta.
×
×
  • Create New...