-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yoana
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Zimno na dworze, więc bardzo proszę o rozgrzewające serce wieści z domku Florka :lol: . -
Nie czekaj, bo może się to źle skończyć. Szkoda psa. To, że nie jadła to akurat dobrze, gdyby trzeba od razu operować.
-
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Yoana replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Myślę, że życzliwych jest duuużoo więcej, ale tych biednych psiaków jeszcze więcej :-( Super, że Myszka trafiła na tak fantastyczne osoby jak Wy i nie zginęła w tłumie innych bied. -
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Yoana replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Podczytuję wątek od dłuższego czasu, Myszka bardzo mnie ujęła za serce (jest bardzo podobna do mojej suni) i kibicuję jej gorąco. Chciałabym jej choć troszkę pomóc- podajcie proszę nr konta to po pierwszym :p podeślę parę groszy. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Faktycznie łza się w oku kręci jak się czyta takie wiadomości. Czekał Floro i czekał, aż się doczekał swojego raju na ziemi :multi:. Wszystkiego najlepszego dla Flora i jego Rodzinki. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Wiadomo może co słychać u "naszego" Florka ? -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Floreczku!!! Kochaj i bądź kochany. No i czekamy na wiadomości i fotki Flora już ze swojego domku :lol:. Może Pani Lidka zaloguje się na dogo i sama nam będzie przekazywać szczęśliwe wieści? -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Myślę, że wszyscy mamy ogromną nadzieję, że to TEN domek- najlepszy z możliwych dla Florka. Opisy brzmią rewelacyjnie! A w sobotę trzymam kciuki za obustronną "miłość od pierwszego wejrzenia" :lol: -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość, że ktoś wreszcie wypatrzył Florka i miejmy nadzieję pokochał go (choć na razie wirtualnie :lol:) takim jakim jest. Trzymam kciuki, aby milość była obustronna i nic się nie zmieniło. Bo przyznaję, trochę boję się cieszyć, żeby nie zapeszyć. -
No to najlepsze życzenia, miłości , miłości i jeszcze raz miłości :loveu: a za parę lat wyrozumiałości :diabloti: Dziękuję za informacje o Dziewczynach i czekamy na następne. Zdjęć i dobrych informacji nigdy dość :lol:
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i przesyłam czochrańce dla Florka i reszty gromady :bye: -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Witam ponownie po wakacyjnej przerwie. Tylko dlaczego nie widzę zdjęć Florka (tylko podpisy)? Pomóżcie bo też chciałabym nacieszyć oczy uśmiechniętym Florkiem :)Z tym domkiem to macie rację- szkoda żeby znowu wracał. Może inna bieda skorzysta z fajnego domku. -
Mamy nadzieję, że DS nie będzie nam skąpił informacji i fotek :lol:. Na to liczymy i o to prosimy :klacz:
-
A wiecie coś może jak minęła droga- jak sunia zniosła długą jazdę i jak zachowuje się w domku?
-
Dzięki za zaufanie :loveu:
-
Szczerze, to nie sprawdziłam ile jest tych zer, ale teraz poszło- konto w Nałęczowie więc to chyba Twoje :lol: Daj znać jak pieniądze dojdą.
-
[quote name='agastra'] Ja deklaruję 200 zł,wiem że Yoana też nie zapomniała o suni;):loveu:-[/QUOTE] Pewnie, że nie zapomniałam- przeleję 100 zł, ale mam pewne problemy techniczno- bankowe :mad: Mojemu bankowi coś nie podoba sie nr konta, który dostałam. Pisałam już do agastry z prośbą o pomoc i przysłanie jeszcze raz danych.
-
Pirania, chapeau bas za błyskawiczną pomoc :multi: Dziękujemy za informacje i czekamy na kolejne.
-
No to czekamy na wieści (oczywiście dobre :lol:) od Piranii135.
-
Chyba reagujesz zbyt nerwowo- ja się tylko z ciekawości zapytałam, gdzie Tosia się teraz znajduje, bo nie wynikało to z wcześniejszych informacji. A co do kłopotów finansowych - prosiłam już dwukrotnie o nr konta (pisałam też do Ciebie na priw) i do tej pory go nie dostałam a za moment wyjeżdżam i mimo szczerych chęci nie będę mogła pomóc.
-
To gdzie ona teraz jest? Bo z tego co zrozumiałam z wcześniejszych postów miała zostać w klinice.
-
Przypominam się z prośbą o nr konta. Chciałabym się dołożyć do funduszy dla Tosi.
-
WAKACJE ! :loveu: Ja niestety jestem poza regionem :lol:, ale może znajdą się chętni.
- 83 replies
-
- częstochowa
- czewa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Może dam dobry początek :lol: A macie jakieś wstępne szacunki ile kasy potrzeba?
-
Witajcie, zajrzałam tu trochę przypadkowo i całego wątku jeszcze nie prześledziłam (ale sie poprawię :evil_lol: ). Fizycznie w transporcie pomóc nie mogę, ale durzucę parę groszy dla Dziewczynki. Podajcie proszę nr konta.