Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Zaglądam do Zulki- przez tydzień nie będzie mnie na dogo, więc uprasza się Panienkę, żeby w poniedziałek dała się pogłaskać :D, a jak wrócę to zrewanżuję się za wygraną :D
  2. Ale się cieszę! Gratulacje dla Dzielnych Łowczyń !
  3. Uszka po Mamusi! Śliczny chłopak :)
  4. Zaglądam do Heńka i podziwiam cierpliwość p. Moniki.
  5. Jestem na zaproszenie Gabi. Śliczna dziewczynka, trzeba smutaskowi pomóc- niewiele mogę, ale dam 15 zł stałej.
  6. Śledzę losy Fifi od początku, chociaż się nie odzywam- poproszę nr konta to dorzucę grosik. Biedna Mała :(
  7. Cały czas myślę o Aiszuni, naszym kochanym Kangurku, pocieszeniem jest to, że nie cierpiała i że miała wspaniałą opiekę- dziękuję Dziewczyny, zapewniłyście jej wszystko co najlepsze, wszystko na co zasługiwała, szkoda że nie było to całe życie a tylko jego końcówka. Przynajmniej odeszła kochana i dopieszczona, zaznała czegoś dobrego od człowieka. Ze spraw bardziej przyziemnych, jeżeli trzeba będzie jeszcze coś dorzucić, żeby nie pozostał dług to napiszcie, coś dołożę.
  8. Biedna Aiszunia. Mam nadzieję, że teraz dłużej będzie dobrze.
  9. Zaglądam i czekam z niepokojem.
  10. Trzymam kciuki za jutrzejszą operację.
  11. Podpisałam,mam nadzieję że inni tybeciarze też się przyłączą.
  12. Też cały czas jestem i myślę co u naszej Aiszuni. Mam nadzieję, że jeszcze długo będzie dobrze- chociaż wieści nie najlepsze.
  13. Fajny Chłopak- jak na rok poniewierki to nieźle się prezentuje.
  14. Dobrze, że Ergo nic sobie z tego nie robi. Jemu dobrze tam gdzie jest :D
  15. Dziękuję za zaproszenie- wątek śledzę od początku, ale że nie mam jak pomóc to się nie odzywam. Tym nie mniej ślę dużo dobrych myśli :)
  16.     To tak, jak ja :D Kibicowałam Kaktusowi a teraz po cichu kibicuję Tabace :D
×
×
  • Create New...