-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Zastanawia mnie tylko jedno: jak byłam ostatnio zobaczyć sunię, rozmawiałam z panią, która dokarmia sunię. Powiedziała mi, że dobrze, że suczka jest przyjazna dla dzieci, bo (cyt.):" jakby nie była przyjazna, to chłopy by ją szybko zlikwidowali". Dlatego myślę, że warto byłoby znaleźć dla Suni (a jak dobrze by poszło to i dla tego małego psiaka) domy, ponieważ nie wiadomo co będzie dalej... Prosimy cioteczki o pomoc w ogłoszeniach i zbieraniu funduszy na szczepienia
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
aagataa8 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie, niestety w tym momencie nie mogę pomóc finansowo, mogę jedynie porozrzucać wątek... -
[quote name='azalia']A czy sunia i ten mały piesek są przez kogoś karmione?[/QUOTE] Tak, psy są karmione przez ludzi, którzy tam mieszkają, ale czym są karmione to ciężko powiedzieć. Napewno nie można powiedzieć że są głodzone. Ale wiadomo- lepiej by było im znaleźć domy, gdzie będą mogły przebywać, a nie latać po polach...
-
Uroczy kundelek szuka domu. Nie bądź obojętny.
aagataa8 replied to ArturŚląsk's topic in Już w nowym domu
[quote name='ArturŚląsk']Pewnie, że umowę spisałem. Nowa włascicielka Norbiego zadzowniła do mnie wczoraj... Są zachwyceni pieskiem, świetnie się dogaduje z dziecmi. Oduczyli go wskakiwac na werslaki i łózka. Tylko zapomniałem zapytac jak się teraz wabi. Aż mi lepiej jak mma jakies informacje.[/QUOTE] To super słyszeć takie pozytywne wieści. Imie nie jest takie istotne, ważne żeby miał tam dobrze:) Ale jakby na to nie patrzeć, to Norbi zasłużył na wspaniały dom:) -
[quote name='Ania102']Świetnie Agata:) ale pamiętaj, że za tydz. obrona:)[/QUOTE] Wszystko się udało i 4 na dyplomie jest:) [quote name='aagataa8']Dzwoniłam do tych ludzi, odebrałam zona tego pana, sunia ma sie dobrze, ze szwem nic się złego nie dzieje, bawi się z tym czarnym małym pieskiem, także jak na razie nie ma podstaw do niepokoju. [B]Podjadę tam w czwartek wieczorem, to zobaczę jeszcze na własne oczy i sprawdzę ten szew.[/B][/QUOTE] Byłam dzisiaj u Suni, niestety jej nie zastałam. Pewnie gdzieś lata. Pytałam o nią, wszystko z nią ok podobno, bawi się, funkcjonuje normalnie. Zostawiła tabletkę na odrobaczenie tego małego psiaka. Warto może by było uzbierać jakieś fundusze na szczepienie?
-
Pod względem kotów z psami też może być różnie. Mamy w hoteliku suczkę, która przebywała po sterylce w domu koleżanki i tam atakowała koty. Teraz jest w hoteliku, są tam koty i nie zwraca na nie uwagi
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
aagataa8 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Przelałam właśnie 15 zł mojej stałej deklaracji za czerwiec:) -
Przelałam właśnie obiecane przeze mnie 20 zł jednorazowo:)
-
[quote name='Beatkaa']Atosek ciągle rozsyłany... a tak poza tym nie wiedziałam,że jest coś takiego jak mapa dogomaniaków!!! super sprawa :)[/QUOTE] Jest coś takiego: [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/index.php[/url]
-
[quote name='Martika@Aischa']Kochana ja czekam na odpowiedź od Fiery poza tym jak na razie nie możemy wysyłać Atoska do hotelu bo nie mamy za co :( Chłopak nie ma nic stałych deklaracji :( Bardzo dziękujemy tu każda złotówka się liczy :) Dziękujemy w imieniu Atoska:loveu:[/QUOTE] Wiem znalazłam tylko, więc w razie czego podaję. Może się przydać
-
[quote name='savahna']Ogłaszam ją właśnie(22serwisy).Głównie na swietokrzyskie a tam gdzie się nie da to na Warszawę, bo aagataa8 ja chyba na Kraków robiła....:roll: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bezdomna-lagodna-wysterylizowana-suczka-pilny-dom-W0QQAdIdZ293427527[/URL] A macie jakies informacje o niej? Jak po tej sterylce funkcjonuje? Tam ktos ja doglada?:razz: [/QUOTE] Tak, ogłaszałam ją na Kraków, dzięki wielkie za Warszawę i świetokrzyskie:) Zaraz zadzwonię do tego starszego pana to się dowiem jak po sterylce
-
Jestem na zaproszenie Beatkaa. Niestety w tym momencie jestem spłukana, mogłabym przesłać 20 zł jednorazowo. Co do hotelu to w rejonie kujawsko-pomorskiego nie przychodzi mi nic do głowy:( a w jakim rejonie kujawsko-pomorskiego przebywa psiak? Na mapie pomocy dogomaniaków znalazłam tylko w tym województwie: - kojec u [B][U][URL="http://www.dogomania.pl/members/19491-Ania-Milva-i-Ulver"][B][U]Ania+Milva i Ulver[/U][/B][/URL] [/U][/B][U](lokalizacja- Brodnica)[/U][B][/B]- dom u[B] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=478"]joanika[/URL] [/B](Bydgoszcz)[B], [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=467"]Roma i Dino[/URL] [/B](Nowe wieś Gajewo)[B], [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=208"]w-lenka[/URL] [/B](Toruń)[B]. [/B]Tyle znałazłam:( Niestety ktoś kto zna sytuacje psa mósiałby do tych osób napisać, bo ja nie znam sytuacji.
-
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
aagataa8 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
[quote name='Justyna Klimek']faktura doszła - zapłacone[/QUOTE] Dziękujemy ślicznie:) -
Uroczy kundelek szuka domu. Nie bądź obojętny.
aagataa8 replied to ArturŚląsk's topic in Już w nowym domu
Wiadomo co u Norbiego słychać? -
[quote name='savahna']Dziewczyny a z tym drugim psiaczkiem co?:roll: Taki maluch pewnie szybciej znalazłby dom....:razz: Moze jego też...no ogłaszać, co?[/QUOTE] Sama nie wiem, może możnaby było mu zrobić trochę ogłoszeń. Może akurat ktoś by się zainteresował... Ale o nim niewiele wiadomo. Na oko ma może 2-3 lat. Do dzieci raczej łagodny, bo tam są małe dzieci i nic im złego nie robi. W sumie tyle wiadomo. Bez szczepień, kastracji. Podjadę tam w czwartek jak będę z obrony wracać to zostawię tym ludziom tabletkę na odrobaczenie, żeby mu podali. Na tą chwilę tyle można zrobić
-
Ja ją dzisiaj ogłosiłam na tych portalach: [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.psy.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/[/URL] [URL]http://www.kupiepsa.pl/[/URL] [URL]http://www.i-bazar.pl/[/URL] [URL]http://www.drobny.com.pl/[/URL] [URL]http://adpedia.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/form_ogloszenie.php[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/[/URL] [URL]http://www.sprzedasz.pl/[/URL] [URL]http://www.nalepka.info/dodaj_ogloszenie2.html[/URL] [URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]http://www.anonseogloszenia.pl[/URL] [URL]http://www.cret.pl/[/URL] [URL]http://www.polskastrefa.eu/[/URL] [URL]http://www.portalogloszen.pl/[/URL] [url]http://krakow.cwirek.pl/[/url] [URL]http://szerlok.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.brzozowiak.pl/dodaj[/URL] [URL]http://warszawa.oglaszamy24.pl/[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.swiatogloszen.net.pl/[/URL] [URL]http://adsy.pl/[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] [URL]http://post.adoos.pl/[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/[/URL] [URL]http://dodaj.kokosy.pl/[/URL] [URL]http://www.rubryk.pl/[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/[/URL] [URL]http://4katowice.pl/[/URL] [URL]http://www.oddamzadarmo.eu/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL="http://oxl.pl/"]http://oxl.pl[/URL]
-
A tutaj kolejne zdjęcia Suni: [URL="http://img42.imageshack.us/i/dsci0027s.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7412/dsci0027s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img848.imageshack.us/i/dsci0023f.jpg/"][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/6091/dsci0023f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/i/dsci0025r.jpg/"][URL=http://img546.imageshack.us/i/dsci0016.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1739/dsci0016.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL=http://img225.imageshack.us/i/dsci0036u.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9016/dsci0036u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/dsci0019je.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/6010/dsci0019je.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/i/dsci0025r.jpg/"] [/URL]
-
Tekst do ogłoszeń: Sunia- bezdomna, młoda, łagodna poszukuje domu. Suka ok. 1,5 roczna, średniej wielkości poszukuje domu, najlepiej z ogrodem. Sunia nie ma imienia, została podrzucona jako szczeniak pod hotel robotniczy, gdzie co pół roku rodziła małe, które były jej szybko zabierane… Sunia śpi na gołej ziemi, jest bardzo łagodna w stosunku do dzieci. Próbowałyśmy odmienić los Suni i dlatego została wysterylizowana. Temu biednemu psiakowi nie wystarczy jednak sama miska, potrzebuje jednego człowieka/domu, w zamian za co napewno odwdzięczy się niezastąpioną psią miłością i poświęceniem. Bardzo jest nam jej żal, może ktoś ulituje się nad nią i podaruje jej bezpieczny kąt. Prosimy o przemyślane decyzje, ponieważ pies jest bezdomny i nie ma dokąd wrócić w przypadku rezygnacji. Kontakt w sprawie adopcji: 503576210 Agata 535194226 Ania e-mail: [email][email protected][/email]
-
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
aagataa8 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
[quote name='Ania102']Justyna czy możesz mi podać dane do wystawienia faktury? Zgłoszona suczyna już w gabinecie czeka na zabieg.[/QUOTE] Faktura za suczkę już została dzisiaj wysłana. Jak dojdzie proszę o info