-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Wrzucam jak na razie jakieś ładniejsze zdjęcia Suni, jakie udało się dzisiaj zrobić: [URL=http://img844.imageshack.us/i/dsci0014n.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1715/dsci0014n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img828.imageshack.us/i/dsci0022u.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/5851/dsci0022u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/dsci0029hr.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8695/dsci0029hr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img853.imageshack.us/i/dsci0025.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/4136/dsci0025.jpg[/IMG][/URL] Sunia dzisiaj została odwieziona na miejsce, gdzie przebywała przed zabiegiem. A oto kolega Suni, którego ktoś również tam podrzucił: [URL=http://img713.imageshack.us/i/dsci0035u.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3852/dsci0035u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/dsci0034e.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/663/dsci0034e.jpg[/IMG][/URL]
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
aagataa8 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majaa'] Dzisiaj miałam tel. od p. Z., że z suką są jednak dwa szczeniaki - może ktoś je odniósł, może tam były ............. tego pewnie nie dojdziemy Aagataa8, też o tym wie. Trzeba je jakoś rozdysponować i koniecznie oddzielić, jeśli są "dzikie", tak jak relacjonowała p. Z[/QUOTE] Wrzucam zdjęcia suki, bo tylko jej zdjęcia mam: [URL=http://img217.imageshack.us/i/p1010915g.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5384/p1010915g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/p1010913q.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2135/p1010913q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/p1010905d.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/53/p1010905d.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Rudzia-Bianca']Jest szansa na jakieś wieści o szczeniakach ?[/QUOTE] Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że będę się co jakiś czas pytać koleżanki z pracy, która mieszka na tej samej wsi jaki jest ich dalszy los. Jeżeli ludzie się zgodzą na jakąś wizytę to zawsze można podjechać, ale nie wiem, bo przecież w sumie to nie my im te szczeniaki adoptowałyśmy:(
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
aagataa8 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majaa']Aagataa8, mrs.ka wyjęła mi to z klawiatury ;) A tak poważnie, jak należy traktować Twój wpis - jako zgłoszenie do Śtozu, czy jako informację o problemie, bo takowy zaistniał napewno? Proponuję Ci zgłosić oficjalnie problem do SM, a wówczas jako ŚTOZ możemy nadzorować to zgłoszenie. Choć szczerze powiedziawszy nie rozumiem informacji wpisanej przez Ciebie - nie wiem, czy suka jest ze szczeniakami, czy nie[/QUOTE] Nie, nie jest to żadne zgłoszenie do ŚTOZ-u, napisałam to ponieważ wątek ma mieć- jak rozumiem- charakter informacyjny. Znajoma, której nie ma na dogo, poprosiła mnie o podjechanie tam z nią i ocenę sytuacji. Byłyśmy tam i naprawdę niewiele tam da się zobaczyć, ponieważ gęste krzaki na to nie pozwalają. Co do szczeniaków, wiem tylko że je miała, ale jakieś dzieci je zabrały. Czy tam wróciły-nie wiem, ponieważ jak wspomniałam nie da się tam wejść, a nawet jeśli to z ryzykiem pogryzienia, bo suka ewidentnie czegoś pilnuje. Czego pilnuje-również nie wiem. Siedzi pod betonowymi płytami i warczy. Mam rozumieć, że jedynym wyjściem z sytuacji jest zgłoszenie problemu do SM? Ciekawe tylko czy Pan Rakarz znajdzie czas na odłowienie dzikiej suki.... -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
aagataa8 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Dostałam ostatnio info o suce z młodymi w okolicach Szkoły Podstawowej nr 5. Suka podobno oszczeniła się gdzieś w krzakach i jakieś "mądre" dzieci zabrały jej te szczeniaki i od tej pory nie wiadomo jakie są ich losy. Dzisiaj ze znajomą podjechałyśmy tam żeby obczaić sytuację. Nie mogłyśmy znaleźć suki, więc zapytałyśmy bawiących się dziewczynek czy sukę znają. Oczywiście wskazały nam miejsce pobytu suki. Suka znajduje się pod betonowymi płytami w gąszczu krzaków za szkołą (od strony ul. Nad Młynówką). Niestety nie udało nam się podejść bliżej ze względu na to że jest to teren bardzo zarośnięty i poza tym jak się zbliżyłam na ile mogłam suka spod płyt zaczęła ostro warczeć. Z tego co słyszałam suka jest dzika i nie podchodzi do nikogo. Poza tym wiem, że jest średniej wielkości i cała biała. -
[quote name='Ania102']No mam nadzieję, że nie na łańcuch. Bardzo chciałyśmy je przed tym uchronić.Przykro nam strasznie ale jestem dobrej myśli.[/QUOTE] Aniu pytałam się koleżanki w pracy o te rodziny, które wzięły pieski (ponieważ to jedna wieś) i tą jedną rodzinę zna. Twierdzi, że maluchowi napewno krzywda się nie stanie. Podobno łańcuch odpada. Można to za jakiś czas sprawdzić...
-
Zapomniana, porzucona, wrażliwa NELA w DS! Dziękujemy
aagataa8 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Niestety na razie nie mogę wspomóc stałą deklaracją, ale mogę przesłać jednorazowo 15 zł. Czy dane do wpłat tak jak w pierwszym poście? -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
A oto zdjęcie z nowego domku Sonii, które Ania102 dostała od nowej właścicielki: [URL="http://img20.imageshack.us/i/zdjcie0264uy.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6489/zdjcie0264uy.jpg[/IMG][/URL] -
Kulawy MISIEK - MA DT, POTRZEBNY DS! - STARACHOWICE
aagataa8 replied to EnT's topic in Już w nowym domu
To super, że trafił się taki wspaniały dom dla Astona (Klipera):) Oby więcej takich domków:) -
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red]Wydatki:[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua] 180 zł-sterylizacja 24 zł- odrobaczenie 2x20 zł=40 zł- transport [/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red]Pomoc dla Suni:[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua] 150 zł- dofinansowanie sterylizacji przez Fundację Przyjaciół Czterech Łap 100zł- spadek po Lali z wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204655-Lala-i-Pusia-obie-dziewczyny-w-domach-sta%C5%82ych%21-Dzi%C4%99kuj%C4%85-za-pomoc"]http://www.dogomania.pl/threads/204655-Lala-i-Pusia-obie-dziewczyny-w-domach-sta%C5%82ych!-Dzi%C4%99kuj%C4%85-za-pomoc[/URL][/FONT]
-
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Jakiś czas temu dostałam informację, że w podstarachowckiej wsi (woj. świętokrzyskie) przebywa suka, która znowu się oszczeniła. W wolnym czasie podjechałyśmy tam z Anią102. Jak się okazało suka przebywa pod lasem, ale jest tam blok (hotel robotniczy). Mieszkańcy bloku dokarmiają suczkę, nigdy nie była szczepiona, ale mieszkańcy zżyli się z nią. W tym momencie suczka ma ok. 2 lat, kilka jej poprzednich miotów zdążyło się rozejść po wsi. [/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Obecne szczeniaki to 2 urocze samczyki, na oko widać że będą duże. Mają ok. 1 miesiąca. Sunia jeszcze je karmi. Chcemy znaleźć psiakom odpowiedzialne domy i uchronić je przed łańcuchem . Liczymy na Waszą pomoc w ogłoszeniach. Chcielibyśmy również zorganizować sterylizację dla suczki.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][COLOR=red]AKTUALIZACJA: [/COLOR][/B][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3]Szczeniaki zostały niestety zabrane przez ludzi ze wsi, zanim udało im się znaleźć domy. Suczka dnia 17.06.2011r. została wysterylizowana przy dofinansowaniu Fundacji Przyjaciół Czterech Łap, za co bardzo dziękujemy:) W tym momencie prosimy o pomoc w ogłaszaniu suni, może uda jej się znaleźć odpowiedzialny i kochający dom...[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkred]A oto zdjęcia psiej rodzinki:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://img841.imageshack.us/i/20110601173.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5836/20110601173.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://img151.imageshack.us/i/20110601176.jpg/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/483/20110601176.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://img850.imageshack.us/i/20110601172.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3941/20110601172.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://img6.imageshack.us/i/20110601180.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4834/20110601180.jpg[/IMG][/URL] [/FONT]
-
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Odi']Widać, że Lena jest pewna siebie, spokojna i szczęśliwa:loveu: Pusia jest smutna i nie wygląda na szczęśliwą ...[/QUOTE] Nie wiem, czy po jednym zdjęciu można ocenić czy pies jest szczęśliwy i ma kochający dom. A jak widać tutaj jest jedno zdjęcie i jak sama Jaaga napisała Pusia nie lubi pozować do zdjęć, więc może po prostu była obrażona na fotografa:)