Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Wczoraj do gabinetu weterynaryjnego w Starachowicach pewna pani przyprowadziła suczkę sznaucerkę. Twierdzi, że znalazła ją pod cmentarzem. Suczka jest trochę zaniedbana. Obecnie przebywa na BDT u koleżanki Ani102. Dzisiaj okazało się, że suczka jest w bardzo zaawansowanej ciąży- trzeba ciachać. Jak na razie nic nie wiem o jej usposobieniu, wiem tyle, że w każdej chwili może urodzić. Możliwa jest sterylka aborcyjna nawet jutro. [B][COLOR=purple]Prosimy o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu ds! Jeżeli ktoś poznaje suczkę, zna jej właścicieli proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: [/COLOR][/B] [SIZE=2][COLOR=magenta][COLOR=black]535194226 Ania[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=sandybrown]AKTUALIZACJA:[/COLOR][/B] Sara pojechała do nowego domu w Bielsku-Białej. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc! [B][COLOR=purple] Oto i ona: [URL="http://img832.imageshack.us/i/sznaucerka.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3825/sznaucerka.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B]
  2. [quote name='Ty$ka']Czyli trzeba zacząć zbierać deklaracje... z tym jest krucho, ale próbować trzeba - a nuż się uda :D. Niestety ja finansowo nie pomogę... :([/QUOTE] Na tą chwilę stałych deklaracji brakuje 100 zł/miesiąc, więc nie jest tragicznie. Po warunkiem, że Pan Arek, który płacił na naszą tymczasowiczkę Tosię 100 zł, podtrzyma swoją deklarację
  3. Ze względu na to, że Szila znalazła swoje miejsce na ziemi, chciałam przeznaczyć moją stałą deklarację na inne psiaki [url]http://www.dogomania.pl/threads/186814-Aza-wyl%C4%85duje-na-ulicy!!-Brak-DT-lub-Hotelu.-Bart-w-d%C5%82ugach-%28%28-Brak-%28Pom%C3%B3%C5%BCcie[/url]..
  4. Mam pytanie: czy może mi ktoś podać dane do przelewu na psiaki? Chciałam przeznaczyć swoje 15 zł z Szili, która pojechała do nowego domu.
  5. Jaaga pisała mi na pw, że może wziąć suczkę na tymczas za 300 zł/miesiąc. Jej mąż nawet by przyjechał po nią do Starachowic, bo będzie w sobotę wieczorem wracał z Warszawy. Suczka ma na jutro załatwioną sterylkę, okaże się czy będzie to sterylizacja aborcyjna. Zaraz policzę ile mamy dokładnie deklaracji stałych. Moja koleżanka Irmina G. zadeklarowała się na 40 zł/miesiąc.
  6. Dziękuję wszystkim za obecność na wątku. Podziękowania dla Beci2222 oraz moniki083 za chęć pomocy finansowej:) Może uda się coś dla niej znaleźć
  7. Dziękuję wszystkim za przybycie na wątek. I proszę o pomoc w jego rozreklamowaniu. Na tej ulicy jest tragedia. Dostałyśmy kolejną informację o kolejnej suczce na tej ulicy z cieczką:angryy::angryy::angryy:
  8. [quote name='Ty$ka'][B]aagataa8[/B], wchodząc w swój profil po lewej stronie masz "wydarzenia", klikasz to i u samej góry masz "utwórz wydarzenie". Otworzy Ci się okienko, gdzie masz różne tabelki do uzupełnienia (gdzie, co, kiedy, więcej informacji, wybieranie gości oraz po lewej pod miejscem na zdjęcie - rysunek kalendarza - pisze takie coś jak "+ Dodaj zdjęcie wydarzenia"). I tam uzupełniasz jak chcesz, tzn. tymi informacjami, które uważasz za niezbędne ;). Od razu mówię, że nigdy nie robiłam wydarzenia, więc więcej nie pomogę ;). No... to tyle z teorii i wiedzy komputerowej, która mnie nie przerasta :razz:.[/QUOTE] Dzięki wielkie, zaparłam się i jakoś sobie poradziłam. A oto i wydarzenie: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=307005199313658[/url]
  9. [SIZE=3][COLOR=navy]Zna się ktoś na robieniu wydarzeń na fb? Ktoś kto mógłby mi wytłumaczyć jak to się robi? Jakoś mi się udało. Oto moje "dzieło": [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=307005199313658[/url] [/COLOR][/SIZE]
  10. [quote name='Ania102']Dziękuję barzdo Justyna, tylko póki co myslimy co z nią dalej zrobić... Niestety ale ani ja ani aagata nie jesteśmy w stanie jej przetrzymac. Zresztą ona się tak łasi do człowieka, koniecznie trzeba znaleźć jej dom. Aha prawdopodobnie suczka jest z garazów, ktore zostały zlikwidowane...[/QUOTE] Z tego co mi mówiła jedna babka ode mnie z pracy, która mieszka w pobliżu, to suka jest córką innej suki, która przebywała na terenie parkingu strzeżonego. Parking został zlikwidowany, z matką nie wiadomo co się stało (podobno mieszka w pobliskich garażach). A i podobno ma na imię Saba:)
  11. [quote name='Pyrdka']Śliczna sunia. Będę odwiedzać jej wątek. Tylko tak mogę na razie pomóc. Załóżcie jej wydarzenie na fb.[/QUOTE] Chętnie bym jej założyła wydarzenie, ale naprawdę nie mam pojęcia jak to się robi. Chyba, że mi to ktoś wytłumaczy
  12. [quote name='Martika@Aischa']Śliczna sunieczka :( zapisuję .... Gdzie obecnie przebywa ???[/QUOTE] Sunia przebywa pod blokiem w Starachowicach (woj. świętokrzyskie)
  13. [B][SIZE=3][COLOR=darkslategray]Mój tekst do ogłoszeń:[/COLOR][/SIZE][/B] Saba- roczna suczka, uległa w stosunku do dzieci potrzebuje domu Saba ma około roku. Jest średniej wielkości suczką, ponad kolano. Saba jest grzeczna, miła, delikatna, lgnie do człowieka, bardzo lubi dzieci. To uległa i pokorna suczka, której życie nie oszczędziło zawodu ze strony człowieka. Saba jest bardzo zależna i silnie potrzebuje człowieka, który zapewni jej bezpieczeństwo i opiekę. Bardzo kocha ludzi. Ładnie chodzi na smyczy, w domu niczego nie niszczy. Poznała już co to bezdomność, dlatego prosimy o przemyślane decyzje. Suczka jest wysterylizowana, wkrótce zostanie zaszczepiona. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Katowicach. Warunkiem adopcji Saby jest zgoda na wizytę okołoadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji: (32) 3533135 Jagna 503-576-210 Agata 535-194-226 Ania [COLOR=olive][B]Ciąg dalszy zdjęć (już u Jaagi):[/B][/COLOR] [URL=http://img683.imageshack.us/i/dsc09341cl.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9773/dsc09341cl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img100.imageshack.us/i/dsc093351.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4836/dsc093351.jpg[/IMG][/URL]
  14. [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Rozliczenie Deklaracje stałe: [COLOR=black][SIZE=2]Becia2222- 50 zł [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2]([/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2]wpłata 02.11.2011)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2] Pan Arek- 100 zł [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2](wplata 06.11.2011)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2] monika083- 10 zł [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2]( wpłata 17.11.2011)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2] Irmina G.- 40 zł [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2](wpłata 08.11.2011, 16.12.2011)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2] Zuzka2- 10 zł [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2](wpłata 11.11.2011- 10,70 zł)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2] Pliszka- 10 zł Pani Elżbieta P. - 50 zł [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2](wpłata 02.11.2011)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2] ___________________________ [COLOR=purple]Razem: 270 zł[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=darkred]Wpłaty jednorazowe:[/COLOR][/SIZE] zdrojka- 120 zł Bazarek na Sabę- 38 zł [SIZE=3][COLOR=darkred]Wydatki: [COLOR=black][SIZE=2]sterylizacja- 160 zł (150 zł pokrywa Fundacja Przyjaciele Czterech Łap, my dopłacamy 10 zł) Odrobaczenie- 30 zł (2 dawki) Odpchlenie- 30 zł Szczepienia- 80 zł (zwrot od Kundelkowej Skarbonki) Opłata za hotelik- 300 zł (200 zł-?, 100 zł- 25.11.2011) Opłata za hotelik (01.12- 04.12)- 40 zł (wpłata 16.12.2011) [SIZE=3][COLOR=darkred]Pozostało: 8 zł[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
  15. [URL="http://img405.imageshack.us/i/img1717o.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2225/img1717o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/img1706gv.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1955/img1706gv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img202.imageshack.us/i/dsci0353r.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5660/dsci0353r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img37.imageshack.us/i/dsci0361a.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4341/dsci0361a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/dsci0380m.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4141/dsci0380m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/dsci0393j.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2351/dsci0393j.jpg[/IMG][/URL]
  16. [FONT=Fixedsys][SIZE=3]Wczoraj dostałam wiadomość, że pod pewnym blokiem w mojej okolicy przebywa od jakiegoś czasu śliczna sunia, za którą ugania się sfora psów. Sunia jest dość duża (za kolano), bardzo przyjazna. Jak się pojawiła miała na sobie skórzaną obrożę (niestety bez jakiegokolwiek identyfikatora), która była mocno zaciśnięta, więc koleżanka, która mi o niej powiedziała, zdjęła jej tą obrożę. Dodatkowo przy obroży zwisał kawałek drutu:angryy: Dzisiaj z samego rana postanowiłam to sprawdzić. Rzeczywiście, pod blokiem leży śliczna, bardzo przyjazna sunieczka. Jak tylko ją zawołałam, przybiegła do mnie i chciała się ze mną bawić. Sunia nie jest stara, na moje oko jakieś 1,5-2 lat. Nie wiem czy jest w ciąży, bo nie jest ona widoczna, a ja po "macaniu" brzucha nie jestem w stanie wyczuć. Ale jeśli była w cieczce, to raczej nie udało się tego uniknąć:([/SIZE][/FONT][FONT=Fixedsys] [/FONT] [FONT=Fixedsys][SIZE=3][B][COLOR=magenta]Proszę o jakąkolwiek pomoc dla niej (deklaracje na hotel, dt/ds, a nawet rozsyłanie wątku czy robienie ogłoszeń). Nie pozwólmy, żeby marzła na ulicy.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Fixedsys] [B][SIZE=3][COLOR=teal]AKTUALIZACJA:[/COLOR][/SIZE][/B] [/FONT][FONT=Fixedsys] [/FONT][FONT=Fixedsys][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3]Saba już po sterylizacji aborcyjnej na dt u Jaagi. [SIZE=4][I][B][COLOR=navy]Prosimy o pomoc w ogłoszeniach![/COLOR][/B][/I][/SIZE][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT] A oto ona: [URL="http://img713.imageshack.us/i/dsci0352d.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3216/dsci0352d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img546.imageshack.us/i/dsci0349.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/848/dsci0349.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img824.imageshack.us/i/img1718hi.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8833/img1718hi.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]A oto link do wydarzenia na FB: [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=307005199313658[/URL] Proszę o udostępnianie:help1::Help_2::modla: [/COLOR][/SIZE][/B]
  17. [quote name='Owieczka']W takim razie mam ogromną prośbę żeby założyć dwa oddzielne wątki dla Barta i Azy a także żeby ktoś odciążył mnie ze skarbnika :( ja chętnie zajme się bazarkami i aukcjami itp ale nie jestem w stanie na dłuższą metę prowadzić watków... :([/QUOTE] Może głupio to zabrzmi,ale może to i lepiej. Jeżeli Państwo nie chcą nawet podać swojego numeru telefonu, to chyba chcą coś ukryć. Jeżeli Szila, na którą wpłacam 15 zł/miesiąc pojedzie do nowego domku, to przekazuję swoją deklarację na psiaki. Tylko w razie czego kto jest skarbnikiem?
  18. [quote name='Majaa']Dokładnie ..... dzisiaj popołudniu byłam bliska zamknięcia jej w śmietniku publicznym koło mojej firmy, ale drzwi ........... nie zadziałały ;( a suczynka nawiała ............. ;([/QUOTE] Ja rano ok. 6:40 widziałam ją na Armii Krajowej, próbowałam wołać, ale na nic się to zdało:(
  19. [quote name='Dogo07'][COLOR=magenta][B]Czyli w rozliczeniach mogę napisać tak: wydatki - szczepienie , odrobaczenie, odpchlenie Kowu - 72zł wpływy - reszta po Maksie (nie wiem czy ten piesek miał jakiś wątek ?) - 86,02zł czy jakoś inaczej mam to napisać ? [/B][/COLOR][/QUOTE] Tak możesz napisać. A oto wątek Maxa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212994-M%C5%82ody-ON-Max-pod-obstrza%C5%82em-na-terenie-strzelnicy-potrzebna-pomoc.-Ma-nowy-dom!-%29[/url]
  20. Podobno jakaś Pani jest zainteresowana suczką, niestety nie może sobie poradzić z jej złapaniem. Nie mam pojęcia co to za Pani, Maaja z nią rozmawiała. Zobaczymy jak to będzie, złapać możemy ją my z Anią102.
  21. [quote name='Majaa']Tak, jak najbardziej jest zainteresowana przygarnięciem tej suczki. Nawet dzisiaj z nią rozmawiałam ok 14., bo suczkę znów dzisiaj spotkałam na ulicy. Ale Pani nie umie sobie poradzić z jej wyłapaniem. Ponownie prosiła o pomoc w tej kwestii ...[/QUOTE] My możemy z Anią ją złapać, a przynajmniej spróbować. Tylko musimy mieć jakiś kontakt do tej Pani. Ona jest w ogóle ze Starachowic? Jak coś to wyślij numer do tej Pani Ani. Albo ewentualnie jak ją złapiemy to możemy ją odstawić do Gabinetu Weterynaryjnego Cztery Łapy lub do gabinetu dr Dańko.
  22. [quote name='wojtuś']Owieczka już nie ma dzisiaj neta, przysłała sms :):) [B]"Bart jest w kojcu. Wczoraj był na spacerku w lesie. Jest w miejscowości Jagodno koło Skarżyska"[/B] Dzięki Owieczko:):)[/QUOTE] Chyba chodzi o miejscowość Jagodne. To wieś między Skarżyskiem a Mircem
  23. [quote name='Ginn']Kowu już u mnie. Dziewczyny znalazły na drodze potrąconą chyba kotną kotkę i pojechał z powrotem do weta - one to mają "szczęście". Nie piszę więcej bo muszę zająć się psami. Jest ok.[/QUOTE] Kotka niestety nie przeżyła drogi:( I raczej nie była kotna (jak stwierdził wet)- to była przepuklina. Szkoda, że tak musiała cierpieć:(:(:(
  24. [quote name='Owieczka']W okolicach Nowego Miasta nad Pilicą :([/QUOTE] Pytam, bo ja najprawdopodobniej w piątek wieczorem będę jechać samochodem do Łodzi, więc do Łodzi mogłabym go zabrać tutaj z okolic. Z tego co widzę, to porównywalna odległość między Łodzią a Nowym Miastem i między Nowym Miastem a Starachowicami
  25. [quote name='Owieczka']właściciel poprosił swoich znajomych o pomoc. Mają pojechac do niego do domu i rozeznac się w sytuacji. Może go uwiążą na łańcuchu i psiak spokojnie i bezpiecznie przesiedzi do jutra :( Tak mi szkoda tego Bartoliny :( :( To taki kochany psiak... :( Tyle przeszedł a jeszcze i to :([/QUOTE] Co to w ogóle za ludzie?!? Baba boi się psów, to po jaką cholerę je adoptuje? A tak się zapytam: gdzie znajduje się ten hotelik, w którym Bart przebywał?
×
×
  • Create New...