-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Arik w domu stałym w starachowicach. Dziękuje za pomoc Adze!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Łatka- młodego psa, który koczuje na moim osiedlu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226285-Ubranka-dla-dzieci-graj%C4%85ca-karuzela-i-nie-tylko-dla-%C5%81atka-do-11-05?p=19006869#post19006869"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post19006869[/URL] -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
aagataa8 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[quote name='aga38'][B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]TINA[/COLOR][/SIZE][/B] Przedstawiamy Tinę ,sunie w typie teriera walijskiego :) [B]Ma około lata[/B],(jak nic nie pomyliłam),niezbyt lubi koty i konie. Do innych psów ok,do ludzi słodka przylepka. Wysterylizowana,zaszczepiona,zachipowana. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/193/obraz664q.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6854/obraz664q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/190/obraz666k.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/5917/obraz666k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/obraz668o.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3413/obraz668o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Śliczna sunia, a tak dla ścisłości: lata to znaczy ile? -
[quote name='fima']Witam, to jest również moje osiedle na którym przebywa Łatek, codziennie daję mu jeść i wodę, za blokiem ma miski. Jest bardzo łagodny, lubi dzieci, szuka kontaktu z człowiekiem. Włóczy się po całym osiedlu. Dzisiaj prawie cały dzień leżał pod moją klatką. Ogólnie jest brudny, chudy i zaniedbany. Może ktoś pomoże go poogłaszać, ja tego nie umiem zrobić, ogólnie słabo się tu poruszam. Dziękuję .[/QUOTE] Ze wszystkim się zgodzę, tylko ciężko jest robić ogłoszenia psu, który przebywa na ulicy:( Ja to myślałam o jakimś dt, ale o to bardzo trudno. Myślę, że podstawą teraz będą szczepienia i odrobaczenie. Odrobaczyć mogę go we własnym zakresie, a na szczepienia można zrobić bazarek. I jeśli starczy mi czasu to mogę go zrobić w tym tygodniu.
-
A oto nowe zdjęcia Łatka, które dostałam od znajomej: [URL=http://img13.imageshack.us/i/p1040283d.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9849/p1040283d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img845.imageshack.us/i/p1040279h.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4944/p1040279h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/p1040287ol.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/457/p1040287ol.jpg[/IMG][/URL]
-
Oto wątek psiaka, który pojawił się u mnie na osiedlu kilka dni temu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226066-M%C5%82ody-%C5%82agodny-i-bardzo-towarzyski-%C5%81atek-na-ulicy-Potrzebuje-pomocy%21-Starachowice?p=18982774#post18982774"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post18982774[/URL] Pomóżcie rozrzucać...
-
Łagodny, towarzyski Biszkopt w DS! Dziękujemy:)
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
To tak na szybko: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226066-M%C5%82ody-%C5%82agodny-i-bardzo-towarzyski-%C5%81atek-na-ulicy-Potrzebuje-pomocy%21-Starachowice?p=18982774#post18982774"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post18982774[/URL] Pomóżcie rozrzucać... -
Arik w domu stałym w starachowicach. Dziękuje za pomoc Adze!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Oto wątek psiaka, który pojawił się u mnie na osiedlu kilka dni temu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226066-M%C5%82ody-%C5%82agodny-i-bardzo-towarzyski-%C5%81atek-na-ulicy-Potrzebuje-pomocy%21-Starachowice?p=18982774#post18982774"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post18982774[/URL] Pomóżcie rozrzucać... -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
aagataa8 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Oto wątek psiaka, który pojawił się u mnie na osiedlu kilka dni temu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226066-M%C5%82ody-%C5%82agodny-i-bardzo-towarzyski-%C5%81atek-na-ulicy-Potrzebuje-pomocy!-Starachowice?p=18982774#post18982774[/url] Pomóżcie rozrzucać... -
Parę dni temu pojawił się na moim osiedlu dość duży psiak, który bawił się z dziećmi. Gdy go zawołałam chętnie przybiegł do mnie i zaczął mnie lizać po rękach. Myślałam, że jest głodny, wzięłam z domu całą kiełbasę jaką miałam i poszłam go nakarmić. Pies zjadł, choć nie był chyba zbytnio głodny. Dostał miskę wody i tę wypił bardzo chętnie. Piesek jest bardzo towarzyski, bardzo lubi dzieci i chętnie się z nimi bawi-pewnie dlatego, że jest młody, choć jego rozmiary na to nie wskazują. Ciężko jest mu zrobić jakieś zdjęcia, bo ciągle jest w ruchu i chętnie się przytula i domaga się głaskania. Widać, że nie ma domu, bo jest bardzo brudny i chudy. Ze względu na brak innych pomysłów i jego umaszczenie nadałam mu tymczasowe imię-Łatek. A oto i on: [URL="http://img51.imageshack.us/i/201204181648441.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/731/201204181648441.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img217.imageshack.us/i/20120418164836.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7344/20120418164836.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/20120418164141.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9913/20120418164141.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img543.imageshack.us/i/20120418164223.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4183/20120418164223.jpg[/IMG][/URL] Postaram się mu zrobić jakieś ładniejsze zdjęcia, niestety ze względu na jego dynamiczny charakter nie wiem, czy będzie to możliwe. Proszę o jakieś pomysły, jak można mu pomóc? Nie zostawiajmy go samego i nie pozwólmy zginąć na ulicy...
-
Łagodny, towarzyski Biszkopt w DS! Dziękujemy:)
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Agata ten! Nawet nie dałam mu jeść z obawy przed tymi poj... sąsiadami. Założysz mu wątek? Myslisz, że dobrze byłoby gdybyśmy zgłosiły go do UM?[/QUOTE] Wątek mogę mu założyć, tylko nie wiem czy zdążę dzisiaj, bo jeszcze muszę pracę napisać do szkoły. A jeśli chodzi o UM, to naprawdę nie wiem. Co dalej z nim będzie? To jest młody pies, bardzo kontaktowy, biega za wszystkimi, którzy się nim zainteresują. Może najpierw spróbować z wątkiem? Chociaż i tak nie ma go gdzie umieścić... -
Łagodny, towarzyski Biszkopt w DS! Dziękujemy:)
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Nie Zuzka on tylko na zdjęciu taki labkowaty, w rzeczywistości jest mały. Dla mnie mały. Jest przed kolano. Miałam dziś przykrą przygodę. [B]Pod mój dom przyszedł pies, chudy, piekny i próbował otworzyć sobie bramę.[/B] Oczywiście chyba Biszkopt go zapraszał bo stali sobie przy bramie tylko po dwóch stronach...z obawy przed sąsiadami nie wyniosłam nawet psu wody... Jeśli będzie się tu kręcił zgłoszę go do UM, chociaż to wbrew moim zasadom. Pewna dobra ciocia zrobiła kilka fotek Biszkopcikowi rano jak była przejazdem w Starachowicach. To będziemy mieć nowe fotki i to profesjonalne:)[/QUOTE] Czy to może ten pies? [URL=http://img820.imageshack.us/i/201204181648441.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/731/201204181648441.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img72.imageshack.us/i/20120418164223.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4183/20120418164223.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img826.imageshack.us/i/20120418164141.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9913/20120418164141.jpg[/IMG][/URL] Ten psiak biega u mnie pod blokiem i w okolicach już kilka dni. Myślę, że jest młodziutki, bo chce się bawić. Brudny jest niemiłosiernie, ale w jedzeniu wybredny -
Arik w domu stałym w starachowicach. Dziękuje za pomoc Adze!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, gdzie znajdziemy coś dla małej i dużej dziewczynki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225005-Ciuszki-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-dam-na-psiaki-z-Kielc-i-Kundelkow%C4%85-Skarbonk%C4%99-do-2.04?p=18872486#post18872486"]http://www.dogomania.pl/threads/225005-Ciuszki-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-dam-na-psiaki-z-Kielc-i-Kundelkow%C4%85-Skarbonk%C4%99-do-2.04?p=18872486#post18872486[/URL] Ewentualny dochód z tego bazarku zostanie przeznaczony na Kundelkową Skarbonkę i psiaki z Kielc -
Amstaf - sunia - nie słyszy, rodziła wiele razy - zniszczona przez ludzi
aagataa8 replied to Ginn's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, gdzie znajdziemy coś dla małej i dużej dziewczynki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225005-Ciuszki-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-dam-na-psiaki-z-Kielc-i-Kundelkow%C4%85-Skarbonk%C4%99-do-2.04?p=18872486#post18872486"]http://www.dogomania.pl/threads/225005-Ciuszki-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-dam-na-psiaki-z-Kielc-i-Kundelkow%C4%85-Skarbonk%C4%99-do-2.04?p=18872486#post18872486[/URL] Ewentualny dochód z tego bazarku zostanie przeznaczony na Kundelkowi Skarbonkę i psiaki z Kielc -
Zapraszam na bazarek, gdzie znajdziemy coś dla małej i dużej dziewczynki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225005-Ciuszki-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-dam-na-psiaki-z-Kielc-i-Kundelkow%C4%85-Skarbonk%C4%99-do-2.04?p=18872486#post18872486"]http://www.dogomania.pl/threads/225005-Ciuszki-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-dam-na-psiaki-z-Kielc-i-Kundelkow%C4%85-Skarbonk%C4%99-do-2.04?p=18872486#post18872486[/URL] Ewentualny dochód z tego bazarku zostanie przeznaczony na Kundelkowi Skarbonkę i psiaki z Kielc
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
aagataa8 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, gdzie znajdziemy coś dla małej i dużej dziewczynki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225005-Ciuszki-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-dam-na-psiaki-z-Kielc-i-Kundelkow%C4%85-Skarbonk%C4%99-do-2.04?p=18872486#post18872486"]http://www.dogomania.pl/threads/225005-Ciuszki-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-dam-na-psiaki-z-Kielc-i-Kundelkow%C4%85-Skarbonk%C4%99-do-2.04?p=18872486#post18872486[/URL] Ewentualny dochód z tego bazaru zostanie przeznaczony na Kundelkowi Skarbonkę i psiaki z Kielc -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
aagataa8 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapraszam serdecznie na bazarek, z którego połowa ewentualnego dochodu zostanie przeznaczona na psiaki z Kielc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225005-Ciuszki-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-dam-na-psiaki-z-Kielc-i-Kundelkow%C4%85-Skarbonk%C4%99-do-2.04?p=18872486#post18872486"]http://www.dogomania.pl/threads/225005-Ciuszki-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-dam-na-psiaki-z-Kielc-i-Kundelkow%C4%85-Skarbonk%C4%99-do-2.04?p=18872486#post18872486[/URL] -
Przelałam właśnie swoje 15 zł stałej deklaracji dla Barta
-
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
aagataa8 replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Wysłałam obiecane 30 zł jednorazowo dla Juli -
W sobotę wieczorem siostra mojej koleżanki wracała z Warszawy. Zatrzymała się na stacji benzynowej w Skaryszewie. Znalazła tam... małego szczeniaka. Po rozmowie z pracownikami stacji okazało się, że piesek został wyrzucony z samochodu, po czym kierowca odjechał z piskiem opon:angryy: Na tą chwilę niestety nie wiemy nic o tym piesku, poza tym, że jest bardzo przyjazny. Koleżanka niestety nie miała co z nim zrobić, więc tam został. Poszukujemy pomocy dla niego, pomysłów co dalej... A oto on: [URL="http://img687.imageshack.us/i/18022012092.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7659/18022012092.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img4.imageshack.us/i/18022012091.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1802/18022012091.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img600.imageshack.us/i/18022012093.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8220/18022012093.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img831.imageshack.us/i/18022012090.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4571/18022012090.jpg[/IMG][/URL]
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
aagataa8 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=darkred]Witajcie! Poszukuję kogoś ze Skaryszewa lub okolic (trasa Radom-Iłża)- jakieś 15 km od Radomia w celu sprawdzenia i ewentualnej interwencji w sprawie małego szczeniaka, który został wczoraj porzucony na tamtejszej stacji benzynowej SATAL1 (ul. Konopnickiej 36).[/COLOR][/B] Siostra mojej koleżanki zatrzymała się na tej stacji w drodze powrotnej z Warszawy i widziała szczeniaka, który błąkał się na tej stacji. Rozmawiała z pracownikami. Rzeczywiście, wczoraj ok. godziny 12 ktoś odjechał z piskiem opon z tamtego miejsca i na miejscu została puchowa kulka. Niestety nie wiem, czy to suczka czy piesek, a ponieważ jest to szczeniak to może sobie nie poradzić na ulicy. Bardzo proszę o pomoc!