-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
[quote name='Ania102']Saruniu jesli ktoś weźmie ją na kilka dni to jak później będzie mogła znowu wrócić pod płot? Musimy uzbierać deklaracje na dt. Rozmawiałam z michelle, weźmie 2giego psa ode mnie za 230 zł, jednak póki co na Sarę nie mam deklaracji. Czy ktoś się ewentualnie dołoży do tymczasowania?[/QUOTE] Daję na tę suczynę 15 zł deklaracji stałej, więcej niestety nie dam rady...
-
Dzisiaj przelałam swoją deklarację za październik na Barta
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: monika083- 40,06 zł (wpłata 24.10.2012) Pikola- 20 zł (wpłata 24.10.2012)- za październik i listopad -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Sprawdziłam konto i brakuje deklaracji od: - monika083 (brak jakiejkolwiek wpłaty) - Azalia (brak jakiejkolwiek wpłaty) - Paula fb( wpłaciła jednorazowo 20 zł- nie wiem czy to deklaracja stała czy jednorazowa, wpisane w 1 poście jako stała) - Iza Paciorek fb (wpłaciła jednorazowo 11,64 zł- jw) Do moniki083 i Azalii wysyłam PW w tej sprawie o zajęcie stanowiska. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Porobiłam Milvie dzisiaj trochę ogłoszeń. Ciekawe czy coś to da? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: __Lara- 10 zł (wpłata 11.10.2012) Z uwagi na to, iż na koncie Milvy jest w tym momencie 272,36 zł, a ja muszę dzisiaj zapłacić, to płacę to z MBanku, a resztę (27,64 zł) ze swojego konta w PKO BP. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='aagataa8']Właśnie zrobiłam przelew 300 zł na dt dla Milvy. [B]Justysiek proszę wpisz to w wydatkach[/B][/QUOTE] Proszę wpisz to w I poście. To było 11.09.2012r. - za wrzesień -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ja ze swojej strony proszę osoby wpłacające na Milvę deklaracje stałe o dokonywanie przelewów za październik, bo muszę zapłacić za dt. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty do uzupełnienia: Pani Ela P.- 50 zł (wpłata 09.10.2012) ewu- 10 zł (wpłata 08.10.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']przelałam deklarację stałą na październik:)[/QUOTE] Wpłata doszła:) Dziękujemy! Justysiek, proszę dopisz to do wpływu (10 zł- wpłata 02.10.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: Syla- 10 zł (wpłata 21.09.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: xmartix- 20 zł za sierpień i wrzesień (wpłata 19.09.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: Pani Ela P.- 50 zł (wpłata 13.09.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Właśnie zrobiłam przelew 300 zł na dt dla Milvy. Justysiek proszę wpisz to w wydatkach -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Dzięki wielkie, do mnie wpłynęło 50 zł od znajomej za 2 miesiące, przeleje na konto aagaty8. Justysiek uwzględnij wpłaty.[/QUOTE] Wpłynęło: Dominika- 50 zł za sierpień i wrzesień (wpłata 05.09.2012). -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty dla Milvy: ewu- 10 zł za wrzesień (wpłata 03.09.2012) Małgośka- 10 zł za wrzesień (wpłata 04.09.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']deklaracje Milvy na ten sam numer co poprzednio?[/QUOTE] Tak na ten sam numer:) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: pikola- 20 zł za sierpień i wrzesień (wpłata 27.08.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło: 50 zł- Bożena G. (wpłata 22.08.2012)- z tego 20 zł na wyróżnioną Tablicę 10 zł- Ania102 (wpłata 22.08.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: Syla- 20 zł za 2 miesiące (wpłata 16.08.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karilka']To mój jedyny i ukochany pies.. Milva pociesza z całej siły.. jest taka miła i wesoła. Pełna energii.. Gamza jest od wczoraj - jest bardzo miła ciekawska i ..cholernica. Jutro zasadzę konwalie na grobie mojego Dolce + myślę o wygrawerowaniu tabliczki i powieszeniu jej na drzewie w tamtym miejscu. Zmarł nagle.. po prostu przewrócił się i odszedł.. Mama reanimowała go jeszcze przez 40 minut... to musiał być tętniak w mózgu. Był za honorowy na to, żeby sie zestarzeć... Kocham. Za zawsze[/QUOTE] Tak mi przykro:( Wiem co czujesz, 20.06 tego roku odeszła ode mnie moja ukochana 10letnia sunia. Po kilku dniach "choroby":( -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Właśnie zrobiłam przelew (300 zł za dt). Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku jak wpłyną pieniądze. Poza tym dotarła deklaracja od: __Lara: 30 zł (dekl. stała za 3 m-ce: czerwiec, lipiec, sierpień).