Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. [quote name='Ania102'] Jak możesz to jedz jutro ze mną nie mam oczywiście z kim...[/QUOTE] Pojechałabym bardzo chętnie ale niestety wypadł mi jutro pogrzeb w Iłży, więc nie dam rady. Mogę wyrwać się w niedzielę
  2. [quote name='Ania102']Saruniu jesli ktoś weźmie ją na kilka dni to jak później będzie mogła znowu wrócić pod płot? Musimy uzbierać deklaracje na dt. Rozmawiałam z michelle, weźmie 2giego psa ode mnie za 230 zł, jednak póki co na Sarę nie mam deklaracji. Czy ktoś się ewentualnie dołoży do tymczasowania?[/QUOTE] Daję na tę suczynę 15 zł deklaracji stałej, więcej niestety nie dam rady...
  3. Ania, ta suczka nie jest trochę podobna do Twojej Kory? Ile ona może mieć lat? Jest śliczna, niestety ja mam ten problem, że nie mogę sobie pozwolić na psa, bo nie miałby kto z nim wychodzić jak będę w pracy czy jak pojadę na uczelnię:-(
  4. Dzisiaj przelałam swoją deklarację za październik na Barta
  5. Nowe wpłaty: monika083- 40,06 zł (wpłata 24.10.2012) Pikola- 20 zł (wpłata 24.10.2012)- za październik i listopad
  6. Sprawdziłam konto i brakuje deklaracji od: - monika083 (brak jakiejkolwiek wpłaty) - Azalia (brak jakiejkolwiek wpłaty) - Paula fb( wpłaciła jednorazowo 20 zł- nie wiem czy to deklaracja stała czy jednorazowa, wpisane w 1 poście jako stała) - Iza Paciorek fb (wpłaciła jednorazowo 11,64 zł- jw) Do moniki083 i Azalii wysyłam PW w tej sprawie o zajęcie stanowiska.
  7. Porobiłam Milvie dzisiaj trochę ogłoszeń. Ciekawe czy coś to da?
  8. Nowa wpłata: __Lara- 10 zł (wpłata 11.10.2012) Z uwagi na to, iż na koncie Milvy jest w tym momencie 272,36 zł, a ja muszę dzisiaj zapłacić, to płacę to z MBanku, a resztę (27,64 zł) ze swojego konta w PKO BP.
  9. [quote name='aagataa8']Właśnie zrobiłam przelew 300 zł na dt dla Milvy. [B]Justysiek proszę wpisz to w wydatkach[/B][/QUOTE] Proszę wpisz to w I poście. To było 11.09.2012r. - za wrzesień
  10. Ja ze swojej strony proszę osoby wpłacające na Milvę deklaracje stałe o dokonywanie przelewów za październik, bo muszę zapłacić za dt.
  11. Nowe wpłaty do uzupełnienia: Pani Ela P.- 50 zł (wpłata 09.10.2012) ewu- 10 zł (wpłata 08.10.2012)
  12. [quote name='Malgoska']przelałam deklarację stałą na październik:)[/QUOTE] Wpłata doszła:) Dziękujemy! Justysiek, proszę dopisz to do wpływu (10 zł- wpłata 02.10.2012)
  13. Nowa wpłata: Syla- 10 zł (wpłata 21.09.2012)
  14. Nowa wpłata: xmartix- 20 zł za sierpień i wrzesień (wpłata 19.09.2012)
  15. Nowa wpłata: Pani Ela P.- 50 zł (wpłata 13.09.2012)
  16. Właśnie zrobiłam przelew 300 zł na dt dla Milvy. Justysiek proszę wpisz to w wydatkach
  17. [quote name='Ania102']Dzięki wielkie, do mnie wpłynęło 50 zł od znajomej za 2 miesiące, przeleje na konto aagaty8. Justysiek uwzględnij wpłaty.[/QUOTE] Wpłynęło: Dominika- 50 zł za sierpień i wrzesień (wpłata 05.09.2012).
  18. Nowe wpłaty dla Milvy: ewu- 10 zł za wrzesień (wpłata 03.09.2012) Małgośka- 10 zł za wrzesień (wpłata 04.09.2012)
  19. [quote name='Malgoska']deklaracje Milvy na ten sam numer co poprzednio?[/QUOTE] Tak na ten sam numer:)
  20. Nowa wpłata: pikola- 20 zł za sierpień i wrzesień (wpłata 27.08.2012)
  21. Wpłynęło: 50 zł- Bożena G. (wpłata 22.08.2012)- z tego 20 zł na wyróżnioną Tablicę 10 zł- Ania102 (wpłata 22.08.2012)
  22. Nowa wpłata: Syla- 20 zł za 2 miesiące (wpłata 16.08.2012)
  23. [quote name='Karilka']To mój jedyny i ukochany pies.. Milva pociesza z całej siły.. jest taka miła i wesoła. Pełna energii.. Gamza jest od wczoraj - jest bardzo miła ciekawska i ..cholernica. Jutro zasadzę konwalie na grobie mojego Dolce + myślę o wygrawerowaniu tabliczki i powieszeniu jej na drzewie w tamtym miejscu. Zmarł nagle.. po prostu przewrócił się i odszedł.. Mama reanimowała go jeszcze przez 40 minut... to musiał być tętniak w mózgu. Był za honorowy na to, żeby sie zestarzeć... Kocham. Za zawsze[/QUOTE] Tak mi przykro:( Wiem co czujesz, 20.06 tego roku odeszła ode mnie moja ukochana 10letnia sunia. Po kilku dniach "choroby":(
  24. Właśnie zrobiłam przelew (300 zł za dt). Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku jak wpłyną pieniądze. Poza tym dotarła deklaracja od: __Lara: 30 zł (dekl. stała za 3 m-ce: czerwiec, lipiec, sierpień).
×
×
  • Create New...