Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Jestem na zaproszenie. Niestety w tej chwili nie mogę wspomóc finansowo, ale mogę porozrzucać wątek i porobić ogłoszeń (jak będę miała tekst).
  2. A moim aparatem niestety nie wychodzi zdjęcie rachunku. Ania, chyba Tobie muszę to dać, Twój aparat lepszy
  3. Zakupy dla Biszkopta: Fiprex- 24,00 zł Karma sucha - 70 zł kurze łapki (10 sztuk) - 7 zł Wszystko wpisane w 1 poście Rachunki wstawię jutro jak będzie lepsze światło
  4. Jestem na zaproszenie, niestety nie pomogę stałą deklaracją, ale mogę wpłacić jednorazowo 30 zł (ale to dopiero 27.02, bo wtedy dostaję wypłatę na konto). Dane do przelewu tak jak w pierwszym poście? Śliczna sunia, tyle musi wycierpieć...
  5. [quote name='Ania102'][B]Zapraszam na OSTATNI DZIEŃ zakupów na MOPSIK i bezdomnego Biszkopta! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221469-OSTATNI-DZIEŃ-ciuchy-książki-rózności-do-22.-NA-MOPSIK-i-BISZKOPTA"][B]http://www.dogomania.pl/threads/221469-OSTATNI-DZIEŃ-ciuchy-książki-rózności-do-22.-NA-MOPSIK-i-BISZKOPTA[/B][/URL][/QUOTE] I poszedł przelew na konto Fundacji w wysokości 150 zł
  6. [quote name='aga38']Belka uchol:) Zdjęcie pt. ,,No dajesz to mięso czy nie?!'' [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/obraz1992.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/817/obraz1992.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/obraz1993.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7352/obraz1993.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Uszy jak u nietoperza:) Super!
  7. Porobiłam dla Belli trochę ogłoszeń na Śląsk
  8. Porobiłam trochę ogłoszeń dla Arika na Śląsk
  9. Porobiłam trochę ogłoszeń dla Biszkopta na Śląsk
  10. [quote name='Ania102']Savahno tekst wkleiłam do 2-go postu, ogłaszaj go standardowo na Kraków. Chyba trzeba dopisać coś , ze w mrozy śpi u wolontariuszki u której nie może zostać.... [B]Agato Ciebie również proszę o ogłoszenia i wyróżnienie z Biszkoptowych pieniędzy tablicy, moruska[/B].[/QUOTE] Wyróżnione: Tablica za 19,90 zł na 30 dni, Morusek na 2 tygodnie za 8 zł
  11. I udało się w końcu wyróżnić to ogłoszenie
  12. [quote name='Ania102']Wyświetlenie ogłoszenia na górze listy na 2 tygodnie- 8 zł.[/QUOTE] Nie mogę na razie mu wyróżnić, bo mnie wywala jak chcę zapłacić. Spróbuję jeszcze później
  13. [quote name='Ania102']W sumie to już ruszone jest...ale bez odzewu póki co. Agata wyróżnij moruska proszę.[/QUOTE] Tylko powiedz mi w jakiej opcji? Wyświetlenie ogłoszenia na stronie głównej od 10 zł Wyświetlenie ogłoszenia na każdej stronie od 15 zł Wyświetlenie ogłoszenia na górze listy od 3 zł Ogłoszenie wyróżnione kolorem tła od 1 zł
  14. Wysłałam właśnie swoją stałą deklarację na Barta za styczeń
  15. [quote name='Ania102']To tak jak Biszkopt, Agata a moze jakiś dt...???? Ale z drugiej strony ona naprawde tam jest jakby szczęśliwa.[/QUOTE] Wydaje mi się, że jest tam szczęśliwa. Może kiedyś w weekend uda się tam podjechać i zobaczyć jak wygląda sprawa. Ja to się zastanawiam nad szczepieniami dla niej... [quote name='savahna']O rany, patrzę co to za watek... Długo tej suczynce odnawiałam ogłoszenia, ale myślałam,że już nie macie kontroli nad sprawa i dałam spokój.:razz:[/QUOTE] Kontroli w sumie nie mamy, ale nie jest to daleko...
  16. Kurczę, przy porządkach w subskrypcjach natknęłam się spowrotem na wątek suni. Pytałam jakiś czas temu koleżanki z pracy czy sunia nadal tam jest. Podobno jest i bardzo się tam zadomowiła. Podejrzewam, że ci ludzie do tej pory jej nie zaszczepili. Tak sobie teraz pomyślałam (tylko zobaczę po wypłacie ile zostanie na koncie), że może bym ją zabrała na szczepienia z własnych środków. W ogóle to uważam, że ta suczka zasługuje na lepszy dom, ale cóż lepszy chyba taki dom niż żaden...
  17. [quote name='andzia69']Bardzo dziękujemy:):) Konto na 1 stronie!:) [/QUOTE] Kwota 174 zł została właśnie przelana na konto ŚTOZ
  18. [quote name='Ania102']Cioteczki dzwoniłam do hoteliku do węgorzyc- okolice Krakowa. Byłoby 390 zł/ mies. Z tego co mówiła Pani warunki naprawdę dobre:) Poza tym ja większość adopcji mam na kraków więc może dobrze byłoby żeby tam trafił nawet z tego względu. Pomóżcie podjąć decyzję.?[/QUOTE] A nie dałoby rady taniej? Nie wiem czy się uzbierają deklaracje. A to warunki domowe?
  19. [quote name='Ania102']Zakończyłam bazarek na Foresta i Bellę, w związku ze znalezieniem włąścicielki Foresta 50% które miało iść na Foresta przekazuję na Arika. Wpisuję w 1 post wpływ 55 zł. Aagataa8 proszę wyróznij Arikowi tablicę na miesiąc czasu ( z mojego konta nie można)[/QUOTE] Już własnie wyróżniłam (na miesiąc) za 19,99 zł.
  20. A oto Saba w nowym domku: [URL=http://img851.imageshack.us/i/dscn8530b.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2271/dscn8530b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/dscn8537.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1889/dscn8537.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/dscn8541m.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3782/dscn8541m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/dscn8526g.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3478/dscn8526g.jpg[/IMG][/URL]
  21. A oto jej wydarzenie na FB, proszę tylko o udostępnianie, bo robię wydarzenia od niedawna i nie jestem pewna czy dobrze to robię: [url]http://www.facebook.com/events/227496150658711/[/url]
  22. [quote name='Majaa']A jednak tak wyszlo. Potrzeby dla Czekoladki są następujące: 1. Wolontariusze, którzy mogą z nią pracować po kilka godzin dziennie 2. Przekazywanie informacji o psie na założonym dla niej wątku - nie mam możliwości czasowych prowadzenia dla niej wątku, podobnie jak nie prowadzę dla żadnego innego psa, nawet dla mojego tymczasowicza Kenzo, od którego zaczęła się ostra wojna z UM 2a. ZDJĘCIA!!! 3. Bazarki i współfinansowanie jej pobytu w hotelu jest, jak najbardziej mile widziane - o fanty aię nie martw. Ania102 wiedziała w momencie wyłapywania suczki, że do bazarków się dołożymy, choć miała je sama zorganizować. Fanty bazarkowe u mnie leżą i czekają. Mnie wręcz szlag trafia, że leżą, a nie zarabiają dla psów[/QUOTE] Ad.1 Zdajesz sobie z tego sprawę tak samo jak i ja, że jest to bardzo trudne do wykonania. Pracuję codziennie po 8 godzin od poniedziałku do piątku, w weekendy jeżdżę do Łodzi na uczelnię. Nawet jak bym nie wiem jak chciała, to nie mam takiej możliwości. Ad. 2 Mogę prowadzić wątek, ale sama chyba przyznasz, że najlepszych informacji na temat Czekoladki możecie udzielić Ty i mrs.ka. Ad. 2a Chętnie bym porobiła jej zdjęcia, ale mój aparat ma ponad 5 lat ( PRAKTICA DCZ 5.8) i zanim zrobię nim zdjęcie to psa już nie ma w kadrze zazwyczaj. Ad. 3 Jak już pisałam mogę zrobić bazarek na jej potrzeby finansowe, tylko prosiłabym o dokładne ich określenie (nie wiem, np. na szczepienia potrzeba tyle i tyle, na hotelik tyle i tyle) i najlepiej o wstawienie rachunków za konkretne rzeczy.
  23. Znalazłam takie oto ogłoszenie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220288-Wolne-miejsce-dla-potrzebuj%C4%85cego-psiaka-Radom[/url] Napisałam już do założycielki wątku, może odezwie się na wątku Biszkopta.
  24. Maja, jeśli o mnie chodzi (i myślę, że Ania też by się przyłączyła) mogę zrobić bazarek na tą małą. Może uda się coś wygrzebać na ten bazarek, choć nie ukrywam, że fantów powoli zaczyna brakować. Tylko określ, proszę, jakie są dokładnie potrzeby jeśli o nią chodzi? Mogę zrobić jej wydarzenie na FB. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić? A jeszcze jeśli mówimy o informacjach o psie to naprawdę uważam, że wątek powinna prowadzić osoba, która może na bieżąco informować o psie. P.s. Jeśli odebrałaś moją ostatnią wypowiedź jako atak, to przepraszam. Nie chciałam nikogo atakować.
  25. [quote name='Majaa']Widzę, że zainteresowanych losem suni jest tutaj cały tłum! Ania102, zaczęłaś ten temat, pociągnij dalej w sensie informacyjnym, organizacyjnym i finansowym. Ja się nie rozerwę, żeby nie wiem co..... ;( Suka przebywa w hoteliku, robi postępy, ale nadal nie nadaje się jeszcze do adopcji. Gmina ustaliła oficjalnie właściciela. Pozew p/ko Niemu będzie skierowany, ale od razu mówię, po doświadczeniach ostatnich miesięcy - obstawiam, że jak dobrze pójdzie, to będzie wniosek prokuratury o warunkowe umorzenie, czyli w skrócie skazany bez wyroku..... Obym się myliła ...[/QUOTE] Maja, ale czego oczekujesz? Ania rozsyłała ten wątek, ja również... I to nie tylko Ania rozpoczęła ten temat, Wy również. Miałyście znaleziony ds dla tej suni, Pani chciała, żeby ją tylko złapać i miała ją brać. Co się stało z tą Panią? Nie jest już zainteresowana? Co do finansów to rozumiem, że chcesz żeby Ania płaciła za hotelikowanie, czy tak? Nie wiem dokładnie jaka była dokładnie umowa między Tobą a Anią, ale z tego co wiem, to Ania miała pomagać w zbieraniu funduszy. Jak widzisz nie ma żadnego odzewu. Temat założyłam ja, a nie Ania i jeżeli chcesz to mogę go przepisać na Ciebie czy np. mrs.ka bo u niej jest suczka i to ona może na bieżąco informować o jej postępach i dalszych losach...
×
×
  • Create New...