-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Wigilijna Sonia znalazla wspanialy dom w Krakowie!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ania, miała dzisiaj do Ciebie dzwonić jakaś Pani Danusia (czy jakoś tak). Poszukuje suczki szczeniaka, ale nie wiem czy dla siebie czy ktoś inny chciał. A nie chce od nikogo innego tylko od Ciebie (tak mi mówiła Pani Ela dzisiaj w Tesco). -
Łagodny, towarzyski Biszkopt w DS! Dziękujemy:)
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Trzeba będzie porobić mu trochę zdjęć i ogłaszać -
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Na początku wakacji Ania102 pokazała mi małego psiaka, który przybłąkał się do niej na osiedle. Jak się okazało z wywiadu, który zrobiłyśmy, psiaka "przygarnęło" pewne małżeństwo, które tak naprawdę nie wiedziało, czy chcą pieska zatrzymać. W końcu postanowili, że może u nich zostać. [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Book Antiqua]Ania postanowiła im pomóc, wykastrowała pieska, zaszczepiła.[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Book Antiqua]Kilka dni temu Pani, u której Biszkopt przebywał zaczepiła Anię i w niekulturalny sposób oznajmiła, że "nie będą już dokarmiać tego psa i po co w ogóle ta kastracja jak on teraz sprowadza inne bezdomne psy. Tak to byłby agresywny i nie latał z innymi psami".[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Book Antiqua]Teraz ten psiak nie ma nic![/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Book Antiqua]Co o nim wiemy? Jest to bardzo towarzyski, młodziutki psiaczek, którego po raz drugi los okrutnie doświadczył, po raz kolejny stracił dom...[/FONT][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=darkorange]AKTUALIZACJA:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=black]Biszkopt znalazł nowy, szczęśliwy dom pod Kielcami. Dziękujemy za wszelką pomoc:)[/COLOR][/SIZE][/B] [FONT=Book Antiqua]A oto i on:[/FONT] [URL="http://img846.imageshack.us/i/dsc01041sl.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/6238/dsc01041sl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img201.imageshack.us/i/bisz5.jpg/"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9744/bisz5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img402.imageshack.us/i/bisz3.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7563/bisz3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img256.imageshack.us/i/bisz9.jpg/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8922/bisz9.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][COLOR=darkred][COLOR=olive]Wpływ na konto Biszkopta:[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [COLOR=darkred] [/COLOR]170,10 zł- bazarek 102, 70 zł-bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221469-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczam-dla-Biszkopta-i-MOPSIK"]http://www.dogomania.pl/threads/221469-ZAKOŃCZONY-rozliczam-dla-Biszkopta-i-MOPSIK[/URL] EKTOPAR- Ania102 bazarek-28 zł [SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Wydatki:[/B][/COLOR][/SIZE] Fiprex- 24,00 zł Karma sucha (9,50 zł/ kg)- 70 zł kurze łapki (10 sztuk) - 7 zł ogłoszenie wyróżnione na Tablica.pl - 20 zł x 4=60 zł ogłoszenie wyróżnione na Morusek.pl- 8 zł x 2= 16 zł czipowanie- 35 zł szelki- 20 zł ogłoszenie wyróżnione na Tablica.pl dla Pauri - 19,90 zł- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/63156-Wspania%C5%82a-sunia-Paura-o-wielkim-psim-sercu-czeka-na-cz%C5%82owieka-za-kratami-ju%C5%BC-6-rok"]http://www.dogomania.pl/threads/63156-Wspaniała-sunia-Paura-o-wielkim-psim-sercu-czeka-na-człowieka-za-kratami-już-6-rok [COLOR=#a52a2a][B][/B][/COLOR] [/URL]
-
Suczka Saba na płatnym dt u Jaagi. Już w swoim domku:) Dziękujemy
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Pani zadowolona:) Saba była wczoraj na długim spacerku. Koty się krzywią, ona na koty również ale miejmy nadzieję, że relacje się ułożą. Pani powiedziała, że bardzo chciała już wrócić do domu z pracy, bo jest Saba. Potwierdza, że jest świetna względem dzieci. W nocy jej się zebrało na pieszczoty i chciała się bawić. Jestem zadowolona bardzo:)[/QUOTE] To super wiadomości:) Miejmy nadzieję, że nic nie zrobi kotom ani one jej. Ale to została sama z tymi kotami z bezpośrednim dostępem do nich? -
Amstaf - sunia - nie słyszy, rodziła wiele razy - zniszczona przez ludzi
aagataa8 replied to Ginn's topic in Już w nowym domu
Calinek jest naprawdę śliczny, bardzo mi się podoba. I widzę, że już się oswaja z sytuacją:) -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
aagataa8 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
I kolejny bazarek, z którego dochód w połowie zasili Akcję Kastracja: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218783-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Sab%C4%99-i-AKCJ%C4%98-KASTRACJA-do-13.12-g-22[/URL] -
Suczka Saba na płatnym dt u Jaagi. Już w swoim domku:) Dziękujemy
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Dzis Andrzej pojechał z Saba na badania. Miala zrobiony cały komplet z krwi za 60 zł, bo powiedział, że Saba tylko tyle ma. Saba zrobiła bardzo dobre wrażenie na lekarzach. Bardzo towarzyska i kontaktowa. Byli nia zachwyceni. Czy mogłabym prosić o jakis plakacik z karteczkami do odrywania na maila? mogłabym tam i w innych przychodniach rozwiesić. Z badań wyszło, że jest idealnie zdrowa i nie ma się do czego doczepić. Sa dwie opcje wg lekarza, pierwsza to po sterylizacji aborcyjnej nastąpic mógł tak gwałtowny spadek progesteronu, że Saby organizm ma objawy ciąży urojonej. Drugi to dziwne nawyki zywieniowe w przeszłości. Wczoraj dostała samego kurczaka, którego i tak przy mnie zakopała w legowisko i dopiero później zjadła. Niczego innego nie chce jeść. Już nie je puszek, nie je tez z ręki. Ja nie dam rady dłuzej specjalnie co dzień kupowac kurczaki i gotować. Zresztą lekarz powiedział, że mam tak nie postepować. Jest szczupła, ale zdrowa. ma jeść to, co dostanie, bo jak zostanie adoptowana, to ludzie moga miec kłopot i ją zwrócą. Powiedział, że on sam tez nie gotowałby psu, tylko dał suche. Jutro wstawię rachunek.[/QUOTE] To super, że Saba jest zdrowa, ale rzeczywiście ten brak apetytu może niepokoić. Może naprawdę powinna dostawać normalne jedzenie tak jak inne psy. Jak zgłodnieje, to zje. -
Wczoraj wieczorem przelałam swoją kolejną deklarację na Barta, tylko kurczę nie napisałam w tytule, że to za listopad:oops:
-
Suczka Saba na płatnym dt u Jaagi. Już w swoim domku:) Dziękujemy
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Jaaga właśnie przelałam Ci tą pozostałe 100 zł za hotelik Saby... -
Suczka Saba na płatnym dt u Jaagi. Już w swoim domku:) Dziękujemy
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']38 dla Saby bo Kowu jedzie do domku:)[/QUOTE] OK. Chciałam Sabie zrobić wyróżnione oxl, ale mam problemy z płatnością za wyróżnienie. Cały czas wywala mi błędne hasło. Spróbuję jeszcze dzisiaj... -
Suczka Saba na płatnym dt u Jaagi. Już w swoim domku:) Dziękujemy
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Jaaga, obraczus87 napisała na wątku Kundelkowej, że wysłała przelew za szczepienia Saby. Jakby doszły pieniądze, to proszę daj znać na wątku. -
Suczka Saba na płatnym dt u Jaagi. Już w swoim domku:) Dziękujemy
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Z bazarku na Sabę i Kowu wyszło 38 zł (czyli 19 zł na Sabę). -
Suczka Saba na płatnym dt u Jaagi. Już w swoim domku:) Dziękujemy
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']No tak, Saba nie ma żadnego zaplecza a obie jesteśmy deklarowiczkami więć rzeczywiście można spróbować:) Napiszesz Agata? Wtedy zrobię tą tablicę.[/QUOTE] Już napisałam:) -
Suczka Saba na płatnym dt u Jaagi. Już w swoim domku:) Dziękujemy
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Ania, a może te 50 zł, które masz lepiej przeznaczyć na jakieś wyróżnione ogłoszenia, a ja poproszę Kundelkową Skarbonkę o sfinansowanie szczepień? Wydaje mi sie, że tak będzie lepiej... -
Lilka w domu stałym. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
aagataa8 replied to megi345's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuzka2']Do mnie kiedyś napisała pani z nad morza o szczenię cudną sunię mix shi tzu,że "może ją przygarnąć nawet dziś jak jej ją podwieziemy do domu":razz:Kobieta od początku wiedziała,że suczka jest w świętokrzyskim,bo na to ogłoszenie odpowiedziała.Po prostu tupeciara i już:razz:[/QUOTE] Wiesz, jeśli chodzi o to że babka nie chce (nie może przyjechać) to też myślę, że za samo to nie warto Pani skreślać. Może babka rzeczywiście nie ma możliwości mobilnych? Ja to mam chyba za miękkie serce dla ludzi, zaraz wszystkich usprawiedliwiam... Napisała mi jakąś godzinę temu, że sunia jest śliczna i byłaby szczęśliwa jakby sunia do niej trafiła. Nie wiem, może sprawdzić ten domek? Jeżeli nie dla Milki (Lilki) to może Pani by się spodobał jakiś inny piesek? -
Lilka w domu stałym. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
aagataa8 replied to megi345's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła do mnie przed chwilą Pani zza Wałbrzycha. Córka wypatrzyła jamniczkę w ogłoszeniach. Pani miała już jamniczkę (która była dopuszczona do jamnika i miała 3 pieski), mieszane uczucia. Niby powiedziała, że skoro taki jest warunek sterylizacji to ona to zrobi, ale chyba nie jest do końca przekonana. Dodatkowo ta odległość... I chce koniecznie szczeniaka... A i Pani mogłaby ją odebrać, ale z Wrocławia... -
Lilka w domu stałym. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
aagataa8 replied to megi345's topic in Już w nowym domu
Miałam wczoraj o nią telefon od Pani z Warszawy. Państwo mieszkają w bloku, mają już dwie suczki- 14 lat i 2 lata. Zdają sobie sprawę z tego, że nie będzie to 100% jamnik. Chociaż musiałam Pani wytłumaczyć sens sterylizacji i stwierdziła, że jeśli taki jest warunek to oni się dostosują. Myślę, że warto byłoby sprawdzić ten domek. Tylko poszukiwana jest osoba do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej- [B][COLOR=darkslateblue]Warszawa Bródno (ul. Krasiczyńska)[/COLOR][/B]. Znacie kogoś kto może to zrobić? Przedwczoraj dzwonił Pan z Gielniowa- 50 km od Radomia w stronę Piotrkowa Trybunalskiego, też wydaje się być dobrze, Pan uwielbia jamniki, mówiłam mu, że to może nie być jamnik w 100%-on to rozumie, na wszystkie warunki się zgadza. Tam już znalazłam osobę do wizyty. Myślę, że warto sprawdzać domki. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
aagataa8 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasumi'][url]http://www.dogomania.pl/members/122098-tpzopoczno[/url] tpzopoczno jest z Opoczna, robiła mi wizytę po adopcyjną :)[/QUOTE] Dzięki wielkie:) -
Amstaf - sunia - nie słyszy, rodziła wiele razy - zniszczona przez ludzi
aagataa8 replied to Ginn's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ginn']Agatko bardzo Ci dziękuję. Zdjęcia Binga dałam już na jego wątek a szczylek nazywa się Maks. Tyle ich było, że nie dziwię się, że nie zapamiętałaś.[/QUOTE] Dzięki, już poprawiam:) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
aagataa8 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=darkorange]Mam pytanie: czy zna ktoś może kogoś z Gielniowa lub okolic (Opoczno, Przysucha) do zrobienia wizyty przedadopcyjnej dla 4-miesięcznej jamniczki? To jest jakieś 50 km od Radomia w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego.[/COLOR][/B] Przepraszam za offtop'a. -
Lilka w domu stałym. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
aagataa8 replied to megi345's topic in Już w nowym domu
A tutaj kolejne zdjęcia z lasu, może z trochę innej perspektywy: [URL="http://img577.imageshack.us/i/aaa7f.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1530/aaa7f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img840.imageshack.us/i/aaa31.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8876/aaa31.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/aaa4jk.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8428/aaa4jk.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img80.imageshack.us/i/aaa27.jpg/"][/URL] -
Amstaf - sunia - nie słyszy, rodziła wiele razy - zniszczona przez ludzi
aagataa8 replied to Ginn's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=navy]A oto Maks:[/COLOR][/B] [URL="http://img135.imageshack.us/i/aaa160.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4586/aaa160.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img100.imageshack.us/i/aaa162.jpg/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9817/aaa162.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img802.imageshack.us/i/aaa168.jpg/"][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/4209/aaa168.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img838.imageshack.us/i/aaa170.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/8839/aaa170.jpg[/IMG][/URL] -
Amstaf - sunia - nie słyszy, rodziła wiele razy - zniszczona przez ludzi
aagataa8 replied to Ginn's topic in Już w nowym domu
A tutaj zdjęcia pozostałych tymczasowiczów Ginn (niestety nie mogę znaleźć odpowiednich wątków): [B][COLOR=navy]BINGO:[/COLOR][/B] [URL="http://img812.imageshack.us/i/aaa98.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3096/aaa98.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img687.imageshack.us/i/aaa100.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5324/aaa100.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img805.imageshack.us/i/aaa101.jpg/"][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/2224/aaa101.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img802.imageshack.us/i/aaa107.jpg/"][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/4541/aaa107.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/aaa109.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9862/aaa109.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/aaa107.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4541/aaa107.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img405.imageshack.us/i/aaa100.jpg/"][/URL] -
Amstaf - sunia - nie słyszy, rodziła wiele razy - zniszczona przez ludzi
aagataa8 replied to Ginn's topic in Już w nowym domu
Ponieważ modelka pozująca z Tarą jest niepełnoletnia, mam zgodę jej rodziców na udostępnianie owych zdjęć w ogłoszeniach:)