-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Ania dopiero co korzystała z kundelkowej skarbonki przy Tosi. Do tego już nie jest tam deklarowiczką ze względu na niepewną sytuację z pracą. Ja też nie jestem. Na pewno na transport 150 zł będzie potrzebne.[/QUOTE] [quote name='ewakrakow']zgłoszenie zrobiłby aktywny deklarowicz, czyli pomoc bezzwrotna dam znać tej osobie, że będzie potrzebna pomoc na transport[/QUOTE] Już piszę do Kundelkowej Skarbonki:) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Jestem na wątku. Niestety ze względu na ciężką sytuację rodzinną nie mogę bywać często. [COLOR=#000080][B]Podaję dane do wpłat na sunię:[/B][/COLOR] [B][URL="https://www.mbank.com.pl/accounts_list.aspx"]23 1140 2004 0000 3202 7408 2760[/URL][/B] Agata Gilewska ul. Leśna 14/54 27-200 Starachowice Bardzo proszę o zapisanie numeru konta, ponieważ chciałabym za jakiś czas usunąć ten post. -
Łagodny, towarzyski Biszkopt w DS! Dziękujemy:)
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102'][B]Chciałabym przekazać uzbieraną z bazarku justysiek kwotę na Melę, która razem z mojąTosią pojechała do Jaagi [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227892-BRAKUJE-190-Z%C5%81-NA-DT-%28-Mela-mini-husky-%C5%9Bliczna-bardzo-przyjacielska-szczeniorka"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227892-BRAKUJE-190-ZŁ-NA-DT-(-Mela-mini-husky-śliczna-bardzo-przyjacielska-szczeniorka[/URL] Agatko proszę uwzględnij to w 1-wszym poscie![/B] [/QUOTE] Rozumiem, że to jest ta kwota 28 zł? -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
aagataa8 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuzka2'][B]O.K.:smile:Już piszę do Agaty:-)[/B] [/QUOTE] Dziewczyny i co z tym kociakiem, którego trzeba zawieźć do Łodzi? Aktualne? -
Na belle czeka nowy dom i nowe życie - brakuje 200 zł na transport
aagataa8 replied to hannahanna's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie, niestety dużo nie dorzucę. Mogę przekazać 10 zł. Poproszę o dane do wpłaty na PW -
Właśnie zrobiłam przelew dla Barcika za maj
-
[url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mlody,-lagodny-i-bardzo-towarzyski-Latek-prosi-o-dom-id41249.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/mlody-lagodny-i-bardzo-towarzyski-latek-prosi-o-dom-ID14oOb.html#71a299a4;r:;s:[/url] [url]http://krakow.olx.pl/mlody-lagodny-i-bardzo-towarzyski-latek-prosi-o-dom-iid-372197535[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/37778/mlody_-lagodny-i-bardzo-towarzyski-latek-prosi-o-dom/[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/-1/1_Psy/34_Wielorasowe/25169_M_ody_agodny_i_bardzo_towarzyski_atek_prosi_o_dom.html[/url]
-
[quote name='fima']Plakaty powiesiłam jeszcze w sklepie Zoologicznym na A. Krajowej i Kościelnej, w Stokrotce ( Karat), i znajomym sklepie na Żeromskiego. Agato, czy mogłabyś na wątku podać linki do ogłoszeń które zrobiłaś ?[/QUOTE] Proszę bardzo, to są tylko niektóre ogłoszenia, które mu zrobiłam: [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/105009/Mlody-lagodny-i-bardzo-towarzyski-latek-prosi-o-dom/[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-lagodny-i-bardzo-towarzyski-Latek-prosi-o-dom-W0QQAdIdZ378023886[/url] [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art26728,mlody-lagodny-i-bardzo-towarzyski-latek-prosi-o-dom.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Mlody-lagodny-i-bardzo-towarzyski-Latek-prosi-o-dom,94042[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,54495,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWGzb3BvbHNraWUsYmxpv2VqIG5pZW9rcmW2bG9uYSA7KSwscDIuaHRtbA==.html[/url]
-
Ja ułozyłam taki tekst do ogłoszeń: [B]Młody, łagodny i bardzo towarzyski Łatek prosi o dom[/B] Łatek ma około 2 lat. Jest średniej wielkości psiakiem (mniej więcej do kolana). Jest to pies bardzo towarzyski, grzeczny, ładnie chodzi na smyczy. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, którego mógłby bezgranicznie kochać. Łatek jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Obecnie przebywa w hotelu w Suchedniowie (woj. świętokrzyskie). Bardzo proszę o przemyślane decyzje, ponieważ pies ten przebywał na ulicy i poznał już co to bezdomność. Kontakt w sprawie Łatka: 501 199 818 509 405 369
-
[quote name='fima']Witam, ja nie mam żadnego doświadczenia w adopcjach, pierwszy raz to robię. Wydaje mi się, że nie wydadzą byle komu, wymagana jest umowa adopcyjna, nie wydają na łańcuch , tak mnie zapewniała dzisiaj w rozmowie telefonicznej Pani Agnieszka która prowadzi ten Hotel. Ustaliłyśmy, ze w ogłoszeniach podaję ich numery telefonów. Oni w tej chwili więcej wiedzą o psie niż ja. Mam już wydrukowane ogłoszenia , jutro rozwieszam w Gab. Weterynaryjnych, zaniosę do Tygodnika Starach. Choć w ten sposób spróbuję pomóc. Ogłoszeń w internecie nie umiem zrobić. Nie będę juz zmieniać, i dzwonić tam kolejny raz, bo powiedzą ,że im głowę zawracam. Łatek ma około 2-3 lat, jest łagodny, towarzyski, przyjazny dla ludzi, wesoły, chodzi na smyczy, jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.[/QUOTE] A wiadomo coś o jego postawie wobec innych zwierząt?
-
[quote name='fima']Witam, ja nie mam żadnego doświadczenia w adopcjach, pierwszy raz to robię. Wydaje mi się, że nie wydadzą byle komu, wymagana jest umowa adopcyjna, nie wydają na łańcuch , tak mnie zapewniała dzisiaj w rozmowie telefonicznej Pani Agnieszka która prowadzi ten Hotel. [B]Ustaliłyśmy, ze w ogłoszeniach podaję ich numery telefonów.[/B] Oni w tej chwili więcej wiedzą o psie niż ja. Mam już wydrukowane ogłoszenia , jutro rozwieszam w Gab. Weterynaryjnych, zaniosę do Tygodnika Starach. Choć w ten sposób spróbuję pomóc. Ogłoszeń w internecie nie umiem zrobić. Nie będę juz zmieniać, i dzwonić tam kolejny raz, bo powiedzą ,że im głowę zawracam. Łatek ma około 2-3 lat, jest łagodny, towarzyski, przyjazny dla ludzi, wesoły, chodzi na smyczy, jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.[/QUOTE] Czy mogłabym prosić o podanie tych numerów kontaktowych? Porobię trochę ogłoszeń
-
[quote name='fima']Witam, nie było mnie , dzisiaj dopiero zajrzałam na watek. Oczywiście dzwoniłam do hotelu w Suchedniowie. Łatek jest bardzo grzeczny, wychodzi z Panem rakarzem na spacery do lasu, raz się urwał ze smyczy ale zaraz wrócił. Jest zaszczepiony, odrobaczony, będzie kastrowany za kilka dni, ma około 2-3 lata. Pan nie miał przy sobie ksiązeczki, więc umówiłam sie, że jutro po południu zadzwonię i poda mi dokładne dane. Psa można ogłaszać jak najbardziej i podawać ich telefony. Ja zrobię jutro kilka ogłoszeń i zaniosę do Tygodnika Starachowickiego oraz rozwieszę w Gab. Weterynaryjnych. Niestety w internecie nie potrafię zrobić. Mam kilka fotek , mogę przesłać na maila jeśli ktoś chciałby pomóc. Telefony kontaktowe do Hotelu gdzie jest Łatek, też mogę podać na PW. [B]Szkoda, że załozycielka wątku Agata wycofała sie z pomocy, liczyłam równiez na Anię 102.[/B] Pozdrawiam.[/QUOTE] Ale kto powiedział, że wycofałam się z pomocy? Niestety nie było mnie w ostatnim czasie ponieważ studiuję, poza tym pracuję. Ja nawet nie mam numeru telefonu do tego pana, żeby robić ogłoszenia. Bo ogłoszenia mogę robić
-
Chmielnik- bezdomna suczka z 3 szczeniakami.NA ULICY. Proszą o pomoc!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Jestem:) Z Buska znalazłam Żółwik:) To jest blisko, bo 17 km, zawsze bliżej niż ze Starachowic. -
[quote name='fima']Witam, przed chwilą rozmawiałam telefonicznie z Panem rakarzem, pies jest w hotelu w Suchedniowie, nie ma z nim problemu, jest zaczipowany, odrobaczony, będzie wykastrowany, jest grzeczny. Maja tam około 60 psów. Pan który zgłosił wczoraj Łatka, twierdził, że pies napastował jego syna !! Jak wczoraj zeszłam przed blok dać Łatkowi wodę i jedzenie to ten Pan stał z Łatkiem zapiętym na smycz i dzwonił do SM. Pies był zgłaszany cały tydzień do odłowienia przez różne osoby z osiedla. Pytałam Pana rakarza, oczywiście psa można ogłaszać do adopcji .[/QUOTE] Dziękuję za tak wyczerpujące informacje na temat psiaka. Tylko mam pytanie odnośnie ogłoszeń: jaki numer podawać do kontaktu? I czy ogłaszać go jako Łatka czy ma już jakieś inne imię?
-
[quote name='Agula99']To gdzie go zabrali??? Dlaczego nie aktualny?? Jak jest w schronie, to co już nie można mu pomóc, ogłaszać??? Nie rozumiem, dlaczego koniec wątku???[/QUOTE] Jeśli psa zabrała nasza SM to pies nie jest w schronie bo tu takiego nie ma. Pies trafił do hycla, a hycel zajmuje się adopcjami. Nie wiem jak to dokładnie wygląda, może Ania102 wie coś więcej bo ona tego człowieka zna. Postaram się dowiedzieć czegoś więcej.
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
aagataa8 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuzka2']Jakaś fajna osoba z Łodzi odezwała się ws Julki:-) Ma w domu 11 letnią,bardzo mądrą córcię i królika miniaturę:-)Mam nadzieję,że Julka nie ściga królików:evil_lol:Bo u nich królik chadza luzem po domu cały dzień-jest zamykany tylko pod ich nieobecność.Julka byłaby sama tylko 5 do 6godzin dziennie.Ogólnie kobieta wydaje się bardzo rozsądna,konkretna i odpowiedzialna:-) [B]W razie potrzeby transportu do Łodzi -mamy ze Starachowic 5 maja (o ile agaata8 się zgodzi zabrać:-)[/B])[/QUOTE] Jeśli o to chodzi to nie ma problemu:) Tylko, że musze być w Łodzi przed 9tą, więc wyjazd ok. 5 rano -
[quote name='faith35']Śliczny piesek o wyjątkowej urodzie. Ogłoszeniami nawet bym wspomogła, tylko jaką mamy pewność, że piesek będzie przebywał na tym osiedlu? Niestety, takiej pewności nie mamy, ALE nie zaszkodzi zrobić kilka ogłoszonek. [B]Poproszę dane kontaktowe, może być na wątku albo na PW, tekst mogę spróbować ułożyć sama.[/B][/QUOTE] Oto mój numer tel: 503-576-210 e-mail: [email][email protected][/email] Z góry dziękuję za pomoc:)
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
aagataa8 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuzka2']Aga,zajrzyj na wątek Arika... Zwiał z DS:shake:Miejmy nadzieję,że wróci do Ciebie...[/QUOTE] Piesek pojawił się na ulicy, na której mieszka ta Pani, niestety uciekł. Jeśli trafił przez pół miasta na tą ulicę to jest szansa, że sie tam jeszcze pojawi -
Arik w domu stałym w starachowicach. Dziękuje za pomoc Adze!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuzka2']No to ładnie...:shake:Oby wrócił do Wąchocka...[/QUOTE] Zuzka proszę Cię wrzuć tę informację na wątek Agnieszki -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
aagataa8 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zaginął dzisiaj w Starachowicach na ul. Staropolskiej piesek Arik adoptowany do ds. Może ktoś go widział? Oto on: [URL=http://img442.imageshack.us/i/obraz1439.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/149/obraz1439.jpg[/IMG][/URL] -
Arik w domu stałym w starachowicach. Dziękuje za pomoc Adze!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Arik zaginął tej Pani, która go adoptowała:( Puściła go na podwórku u córki i uciekł. Będziemy go szukać. Ania102 jedzie zaraz do pracy, więc będzie go szukać jutro. Ja pojeżdżę dzisiaj i może się znajdzie -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
aagataa8 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Łatka- młodego psa, który koczuje na moim osiedlu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226285-Ubranka-dla-dzieci-graj%C4%85ca-karuzela-i-nie-tylko-dla-%C5%81atka-do-11-05?p=19006869#post19006869"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post19006869[/URL]