-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Mix dobermanki - krótki łańcuch, chleb z wodą ... Tosia ma dom.
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Jaaga dostałam wiadomość, że w Dąbrowie Górniczej zaginęła adoptowana ze schroniska suczka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230428-Cioteczki-z-woj-%C5%9Bl%C4%85skiego-pilnie-poszukiwane!-W-D%C4%85browie-G%C3%B3rniczej-zagin%C4%99%C5%82a-sunia[/url]! Może znasz kogoś z tamtego miasta? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[B]Wpłaty do uzupełnienia: BasiaD.- 10 zł (wpłata 07.08.2012) Ela P.- 50 zł (wpłata 08.08.2012)[/B] -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Chciałam się zapytać kiedy zrobić kolejny przelew za dt? Poprzedni robiłam 13 lipca, więc rozumiem, że mniej więcej też mam tak wpłacić? Aha i proszę justysiek uzupełnij wpływy na konto: ewu- 10 zł (03.08.2012) MTD (z bazarku)- 50,40 zł (03.08.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karilka']No to tak ściągając Was na brutalną, ziemię: [B]Nie dostałam jeszcze 38zł za furminator - pisałam do justysiek w tej sprawie. Mogę na to liczyć?[/B] Milva lśni - wyczesałam ją 3 razy, popisując sie przed nią dwoma dyplomami groomerskimi hahahah! Pakujemy sie do domu właśnie - jedziemy do miasta. Ile można żyć na tej nuudnej wsi ;). Koniec z wyprawami polno - leśnymi. Teraz będą wyprawy do Biedronki (drugi koniec osiedla) hahah! I do Tesco :D (mają fajne kakadu)[/QUOTE] Właśnie przelałam pieniądze:) justysiek, wpisz proszę w wydatki: furminator 38 zł -
Przelałam wczoraj swoją deklarację na Barcika za lipiec:)
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
justysiek, uzupełnij, proszę wpłaty: 24.07.2012 Pikola- 20 zł (za czerwiec i lipiec) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
justysiek, proszę, uzupełnij: 16.07.2012 Ela P. 50 zł 17.07.2012 ewu 10 zł 17.07.2012 xmartix 10 zł. Co do tych spacerów, to uważam, że to świetny sposób na jej socjalizację. Super, że trafiła pod opiekę osoby, która zna się na rzeczy:) Myślę, że jeszcze lepiej byłoby jakby Milva miała taką chustkę z napisem Szukam domu w trakcie spacerów. Minimalnie bo minimalnie ale może by zwiększyło zainteresowanie. Tylko nie mam pojęcia skąd takie coś wziąć;( Kiedyś były nawet bazarki, na których można było nabyć taką chustę. [URL=http://img685.imageshack.us/i/124cvba.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8953/124cvba.jpg[/IMG][/URL] -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo, że sunia powoli oswaja się z normalnym życiem:) Trzymam kciuki! Dziewczyny, może wypadałoby zmienić troszkę tytuł? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
justysiek wpisz proszę w wydatkach: -300 zł za dt - 100 zł na wyprawkę (smycz, obroża, kaganiec itp.) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
justysiek możesz wpisać w wydatkach 150 zł na transport do dt. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Czyli szukamy transportu do Łodzi z......?[/QUOTE] [quote name='paula_t']Cioteczki,to dokąd ten transport?[/QUOTE] Sunia już jedzie do Łodzi do Karilka. Tyle wiem, bo Ania przed chwilą do mnie dzwoniła. Jak wróci późno w nocy to może coś napisze -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
justysiek, kolejne wpłaty na sunię: Barbara D. - 10 zł (wpłata 04.07.2012) Agnieszka N. - 50 zł(02.07.2012) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']podsumowanie jest w 1 poście. ja tylko tu aktualizuje, ale nie na moje konto wpływają pieniądze.[/QUOTE] justysiek proszę oto kolejne wpłaty: bico- wpłata jednorazowa 50 zł (wpłata 29.06.2012) Syla- za lipiec 10 zł (wpłata 29.06.2012). I tu pozwolę sobie użyć imion oraz pierwszych liter nazwisk osób które wpłaciły (brak jest nicku z dogo): Paulina M. z Warszawy -20 zł (wpłata 30.06.2012) Marek Rafał T. z Warszawy- 8,34 zł (wpłata 30.06.2012) Izabela P. z Marek- 11,64 zł (wpłata 02.07.2012) Anna P. z Białegostoku- 12 zł (wpłata 02.07.2012). [quote name='bico']nie widzę mojej wpłaty. nie ma też kwot poszczególnych wydatków poniesionych dotychczas.[/QUOTE] Poprosiłam justysiek o aktualizację wpłat. Niestety nie mogę siedzieć ciągle na dogo, ponieważ mam bardzo chorą mamę. Nie wiem jakie były poniesione wydatki do tej pory, z mojego konta nic nie ubyło. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
aagataa8 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrs.ka']czy to jest oficjalne zgłoszenie? dlaczego od razu nikt nie zadzwonił do SM lub na tel.interwencyjny ? jutro tam podjadę[/QUOTE] Oficjalne zgłoszenie wysłałam na maila podanego w 1 poście. -
[quote name='Ewelinaaa']Witam :) [B]Wiesz co prześle Ci później ogłozenie do wydrukowania[/B],moze bedziesz chciala porozwieszać w swojej okolicy kilka ulotek. Moze wpadnie komus w oko ,moe ktos ja w końcu zauważy.Ogólnie to Tina ma dużo ogloszen w internecie,wiec ich na chwile obecna nie potrzebujemy. Zapraszam również na jej wdarzenie na fb: [URL]http://www.facebook.com/events/436450013041868/[/URL][/QUOTE] Mam pytanie: wysłałaś mi może to ogłoszenie? Pytam, bo mogłam przez przypadek usunąć:oops:
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Mała suczka potrzebuje pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228947-Ma%C5%82a-suczka-peki%C5%84czyk-na-stacji-BP-w-Starachowicach!-Prosz%C4%99-o-pomoc[/url] -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
aagataa8 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Może Wy pomożecie: mała suczka w typie pekińczyka na stacji BP w Starachowicach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228947-Ma%C5%82a-suczka-peki%C5%84czyk-na-stacji-BP-w-Starachowicach!-Prosz%C4%99-o-pomoc[/url] -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
aagataa8 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Agata załóż jej watek trzeba jej dt znaleźć koniecznie, biedna psinka.[/QUOTE] Zrobione: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228947-Ma%C5%82a-suczka-peki%C5%84czyk-na-stacji-BP-w-Starachowicach!-Prosz%C4%99-o-pomoc?p=19316216#post19316216[/url]