Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Jaaga dostałam wiadomość, że w Dąbrowie Górniczej zaginęła adoptowana ze schroniska suczka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230428-Cioteczki-z-woj-%C5%9Bl%C4%85skiego-pilnie-poszukiwane!-W-D%C4%85browie-G%C3%B3rniczej-zagin%C4%99%C5%82a-sunia[/url]! Może znasz kogoś z tamtego miasta?
  2. [B]Wpłaty do uzupełnienia: BasiaD.- 10 zł (wpłata 07.08.2012) Ela P.- 50 zł (wpłata 08.08.2012)[/B]
  3. Chciałam się zapytać kiedy zrobić kolejny przelew za dt? Poprzedni robiłam 13 lipca, więc rozumiem, że mniej więcej też mam tak wpłacić? Aha i proszę justysiek uzupełnij wpływy na konto: ewu- 10 zł (03.08.2012) MTD (z bazarku)- 50,40 zł (03.08.2012)
  4. [quote name='Karilka']No to tak ściągając Was na brutalną, ziemię: [B]Nie dostałam jeszcze 38zł za furminator - pisałam do justysiek w tej sprawie. Mogę na to liczyć?[/B] Milva lśni - wyczesałam ją 3 razy, popisując sie przed nią dwoma dyplomami groomerskimi hahahah! Pakujemy sie do domu właśnie - jedziemy do miasta. Ile można żyć na tej nuudnej wsi ;). Koniec z wyprawami polno - leśnymi. Teraz będą wyprawy do Biedronki (drugi koniec osiedla) hahah! I do Tesco :D (mają fajne kakadu)[/QUOTE] Właśnie przelałam pieniądze:) justysiek, wpisz proszę w wydatki: furminator 38 zł
  5. Przelałam wczoraj swoją deklarację na Barcika za lipiec:)
  6. justysiek, uzupełnij, proszę wpłaty: 24.07.2012 Pikola- 20 zł (za czerwiec i lipiec)
  7. Minął właśnie miesiąc kiedy nie ma Cię tutaj:( Z każdym dniem jest coraz ciężej... Mam nadzieję, że już nie cierpisz i biegasz sobie po zielonych łąkach. Kiedyś się spotkamy:)
  8. justysiek, proszę, uzupełnij: 16.07.2012 Ela P. 50 zł 17.07.2012 ewu 10 zł 17.07.2012 xmartix 10 zł. Co do tych spacerów, to uważam, że to świetny sposób na jej socjalizację. Super, że trafiła pod opiekę osoby, która zna się na rzeczy:) Myślę, że jeszcze lepiej byłoby jakby Milva miała taką chustkę z napisem Szukam domu w trakcie spacerów. Minimalnie bo minimalnie ale może by zwiększyło zainteresowanie. Tylko nie mam pojęcia skąd takie coś wziąć;( Kiedyś były nawet bazarki, na których można było nabyć taką chustę. [URL=http://img685.imageshack.us/i/124cvba.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8953/124cvba.jpg[/IMG][/URL]
  9. Cieszę się bardzo, że sunia powoli oswaja się z normalnym życiem:) Trzymam kciuki! Dziewczyny, może wypadałoby zmienić troszkę tytuł?
  10. justysiek wpisz proszę w wydatkach: -300 zł za dt - 100 zł na wyprawkę (smycz, obroża, kaganiec itp.)
  11. justysiek możesz wpisać w wydatkach 150 zł na transport do dt.
  12. [quote name='__Lara']Czyli szukamy transportu do Łodzi z......?[/QUOTE] [quote name='paula_t']Cioteczki,to dokąd ten transport?[/QUOTE] Sunia już jedzie do Łodzi do Karilka. Tyle wiem, bo Ania przed chwilą do mnie dzwoniła. Jak wróci późno w nocy to może coś napisze
  13. justysiek, kolejne wpłaty na sunię: Barbara D. - 10 zł (wpłata 04.07.2012) Agnieszka N. - 50 zł(02.07.2012)
  14. [quote name='arabiansaneta']w Opolskiem[/QUOTE] To ja to dopiszę:) A tak na marginesie dobrze by było zaktualizować to w 1 poście wątku...
  15. [quote name='Ewelinaaa']Tak wysyłałam :) Wyśle jeszcze raz.[/QUOTE] Dziękuję bardzo, doszło. Tylko może mogłabym dopisać w tym ogłoszeniu jeszcze gdzie Tina obecnie przebywa?
  16. [quote name='justysiek']podsumowanie jest w 1 poście. ja tylko tu aktualizuje, ale nie na moje konto wpływają pieniądze.[/QUOTE] justysiek proszę oto kolejne wpłaty: bico- wpłata jednorazowa 50 zł (wpłata 29.06.2012) Syla- za lipiec 10 zł (wpłata 29.06.2012). I tu pozwolę sobie użyć imion oraz pierwszych liter nazwisk osób które wpłaciły (brak jest nicku z dogo): Paulina M. z Warszawy -20 zł (wpłata 30.06.2012) Marek Rafał T. z Warszawy- 8,34 zł (wpłata 30.06.2012) Izabela P. z Marek- 11,64 zł (wpłata 02.07.2012) Anna P. z Białegostoku- 12 zł (wpłata 02.07.2012). [quote name='bico']nie widzę mojej wpłaty. nie ma też kwot poszczególnych wydatków poniesionych dotychczas.[/QUOTE] Poprosiłam justysiek o aktualizację wpłat. Niestety nie mogę siedzieć ciągle na dogo, ponieważ mam bardzo chorą mamę. Nie wiem jakie były poniesione wydatki do tej pory, z mojego konta nic nie ubyło.
  17. [quote name='mrs.ka']czy to jest oficjalne zgłoszenie? dlaczego od razu nikt nie zadzwonił do SM lub na tel.interwencyjny ? jutro tam podjadę[/QUOTE] Oficjalne zgłoszenie wysłałam na maila podanego w 1 poście.
  18. [quote name='yucca']Zaglądam. Sunia cały czas przebywa na tej stacji??[/QUOTE] Podobno tak...
  19. [quote name='Ewelinaaa']Witam :) [B]Wiesz co prześle Ci później ogłozenie do wydrukowania[/B],moze bedziesz chciala porozwieszać w swojej okolicy kilka ulotek. Moze wpadnie komus w oko ,moe ktos ja w końcu zauważy.Ogólnie to Tina ma dużo ogloszen w internecie,wiec ich na chwile obecna nie potrzebujemy. Zapraszam również na jej wdarzenie na fb: [URL]http://www.facebook.com/events/436450013041868/[/URL][/QUOTE] Mam pytanie: wysłałaś mi może to ogłoszenie? Pytam, bo mogłam przez przypadek usunąć:oops:
  20. Mała suczka potrzebuje pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228947-Ma%C5%82a-suczka-peki%C5%84czyk-na-stacji-BP-w-Starachowicach!-Prosz%C4%99-o-pomoc[/url]
  21. [quote name='arabiansaneta']Wygląda raczej w typie spaniela tybetańskiego, ale wszystko jedno jest słodka, mała i puszysta.[/QUOTE] Spaniel tybetański? Nigdy o takiej rasie nie słyszałam... Muszę się jeszcze podszkolić:)
  22. Może Wy pomożecie: mała suczka w typie pekińczyka na stacji BP w Starachowicach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228947-Ma%C5%82a-suczka-peki%C5%84czyk-na-stacji-BP-w-Starachowicach!-Prosz%C4%99-o-pomoc[/url]
  23. [quote name='Ania102']Agata załóż jej watek trzeba jej dt znaleźć koniecznie, biedna psinka.[/QUOTE] Zrobione: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228947-Ma%C5%82a-suczka-peki%C5%84czyk-na-stacji-BP-w-Starachowicach!-Prosz%C4%99-o-pomoc?p=19316216#post19316216[/url]
×
×
  • Create New...