-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale dostałam właśnie zdjęcia Napoleonka :loveu: : mam swój kocyk: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/49803062.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8711/49803062.jpg[/IMG][/URL] ale moje ulubione miejsce jest tutaj: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/69325130.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9278/69325130.jpg[/IMG][/URL] moja Pani mówi, że jestem niszczycielem piłeczek i wszelkich zabawek: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/814/30183777.jpg/"][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/1566/30183777.jpg[/IMG][/URL] ale ogólnie, to taki jestem teraz szczęśliwy :) : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/594/71148111.jpg/"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/4981/71148111.jpg[/IMG][/URL] i oby to się nigdy nie zmieniło. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/17625363.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9940/17625363.jpg[/IMG][/URL]
-
KRAKÓW - przeurocza amstafka Viki MA DOM, NARESZCIE
Noelle replied to Asior's topic in Już w nowym domu
super, że Wiki tak dobrze trafiła :multi: były z nią jakieś problemy, czy od początku wszystko było OK? ooo, fajnie z tą smyczą, że już nie gryzie :D no ale nic dziwnego, że tak się zachowywała, skoro KTOŚ ją szkolił ;) -
Indra został przywieziony do azylu jako szczeniak, myślę,że po prostu nikt nie poświęcił mu wtedy uwagi, nikt się nie zainteresował i to dlatego... wydaje mi się, że gdyby na samym początku jego pobytu w schronisku ktoś się nim zajął i go oswajał, to byłby z niego pies, a teraz to tak 50 na 50, że w ogóle coś się poprawi...
-
Niesamowita Julia o pyszczku króliczkapo 4 latach znalazła NOWY DOM!
Noelle replied to Ola164's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']Natalio to nie jset tak do konca prawda ,teraz jak nie ma przeciw wskazan sterylizuje wszystkie młode suki , starsze niestety nie ale jak sa chetni to mozna gratisowo wysterylizowac >Duzo weteranek niestety nie jest wysterlylizowanych ,np. Berta ,Sima ,nie była tez kamelia ,Mirunia .Daltego warto zapytac czy Julcia jest sterylizowana.;)Jak wiesz zawsze jest malo miejsca na szpitalu ,a starsze psy potrzebuja duzo lepszej opieki .lepszej narokozy itp.;)[/QUOTE] no tak, to prawda. sterylizują jeśli nie ma przeciwwskazań. a np. Jawor, weteran chyba nie był kastrowany. -
Paoiii a co z domem dla Astera? ruszyło coś? ludzie od Lady już się nie mogą doczekać na wizytę, a od tygodnia nikt do nich nie zadzwonił... :/ Dominika, w najbliżyszym czasie będę musiała Cię poprosić o sesję zdjęciową dla Tayroniska :D cudny jest chłopak, zrobił ogromne postępy :loveu:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
na smyczach sobie dobrze radzą ;) Nuka jest bardzo uległa, zębami nic nie próbuje robić, rozpłaszcza się na ziemi, jak się ją głaska. ale jest ciekawska :D a przy strzyzeniu nas nie bylo -
wiem, ale może nie zachowuje się tak, gdy jest oddzielony od innych psów z boksu. poza tym, może i opiekunka próbowała go oswajać, ale przecież ona nie ma za bardzo czasu, bo musi pracować i robić inne rzeczy i nie ma mozliwosci zająć się jednym psem... w takim razie trzeba opiekunkę o to spytać, co myśli o wchodzeniu do niego i siedzeniu z nim. a spacery od czasu do czasu.
-
ja uważam, że nikt nigdy nie próbował nawiązać z nim kontaktu, więc nie zaszkodzi spróbować. jak dla mnie. ew. można jeszcze porozmawiać z opiekunką, co myśli o siedzeniu u niego w boksie, zeby zamknąć go na zewnątrz i tam do niego wchodzić z jakimiś smakami, a spacery rzadziej niż raz w tyg. ja bym próbowała, ten pies 8 lat wegetuje w małym boksie... :(
-
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Noelle replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jej, super! :D kachul, mogłabyś to napisać na wątku bullowatych? :) -
nie dałoby się, nie ma takiej opcji... gryzie jak nie wiem, na lassie się wił... Indra pierwszy raz w swoim życiu był na spacerze, i tak na tyczce nie było łatwo. sam się nie dał ruszyć, opiekunka go musiała ciągnąć :( próbowałyśmy z kołdrą, ale się nie udało (ale dał się dotknąć przez kołdrę!)... bałam się, że nawet ją ugryzie i nie będzie ciekawie, bo zęby pokazywał jak nie wiem co... ogólnie nie było aż tak źle jak myślałam, wprawdzie niewiele się ruszył, ale jadł parówki, więc troszeńkę się rozluźnił. i tak jestem wdzięczna opiekunce, że w ogóle nam pomogła w czymś takim! bo kto inny by to zrobił? chwilę to trwało, bo trzeba było psy z wybiegu na boksy przeprowadzić, bo jednak na otwartej przestrzeni to się bałyśmy. jakby Indra wpadł w panikę, to mógłby sie udusić, a to jest ostatnia rzecz, którą bym chciała. a na wybiegu sobie posiedział i nie był do niczego przez nas zmuszany. ;)
-
bardzo fajny Pan zapisał się dziś na wizytę przedadopcyjną dla Reda :D A Zefirek chyba poszedł na kastrację, bo nie ma go w boksie, a widziałam, jak idzie do weta. ;) edit. zapomniałam napisać- Miłek już w domu, no i Wiktoria ;)
-
Timba-Kora w piątek prawdopodobnie pojedzie do super domu :D dziś z Ank@ miałyśmy na "spacerze" Indrę (na tyczce). :) edit. zdjęcia (mało i beznadziejne, ale z komórki - tylko tyle wyszło jako tako) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/201108172143q.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7332/201108172143q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/535/201108172148.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/7536/201108172148.jpg[/IMG][/URL] jemy parówkę :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/201108172149.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7618/201108172149.jpg[/IMG][/URL]
-
Kasjuszek już został wysłany do kolejki do gazety ;) a dziś spotkałam ludzi od jamniorkowatego psa z H5 :D przyszli z nim na kastrację. ogólnie nie lubi psów, no i rzucił się już na właściciela, a na Paulinę warczał, jak chciała go pogłaskać (był w kagańcu). czyli ma chłopak charakter. xd ludzie bardzo fajni, a psiak rozpieszczony :D chyba mnie poznał, bo przynajmniej przyjaźnie potraktował. :)
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
Jest jeszcze Berta, ale ona w niedzielę mam nadzieję do domu pójdzie! :D -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia sznaucerowatych z B10 (od greatmadwomen): Eustachy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/eustachy.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9403/eustachy.jpg[/IMG][/URL] Nuka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/nukar.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2827/nukar.jpg[/IMG][/URL] Razem :loveu: : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/sznupy.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1710/sznupy.jpg[/IMG][/URL] -
Spanielek czekający na dom, kolejny raz zwrócony, znowu ugryzł
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
super!!! :multi: mam nadzieję, że tym razem Max naprawdę dobrze trafił! -
JUŻ W DOMU! MONA - całe życie za kratami, czekanie się opłaciło
Noelle replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
ugryzła mnie, bo mnie nie znała i ja jej też (wiedziałam tylko jak ma na imię i ile ma lat, dosłownie! pierwszy raz ją na oczy widziałam), a do tego przyciągnęłam ją za obrożę (lekko bo lekko, ale jednak jej się nie spodobało), więc jej wybaczę. :evil_lol: poza tym, przeżyłam i moja ręka też jest cała na szczęście :evil_lol: może Pani przysłać zdjęcia, to wstawię, chętnie zobaczę Simusię uśmiechniętą :D -
JUŻ W DOMU! MONA - całe życie za kratami, czekanie się opłaciło
Noelle replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
jeeeeeeeeej, jak cudnie!! :loveu: kochana Monusia -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłyśmy z Pauliną na spacerze z B10 (w tym 2 sznupy z Modlniczki, psiak Eustachy i sunia), oczywiście za pozwoleniem. Sznupy są co prawda wystraszone, ale nieagresywne, ładnie chodzą na smyczy i nie są aż tak bardzo wycofane. Trochę pracy, i będą z nich psy! Tiara robi postępy, jest naprawdę coraz lepiej! :multi: Paulina pewnie wstawi zdjęcia z dzisiejszego spaceru obu boksów :D edit. zdjęcia B1 Tiara: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/lisekk.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8786/lisekk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/tiarka.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5826/tiarka.jpg[/IMG][/URL] Migotka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/migii.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/967/migii.jpg[/IMG][/URL] Obie Księżniczki: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/8/jejejej.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7919/jejejej.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/ksiezniczki.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7458/ksiezniczki.jpg[/IMG][/URL]