Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. tak, dokładnie, to był Bazyl... siedzi na C4. ;)
  2. Ank@, napisz co z Indrą i Jaworem. dziś coś próbowałyście??
  3. noo, ponoc 2 razy wracała z adopcji, więc w schr. byłą od szczeniaka biedulka.. dobrze, że ma dom, oby na zawsze!
  4. a to się nawet nie przyjrzałam ;) ale michę miał cały czas pełną :D
  5. na początku Pan zrobił średnie wrażenie, ale po dłuższej rozmowie zupełnie zmieniłam zdanie- na lepsze oczywiście. widać, że Maksowi jest tam dobrze, cały czas ogon mu chodzi i cały czas by tylko wszystkich po twarzy lizał :D Maksiu zna swoje miejsce, podobno wszyscy znajomi i sąsiedzi go uwielbiają, a Pan też go cały czas zachwalał :) jedyny minus to taki, że Maks jest gruby, a oni wcale mu jedzeina nie ograniczają, cały czas ma pełną miskę i ciągle jakieś smaczki dostaje :evil_lol:
  6. Pani się zakochała w Nuce po uszy :) poza tym jest mała i myślę, że nie trudno ją będzie ułożyć. ;)
  7. [quote name='Ola164']A już się do ludzi taka fajna zrobiła... sam przychodzi i bardzo delikatnie "zaczepia".[/QUOTE] mnie niedelikatnie :D ostatnio się ze mną bawiła i biegała ;) [quote name='Avaloth']O, super :) A widziałaś ludzi, jacyś fajni? Mimo wszystko Łucja jest fajnym psem, byłoby miło gdyby dobrze trafiła ;)[/QUOTE] nie widziałam, ale Paulina widziala, więc jak coś to się jej pytaj. ;)
  8. cały czas czekam, aż wyśle mi je Anashar... dostałam zdjęcia Kasjusza, a na Arika i reszty boksu H5 wciąż czekam, wczoraj wysłałam mu przypomnienie o tym..
  9. Łucja poszła dziś do domu, Uciecha może spać spokojnie :D
  10. trzymam mocno kciuki za Bertę! :D Ank@, Nuka z A2 poszla dzisiaj do super domu!!! NARESZCIE! tyle czekała... :multi:
  11. Ariś zaczął oddawać zabawki za smakołyk, czasem też odda bez. :) warczy już tylko wtedy, gdy zbliża się inny pies, ale i tak rzadziej niż na początku. ;)
  12. Jak chcesz, to byłabym bardzo wdzięczna! :loveu:
  13. [quote name='Ank@']Nie śmiej się ! Brzusio jest całkiem łysy :([/QUOTE] jeszcze gorzej niż było?? :( oby do zimy znalazł się dt/ds...
  14. miał kiedyś rozwieszone, ale nie przyniosło żadnego efektu. obecnie ma w 3/4 gabinetach weterynaryjnych w widocznym miejscu i nic. ale chyba zrobię mu nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami i rozwieszę...
  15. [quote name='Ank@']Sierść mu się błyszczy i jest miękka w dotyku. :)[/QUOTE] sierść? :evil_lol::evil_lol: dobrze, że Maurycy się bardzo nie bał tej kąpieli i dzielnie ją zniósł. oby mu się poprawiło...
  16. Opiekunką B jest P. Ewa, one się z p. Dorotą lubią ;)
  17. na pewno Pani się tym zajmie ;) na razie najważniejsze, że Napoleon jest szczęśliwy w swoim własnym domu :)
  18. Teofilowi możesz w sumie skasować to 'dziki', bo skoro normalnie na spacery wychodzi, znaczy, że nie jest tak źle ;) co myślisz o tym, żeby w sprawie Indry zapytać się behawiorysty? w schronisku p. Ewa Tybura jest behawiorystką, może coś doradzi??
  19. tak, właśnie pod tym względem jest super, bo który inny opiekun byłby taki pomocny? raczej żaden nie byłby aż tak chętny.
  20. jednak opiekunka coś o psie wie... może wspólnie coś wymyślimy. a może poradzić się behawiorysty?...
  21. [quote name='karusiap']Kto jest opiekunem boksu Indry?[/QUOTE] P. Asia Wróbel :)
  22. ok, czekam Ank@, umówimy się jakoś w tygodniu i się dogadamy, co robimy z tym Indrą i porozmawiamy z opiekunką, co ona o tym sądzi... czy lepsze będą takie 'spacery' na siłę czy moze lepiej do niego wchodzic.
  23. dlaczego średni?? tak, p. Natalia tak mówiła, a opiekunka odradza wyprowadzanie tej suki. nie umie chodzić na smyczy i nawet w komputerze jest napisane, że do szczepienia jest doprowadzana na tyczce (lub szczepiona w boksie i łapana na tyczkę?). ale możecie próbować ;)
×
×
  • Create New...