-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
Spanielek czekający na dom, kolejny raz zwrócony, znowu ugryzł
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
a to się nawet nie przyjrzałam ;) ale michę miał cały czas pełną :D -
Spanielek czekający na dom, kolejny raz zwrócony, znowu ugryzł
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
na początku Pan zrobił średnie wrażenie, ale po dłuższej rozmowie zupełnie zmieniłam zdanie- na lepsze oczywiście. widać, że Maksowi jest tam dobrze, cały czas ogon mu chodzi i cały czas by tylko wszystkich po twarzy lizał :D Maksiu zna swoje miejsce, podobno wszyscy znajomi i sąsiedzi go uwielbiają, a Pan też go cały czas zachwalał :) jedyny minus to taki, że Maks jest gruby, a oni wcale mu jedzeina nie ograniczają, cały czas ma pełną miskę i ciągle jakieś smaczki dostaje :evil_lol: -
[quote name='Ola164']A już się do ludzi taka fajna zrobiła... sam przychodzi i bardzo delikatnie "zaczepia".[/QUOTE] mnie niedelikatnie :D ostatnio się ze mną bawiła i biegała ;) [quote name='Avaloth']O, super :) A widziałaś ludzi, jacyś fajni? Mimo wszystko Łucja jest fajnym psem, byłoby miło gdyby dobrze trafiła ;)[/QUOTE] nie widziałam, ale Paulina widziala, więc jak coś to się jej pytaj. ;)
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
cały czas czekam, aż wyśle mi je Anashar... dostałam zdjęcia Kasjusza, a na Arika i reszty boksu H5 wciąż czekam, wczoraj wysłałam mu przypomnienie o tym.. -
Łucja poszła dziś do domu, Uciecha może spać spokojnie :D
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ariś zaczął oddawać zabawki za smakołyk, czasem też odda bez. :) warczy już tylko wtedy, gdy zbliża się inny pies, ale i tak rzadziej niż na początku. ;)