Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. no dokładnie, przy Heksie nic na siłę. przypaty do muru na pewno zaatakuje, w końcu dwa razy zaatakował wolontariuszy, które chciały wejść do niego do boksu, dlatego więcej niepowołane osoby się do niego nie pchają. to nie jest postraszenie zębami, lekkie złapanie, to jest po prostu atak. ale pracując z nim spokojnie, bez użycia siły, gdy nabierze zaufania, staje się najsłodszym psem na świecie. :loveu:
  2. ogólnie pies nie jest zachęcający dla zwykłego kowalskiego ;)
  3. wydaje mi się, że on takiego pełnego zaufania, do wszystkich nigdy nie nabierze... za dużo złego mu ludzie wyrządzili :( najgorsze, że ma właśnie agresję lękową i nie jest trudno obcej osobie go sprowokować. jednak teraz najczęściej obce osoby, które nie są nim zainteresowane, ignoruje. musi kogoś naprawdę dobrze poznać, by zaufał. do mnie jest słodki jak cukierek, dziś np. wszedł mi na kolana. :loveu: przed adopcją na pewno przyszły właściciel musi do niego przychodzić do schroniska, choćby siedzieć przed klatką i karmic smakołykami. tylko czy w ogóle taka osoba się znajdzie? nie dośc, że jest psiakiem bullowatym, to jeszcze z problemami. :( tak żałuję, że nie mogę go wziąć do siebie... :( to moja największa schroniskowa miłość i zasługuje na wszystko co najlepsze, po tym co wycierpiał...
  4. ostatnio jej szukałyśmy z paoiii i dwiema paniami, które mieszkają niedaleko Swojskiej i włączyły się w poszukiwania. jedna tak się poświęca, że pomimo choroby jeździ i jej szuka, już kilkakrotnie tankowały paliwo za 100zł, codziennie jeżdżą i przeczesują okolice. ogłoszeń jest rozwieszonych naprawdę sporo, a one ciągle jej szukają i jesteśmy w ciągłym kontakcie.
  5. tak, Baksiu był dziś w dzienniku... niestety jak na razie zero telefonów, zero zainteresowania :(
  6. i mój kochany Smyk, roczny ast świeżo po kwarantannie: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/smynio.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/1025/smynio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/smysio.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1196/smysio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/smykc.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5958/smykc.jpg[/IMG][/URL]
  7. zapraszam do Heksa, młodego mix asta ze straszną przeszłością z Krakowa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217608-Heks-ast-ze-straszną-przeszłością.-Czy-pozna-wreszcie-znaczenie-słowa-miłość[/URL]
  8. zapraszam do mix amstaffa Heksa z Krakowa: http://www.dogomania.pl/threads/217608-Heks-ast-ze-straszną-przeszłością.-Czy-pozna-wreszcie-znaczenie-słowa-miłość
  9. [quote name='Avaloth'] mam nadzieję że coś uda się dla Heksia znaleźć i nie będzie musiał czekać na Ciebie..[/QUOTE] i ja również mam taką nadzieję... :( tak wspaniały pies nie może dłużej marnować się w schronisku, gdybym mogła, to już byłby u mnie.....
  10. [quote name='Kasiulek 27']Proszę go w moim imieniu wymiziać i wyściskać :)[/QUOTE] i w moim również :D
  11. super wieści od Lotosa :D Asterek też super trafił :loveu: a ja mam nadzieję, że Tayron nie wysadził jeszcze mieszkania w kosmos :D i dostałam zdjęcie Scotiego z nowego domu, jak widać, pilnie uczy się słówek angielskich :D : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/scotuuuuniqo.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8929/scotuuuuniqo.jpg[/IMG][/URL] a przy okazji zapraszam do Heksia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217608-Heks-ast-ze-straszną-przeszłością.-Czy-pozna-wreszcie-znaczenie-słowa-miłość[/URL]
  12. [COLOR=#ff0000]Aktualizacja: marzec: Heks w hoteliku radzi sobie bardzo dobrze, ciągle szukamy mu domu z odpowiedzialnymi opiekunami, najlepiej z ogrodem i na obrzeżach miasta. Prosimy o dalszą pomoc zarówno w sprawach finansowych, jak i z ogłaszaniem psa - przecież musi wreszcie znaleźć się ktoś, kto go przygarnie... Aktualizacja: listopad: Heks musiał zmienić miejsce pobytu... Cena hotelu wzrosła dwukrotnie, nie mamy pieniędzy na jego utrzymanie.... Prosimy o pomoc... Heks obecnie przebywa w hotelu w Głogoczowie. Aktualizacja: 22.05.13r.: Heksiu wrócił do hotelu z adopcji. :( Nie zaakceptował męża właścicielki, który wrócił z dłuższego wyjazdu z pracy (pies trafił do pani i mieszkał z nią, gdy męża nie było, gdy Pan wrócił pracowali z Heksiem, by mu zaufał, ale mimo wysiłku Państwa, nie udało się...). :( Błagamy o pomoc.... [B]Zbieramy pieniądze na hotelik...[/B] Aktualizacja: 27.03.13r. : Zdarzył się cud! Heks opuścił hotel w Bogatyni i pojechał do [B]domu stałego!!![/B] :multi: Psiak mieszka niedaleko hotelu w domu z ogrodem, w razie problemów Panowie z hotelu oferują pomoc, oraz co jakiś czas jeżdżą do Heksika w odwiedziny. Pani radzi sobie z psem bardzo dobrze, pokochała Heksa, a psiak się odwdzięcza! Jak dotąd wszystko przebiega jak należy. :) Aktualizacja 3.10.2012r. : Heks pojechał do hotelu dla psów w Bogatyni, gdzie ma dobrą opiekę i ludzi, którzy chcą z nim pracować. Niestety [B]brakuje nam aż 125zł stałych deklaracji[/B], dlatego bardzo prosimy o Waszą pomoc! Każda, najmniejsza deklaracja jest dla nas bardzo ważna!![/COLOR][COLOR=#FF0000] Aktualizacja 30.09.2012r. : W lutym 2012 Heks został URATOWANY PRZED UŚPIENIEM w Schronisku, trafił do domu tymczasowego. Spędził tam ok. 7 miesięcy, niestety DT dłużej nie mógł trzymać Heksa u siebie i zdecydował o uśpieniu psa. Heks nie miał gdzie się podziać... Nikt nie chciał mu pomóc, a żaden hotel nie chciał przyjąć psa wykazującego agresję do ludzi. Dzień przed uśpieniem, niespodziewanie pojawiło się światełko w tunelu, hotel w Bogatyni zdecydował się go przyjąć i pracować nad jego zachowaniem, właściciele hotelu są doświadczonymi ludźmi, którzy pracowali z wieloma problemowymi psami. Ale pojawił się standardowy problem... PIENIĄDZE... BARDZO PROSIMY O WASZE WSPARCIE, błagamy o deklaracje, chcemy uratować tego psiaka!!! Do tej pory los był temu przeciwny, ale odmieńmy go!![/COLOR] A oto mój Heksik: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/852/heks9.jpg[/IMG] Heks jest zaledwie 4 letnim, drobnym mixem amstaffa, który zaznał już w życiu bardzo wiele zła, zbyt wiele... Został adoptowany ze schroniska jako szczeniak. Ludzie, którzy go zabrali, powinni chyba szukać worka treningowego, nie psa. Heks nie poznał w życiu znaczenia słowa miłość, nikt go nawet nie głaskał. Ludzka ręka służyła tylko i wyłącznie do tego, żeby uderzyć, a noga, by kopnąć... Bez powodu, tak po prostu, za to, że jest. Bity, zastraszony, zniszczony psychicznie kłębek nerwów - w takim stanie Heks trafił do schroniska w maju 2011 roku. Został oddany z powodu agresji, podobno pogryzł sąsiadkę. Heks nie wytrzymał, zaczął bać się ludzi, a właściwie potworów, które sprawiają straszny ból, gdy tylko się pojawią. Kiedy psiak trafił do schroniska, wystarczyło odrobinę podnieść rękę do góry, a przypłaszczał się do ziemii i czekał na cios lub niestety atakował. Chciał zapaść się pod ziemię, stać się niewidzialny, zniknąć. Psiak pod łapką ma bliznę, która prawdopodobnie powstała w wyniku bicia... Zamknięty w schroniskowym boksie szczeka, pokazuje zęby, odstrasza nieznajomych, których tak się boi. Psiak odkrył, że gdy zaatakuje, zagrożenie minie i wykorzystuje to. Przez to wszystko, co przyniósł mu do tej pory los, u Heksia pojawiła się mocno rozwinięta agresja lękowa. Gdy zaczęłam z nim wychodzić na spacery w Schronisku, pies nie węszył, oraz nie załatwiał się przy mnie- ze stresu. Na pierwszych spacerach pies był bardzo niepewny, nie wiedział, gdzie i po co idziemy. Cały czas był spięty i zestresowany, nie potrafił się wyciszyć i zrelaksować. Potem było już o wiele lepiej, Heks zaczął czerpać przyjemność ze spacerów, poznał przynajmniej po części co to znaczy być psem- węszyć, biegać, bawić się i cieszyć, nauczył się nawet aportować. Jednak w nowych sytuacjach Heksiu czuje się niepewnie, boi się praktycznie wszystkiego. Na początku panicznie bał się nawet piłeczki, przed którą uciekł na drugi koniec schroniskowego wybiegu i się trząsł. Jego strach wzbudzają do tej pory, np. samochody, rowery, oraz nieznane mu przedmioty czy ludzie, a nawet wiatr! Boi się zwłaszcza obcych mężczyzn, ale nie tylko. Gdy zbliża się ktoś, kogo Heksiu uzna za zagrożenie, zazwyczaj atakuje i szuka oparcia w zaufanej osobie. Przy regularnych spacerach w schronisku, psiak nabrał trochę pewności siebie, niestety broni opiekuna przed wyimaginowanym zagrożeniem. Pomimo tego, że Heks jest psem problemowym, wymagającym ciężkiej pracy, zasługuje na najlepszy na świecie dom. Do "swoich" ludzi, których zna i akceptuje, jest słodki jak cukierek. Ma w sobie coś, w czym niewątpliwie można się zakochać, dlatego właśnie jest to moja schroniskowa, największa miłość. Chętnie nadstawia się do głaskania. Zamyka oczka i marzy, aby ta chwila nigdy się nie skończyła, by trwała wiecznie. Wtula pyszczek w opiekuna, próbuje wejść na kolana, szturcha delikatnie nosem, prosząc o głaskanie. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, uwielbia być głaskany. Jednak nie można przy nim wykonywać gwałtownych ruchów, trzeba być spokojnym i opanowanym, aby pies się nie bał i czuł się bezpiecznie, by wiedział, że nic mu nie grozi i miał pewność, że nikt go zaraz nie uderzy. Heks jest w stanie zaakceptować każdego, ale niektórzy muszą włożyć w to o wiele więcej pracy. Heks potrafi zaatakować obcego człowieka, atakuje także obce psy- ze strachu. Wykazuje zachowania, które świadczą o tym, że został za wcześnie zabrany od matki i nie przebył odpowiedniej socjalizacji. W stosunku do mnie jeszcze nigdy nie wykazał agresji, choć miał ku temu okazję, nie raz (kiedy go poznałam, zupełnie nie miałam pojęcia o psach, Heks naprawdę dużo rażących błędów mi wybaczył...). Faktem jest, że Heksiu nie nadaje się do zamieszkania w domu "zwykłego kowalskiego", osoba musi mieć duże pojęcie o tego typu psach, musi być osobą doświadczoną, spokojną i opanowaną, bezdzietną, raczej nie posiadającą innych psów, oraz ostrożną, która będzie w stanie przewidzieć większość sytuacji. I co najważniejsze- chętną z nim pracować. Wierzę, że ktoś taki się znajdzie! I kilka zdjęć Heksia: Na jednym z naszych pierwszych spacerów: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/heksiuuuuniooo.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5251/heksiuuuuniooo.jpg[/IMG][/URL] I już na późniejszych :) : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/heks6.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6080/heks6.jpg[/IMG][/URL] I w DT: [IMG]http://i46.tinypic.com/behlpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/5wzehs.jpg[/IMG] Kontakt w sprawie Heksa: e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 796 463 736 [B][I]OSOBY, KTÓRE ZDCYDOWAŁY SIĘ WPŁACAĆ DEKLARACJE STAŁE[/I]:[/B] * Noelle - 30zł * Weronika (Schronisko) - 10zł * Avaloth - 15zł * Ania (Schronisko) - 20zł * Klaudia (Schronisko) - 10zł * paoiii - 5zł * P. Ola Kłodzińska - 80zł * dorota1 - 10zł * itanka - 20zł * De Es - 30zł * Beata W. - 20zł [I][B]RAZEM:[/B][/I] 250zł [COLOR=#b22222][B][I]STAŁYCH DEKLARACJI BRAKUJE:[/I][/B] [B]200zł[/B][/COLOR] [I][B]JEDNORAZOWE WPŁATY:[/B][/I] * Ank@ - 30zł * P. Krzysztof (fb) - 100zł * iwoniam - 5zł * mk999 - 50zł * paula_t - 20zł * MALWA - 30zł [U][B][COLOR=#800000]Heksowy skarbnik[/COLOR][/B]:[/U] [U][B]Avaloth [/B][/U][B]Październik: [/B][COLOR=#000000] * bazarek cegiełkowy od [B]MALWA[/B]:[/COLOR] [COLOR=#000000]5zł (bela51) + 5zł (caryca26) + 10zł (ewa_88 ) +5zł (wolf..) + 30zł (olcia42) +10zł (Livka) +10zł (Markofix1) + 10zł (Ptysiak) +15zł (Ania102) +5zł (from_wonderland) +10zł (bukowa) +20zł (Amazonka71) +10zł (Rossa) +10zł (Wolf122) +20zł (Wiol) +5zł (Agnieszka103) +10zł ([/COLOR][COLOR=#000000]agawa9)[/COLOR] [COLOR=#000080]=190zł[/COLOR] [COLOR=#000080][B]DEKLARACJE STAŁE: [/B][/COLOR] [B]20zł Ania (Schronisko) 10zł dorota1 10zł klara09 60zł P. Aleksandra K. z Krakowa 15zł Avaloth 30zł Karolina (Scoti) 10zł Noelle 5zł Ola164 10zł Weronika (Schronisko) 15zł Klaudia (Schronisko) 30zł Kinga K. 10zł wojtuś 10zł Dawid (fb) 5zł paoiii 10zł Asia(Schronisko)[/B] [B][COLOR=#000080]=250zł[/COLOR] [COLOR=#000080]JEDNORAZOWE WPŁATY:[/COLOR] 100zł Krzysztof z fb 50zł mk999 (p. Małgorzata) 5zł iwoniam 30zł MALWA 20zł paula_t 300zł Ania i Tomek od Rokiego 10zł Żaneta 100zł Karolina (Scoti) 10zł Monika 10zł Ania (Władzio) 30zł ewu 30zł Ank@ [COLOR=#000080]=69[/COLOR][B][COLOR=#000080]5zł[/COLOR] [U][B] [COLOR=#000080]Dodając wszystko razem: 1120zł [/COLOR][/B][/U][/B][/B][COLOR=#000080] [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]wydatki: 400zł (hotelik) [/COLOR][COLOR=#ff8c00]na koncie Heksa zostało: +730zł[/COLOR][COLOR=#000000] Listopad: [/COLOR][COLOR=#000080][I]DEKLARACJE STAŁE: [/I][/COLOR]* 60zł P. Aleksandra K. z Krakowa * 15zł Avaloth * 10zł Weronika (Schronisko) * 20zł Ania (Schronisko) * 10zł Dawid (fb) * 5zł Ola164 * 10zł Noelle * 5zł paoiii * 10zł wojtuś * 10zł dorota1 * 30zł Karolina (Scoti) * 10zł klara09 *10zł Asia (Schronisko) * 15zł Klaudia (Schronisko) * 30zł Kinga K. [COLOR=#000080]= 250zł[/COLOR] [I] [COLOR=#000080]JEDORAZOWE WPŁATY:[/COLOR][/I] * 50zł rudakacha * 5zł Noelle * 30zł Karolina (Scoti) * 5zł Pies Dylan [/B][COLOR=#000080][B]= 90zł[/B] [/COLOR][COLOR=#000080] [/COLOR][COLOR=#000000]* bazarek książkowy (fanty od Rudzia-Bianca): [/COLOR][COLOR=#000000]45zł[/COLOR][COLOR=#ff0000] [B]wydatki: 400zł (hotelik)[/B] [/COLOR] [B][COLOR=#ff8c00]na koncie Heksa zostało: +715zł[/COLOR][/B] [B]Grudzień: [I][COLOR=#000080]STAŁE DEKLARACJE:[/COLOR][/I] * 10zł wojtuś * 60zł P. Aleksandra K. z Krakowa * 30zł Karolina (Scoti) * 10zł Noelle * 15zł Klaudia (Schronisko) * 15zł Avaloth * 5zł paoiii * 10zł dorota1 * 30zł Kinga K. * 10zł prunia * 20zł Ania (Schronisko) [/B][B]* 10zł klara09 [/B][B]* 10zł Dawid (facebook) * 10zł Weronika (Schronisko) * 5zł Ola164 * 10zł Asia (Schronisko) [COLOR=#000080]= 260zł[/COLOR] [COLOR=#000080]JEDNORAZOWE WPŁATY: [/COLOR]* 5zł Justyna (Schronisko) * 5zł Noelle [COLOR=#000080]=10zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000] wydatki: 400zł (hotelik) [/COLOR] [COLOR=#ff8c00]na koncie Heksa zostało: +585zł[/COLOR] Styczeń: [COLOR=#000080][I]STAŁE DEKLARACJE:[/I] [/COLOR]* 60zł P. Aleksandra K. z Krakowa * 10zł wojtuś * 10zł Noelle * 10zł prunia * 15zł Avaloth * 10zł Dawid (facebook) * 20zł Ania (Schronisko) * 10zł klara09 * 15zł Klaudia (Schronisko) * 10zł dorota1 * 10zł Asia (Schronisko) * 30zł Karolina (Scoti) * 30zł Kinga K. * 5zł paoiii * 10zł Weronika (Schronisko) * 5zł Ola164 [COLOR=#000080]= 260zł[/COLOR] [/B][B][COLOR=#000080] [I]JEDNORAZOWE WPŁATY:[/I] [/COLOR][/B][B][COLOR=#000000] * 50zł balsha * 20zł sybisia * 20zł paula_t * 20zł Karolina (Scoti) * 500zł Właściciele Rity * 10zł Justyna (Schronisko) [/COLOR][COLOR=#000080]= 620zł[/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#ff0000]wydatki: 400zł (hotelik) [/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#ff8c00]na koncie Heksa zostało: +1065zł[/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][/B] [B]Luty: [COLOR=#000080][I]STAŁE DEKLARACJE:[/I] [/COLOR]* 60zł P. Aleksandra K. z Krakowa * 10zł wojtuś * 5zł paoiii * 15zł Avaloth * 10zł prunia * 10zł dorota1 * 20zł Ania (Schronisko) * 10zł Dawid (fb) * 15zł Klaudia (Schronisko) * 20zł itanka * 10zł Asia (Schronisko) * 30zł Kinga K. * 10zł klara09 * 10zł Noelle * 10zł Weronika (Schronisko) * 5zł Ola 164 [/B][COLOR=#000080][B]= 250zł[/B][/COLOR] * bazarek z ekspresem do kawy: 110zł jasza * bazarek smycz + obroża: 39zł sybisia = 149zł [COLOR=#ff0000][B] wydatki: 250zł (hotelik) + 30zł (ogłoszenia) + 30zł (odrobaczenie) [/B][/COLOR][COLOR=#ff8c00] [B]na koncie Heksa zostało:[/B] [B]1154zł[/B][/COLOR] [B]Marzec: [COLOR=#0000cd][I]STAŁE DEKLARACJE:[/I] [/COLOR][COLOR=#000000]* 60zł Aleksandra K. z Krakowa * 15zł Avaloth * 20zł Ania (Schronisko) * 15zł Klaudia (Schronisko) * 20zł itanka * 10zł dorota1 * 10zł Dawid (fb) * 10zł prunia * 30zł Kinga K. = 190zł [/COLOR][/B][B][I][COLOR=#000080]JEDORAZOWE WPŁATY: [/COLOR][/I][/B][B][COLOR=#000000]* 30zł prunia [/COLOR][COLOR=#ff0000]wydatki: 400zł (hotelik) [/COLOR][COLOR=#ff8c00]na koncie Heksa zostało: 974zł [/COLOR][COLOR=#2f4f4f] [U]Po powrocie z adopcji:[/U] [/COLOR][COLOR=#ff0000]wydatki: 400zł (hotelik) [/COLOR][COLOR=#ff8c00] na koncie Heksa zostało: 574zł [/COLOR][COLOR=#000000]Czerwiec: [/COLOR][I] [COLOR=#000080]STAŁE DEKLARACJE:[/COLOR] [COLOR=#000000]* 15zł Avaloth * 60zł P. Aleksandra z Krakowa * 5zł paoiii * 10zł Noelle * 10zł Weronika (Schronisko) * 10zł Agata (fb) * 20zł Ania (Schronisko) * 10zł Dawid (fb) * 10zł dorota1 * 20zł Klaudia + rodzina * 10zł Ania J. * 20zł itanka * 30zł Kinga K. = 230zł [/COLOR][COLOR=#000080]JEDNORAZOWE WPŁATY: [/COLOR][COLOR=#000000] * Krzysztof R. (fb) - 50zł * Magdalena M. (fb) - 120zł * Dorota (Schronisko) - 50zł * MKD8 - 10zł * Właściciele Rity - 50zł = 280zł [/COLOR] [/I][COLOR=#ff0000]wydatki: 400zł (hotelik) [/COLOR][COLOR=#ff8c00]na koncie Heksa zostało: 684zł [/COLOR][I][COLOR=#000000] Lipiec: [/COLOR][COLOR=#000080]STAŁE DEKLARACJE: [/COLOR][COLOR=#000000]* 10zł Noelle * 60zł Aleksandra K. * 20zł itanka * 20zł Ania (Schronisko) * 20zł Dawid (fb) * 10zł Agata (fb) * 15zł Avaloth * 50zł Karolina (fb) * 5zł paoiii * 30zł Kinga K. (fb)] * 100zł P. Ola Kłodzińska = 340 zł [/COLOR][COLOR=#000080] JEDNORAZOWE WPŁATY: [/COLOR][COLOR=#000000]* 30zł Żaneta (Schronisko) [/COLOR][COLOR=#ff0000]wydatki: 400zł (hotelik) [/COLOR][COLOR=#ff8c00]na koncie Heksa zostało: 650zł [/COLOR][COLOR=#000000] Sierpień: [/COLOR][COLOR=#000080]STAŁE DEKLARACJE: [/COLOR][COLOR=#000000]* 15zł Avaloth[/COLOR][COLOR=#000080] [/COLOR][COLOR=#000000]* 20zł Noelle * 60zł P. Ola Kłodzińska * 10zł Magda D. z Krakowa * 5zł paoiii * 10zł dorota1 * 10zł Dawid (fb) * 10zł Ania (Schronisko) * 50zł Asia (Schronisko) * 20zł itanka * 10zł Weronika (Schronisko) = 220zł [/COLOR][COLOR=#000080]JEDNORAZOWE WPŁATY:[/COLOR][COLOR=#000000] * 150zł (bazarek - koszulka) [/COLOR][COLOR=#ff0000]wydatki: 300zł (hotelik)[/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#ff8c00]na koncie Heksa zostało: 720zł [/COLOR][COLOR=#000000] Wrzesień: [/COLOR][COLOR=#0000cd]STAŁE DEKLARACJE:[/COLOR][COLOR=#000000] * 15zł Noelle * 15zł Avaloth * 60zł P. Ola Kłodzińska * 10zł Ania (Schronisko) * 10zł Dawid (fb) * 20zł itanka * 10zł dorota1 = 140zł [/COLOR][COLOR=#000080]JEDNORAZOWE WPŁATY:[/COLOR][COLOR=#000000] * 100zł Karolina i Jarek Kasprzyk * 50zł właściciele Rity * 20zł Dorota Chmielorz * 20zł Beata Wiśniewska * 10zł Klaudia Jarosińska = 200zł [/COLOR][COLOR=#ff0000]wydatki: 300zł (hotelik)[/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#ff8c00] na koncie Heksa zostało: 760zł [/COLOR] Październik: [COLOR=#000080] STAŁE DEKLARACJE:[/COLOR] * 20zł Noelle * 10zł Ania (Schronisko) * 10zł Dawid (fb) * 15zł Avaloth * 10zł dorota1 * 60zł P. Ola Kłodzińska * 10zł Weronika (Schronisko) * 10zł Magda (Arbor) * 10 paoiii * 10zł Klaudia (Schronisko) = 165zł [COLOR=#ff0000] wydatki: 100zł (hotelik) - [/COLOR][COLOR=#008000]2 tyg. Heksa w hoteliku sponsorowała Gandzia (teraz Blusia), która przeniosła się do innego hoteliku[/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#ff8c00] na koncie Heksa zostało: 825zł [/COLOR][COLOR=#000000]Listopad: STAŁE DEKLARACJE: * 15zł Avaloth * 10zł Magda (Arbor) * 10zł dorota1 * 20zł Beata W. z Krakowa [/COLOR][/I][COLOR=#000000]* 20zł itanka[/COLOR][I][COLOR=#000000] * 30zł Noelle [/COLOR][/I][COLOR=#000000]* 10zł Magda (Arbor)[/COLOR] [COLOR=#000000]* 30zł Danuta S. z Krakowa[/COLOR] [COLOR=#000000]* 30zł Ania i Dawid[/COLOR][I][COLOR=#000000] = 175zł JEDNORAZOWE WPŁATY: [/COLOR][/I][/B] [FONT=georgia][SIZE=2][B][COLOR=#333333]* 30zł Danuta S. z Krakowa[/COLOR] [COLOR=#333333]* 50zł Jakub M. z Krakowa[/COLOR] [COLOR=#333333]* 20zł Katarzyna S. z Trzebnicy * 20zł wolontariuszka Aga P. * 25zł Agnieszka Aniela H. z Krakowa * 20zł Beata K. z Warszawy * 30,77zł Monika F. z Trzebnicy * 300zł Monika Ł. z Bialegostoku * 10zł Agata G. z Krakowa * 30zł wol Żaneta P. z Krakowa * 100zł Donvitow * 50zł Joanna K. z Kęt * 470zł wujek Klaudii * 20zł Emilia Ch. z Białegostoku * 50zł Przemek M. z Krakowa [/COLOR][COLOR=#000000]* 50zł Martyna Sz. z Częstochowa[/COLOR] [COLOR=#000000]* 80zł Aleksandra K. deklaracja[/COLOR] [COLOR=#000000]* 20zł wol Dorota Ch. [/COLOR] [COLOR=#000000]* 100zł Ewa R. z Warszawy = 1475,77zł [/COLOR][COLOR=#ff0000]wydatki: 450zł (hotelik) [/COLOR][COLOR=#008000]na koncie Heksa zostało: 2025,77zł [/COLOR][COLOR=#000000]Grudzień: STAŁE DEKLARACJE: * 15zł Avaloth * 10zł Agata G. (fb) * 20zł Beata W. (fb) * 30zł Noelle * 20zł itanka * 10zł dorota1 * 5zł paoiii = 110zł [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][B] JEDNORAZOWE WPŁATY: *100zł Bogusław A. z Krakowa [COLOR=#ff0000]wydatki: 450zł (hotelik) [/COLOR] [COLOR=#008000]na koncie Heksa zostało: 1785,77zł [/COLOR] Styczeń: DEKLARACJE STAŁE: *15zł Avaloth *20zł Beata W. *20zł itanka *10zł dorota1 *10zł Agata G. *80zł Aleksandra K. *5zł paoiii * 10zł Weronika (schronisko) WPŁATY JEDNORAZOWE: *30zł Kamila D. *25zł Łukasz C. *5zł Klaudia K. *50zł Kajetan W. z Psarskie [COLOR=#ff0000]wydatki: 450zł ( hotelik)[/COLOR] [COLOR=#008000]na koncie Heksa: 1 615,77zł[/COLOR] Luty: STAŁE DEKLARACJE: *15zł Avaloth *10zł Agata G. *10zł dorota1 *20zł itanka *20zł Beata W *40zł Noelle *10zł Klaudia (schron) * 5zł paoiii * 30zł De Es *10zł Weronika (schron) JEDNORAZOWE WPŁATY: *15zł Kamila D. *5zł Klaudia K. *30zł Sylwester G. *25zł Łukasz C. z Krk *76zł bazarek Avaloth [/B][COLOR=#ff0000][FONT=georgia][SIZE=2][B] wydatki: 450zł (hotelik) [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][U][COLOR=#008000][FONT=georgia][SIZE=2][B]na koncie Heksa: 1 486,77zł [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/U][COLOR=#000000][FONT=georgia][SIZE=2][B]Marzec: [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [B]STAŁE DEKLARACJE:[/B] * 15zł Avaloth * Noelle 30zł * De Es 30zł * Beata W. 20zł * Ania S. 20zł * itanka 20zł * dorota1 10zł * Aleksandra K. 80zł [B]JEDNORAZOWE WPŁATY:[/B] * 30zł Ank@ * 15zł Ludmiła M. WYDATKI: *450zł hotel [B]na koncie Heksa: [/B] [U][B][B]1 306, 77zł[/B][/B][/U] [B]Kwiecień: STAŁE DEKLARACJE:[/B] *Noelle 40zł *Avaloth 15zł *dorota1 10zł *itanka 20zł *Aleksandra K. 80zł * Beata W. 20zł * De Es 30zł + 20zł * Ania S. 20zł [B]JEDNORAZOWE:[/B] *p. Małgorzata K. z Krk 15zł * Żaneta P. 20zł * Klaudia Z. 30zł * Krzysztof R. 100zł *bazarek z fb: 509,90zł *Magdalena K. z Poznania 10zł WYDATKI: *450zł hotel [U][B]ZOSTAŁO: 1 766, 67 zł [/B][/U] [B]Wpłaty majowe i czerwcowe:[/B] Avaloth 15zł+15zł Beata W. 20zł + 20zł Ludmiła M. 15 zł +15zł itanka 20 zł + 20zł dorota1 10zł + 10zł p. Ola K. 80 zł + 80zł De Es 30zł Noelle 30zł = 380zł [B][COLOR=#ff0000]wydatki:[/COLOR][/B] * hotel (450zł + 450zł - dwa miesiące) [B][COLOR=#008000]na koncie Heksa zostało:[/COLOR][/B] [COLOR=#008000]1246zł[/COLOR] Lipiec: Beata W 20zł Ludmiła M 15zł itanka 20zł dorota1 10zł = 65zł
  13. jutro do domu ma iść Tayron. proszę o mocne trzymanie kciuków za niego..... podobno ktoś jest zapisany na wizytę przedadopcyjną na Angera, więc może kolejnemu psiurowi uda się przed zimą. ;) edit. i do domu pojechał dziś Tayron :D już dostałam zdjęcie, mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)
  14. może jakiś inny pan się zapisał.
  15. tego nie powiedzialam... podziwiam Was za to, co robicie dla tego psiaka i pewnie wielu innych, czasem po prostu chce się o psa walczyc mimo wszystko i pewnie ja sama mialabym wielki dylemat, bo z jednej strony gdy patrze na tego psiaka chcialabym walczyc o to, zeby zyl, a z drugiej strony chcialabym aby nie cierpial juz... :( czekam na dalsze wiesci, co z Baksiem..
  16. dokładnie... z jednej strony chciałoby się walczyć o niego, ale z drugiej strony skoro jest tak źle, to może trzeba jego cierpienie przerwać... to bardzo smutne, nic tylko plakac się chce, ale nie można pozwolić, by tak się męczył!! :(
  17. nie chcę być źle zrozumiana, ale skoro z psiakiem jest aż tak źle, to czy nie warto się zlitować i oszczędzić mu tak strasznego cierpienia?? przecież te robale go zjadają od środka!!! :( jeśli Baksiu cierpi, to ja uważam, że powinno się go uśpić, już wystarczająco się nacierpiał przez swojego właściciela. skoro jest coraz gorzej a nie lepiej, to czy nie lepiej zakończyć jego mękę???
  18. [quote name='nausicaa']niestety wyszło powiększone nadnercze, co prawdopodobnie oznacza chorobę Cushinga:( [/QUOTE] cholera.... :( ten Cushing to takie swinstwo :( biedna Becia.... ale dobrze, że jest pod dobrą opieką i ma Was!
  19. być może o innego Maxa chodzi, ale będę się w schronisku rozglądać, czy aby się Maxik nie pojawił... oby nie a czy mogłaby mi Pani podać na pw numer tel. do opiekunów Maxa? może ja do nich zadzwonię i zapytam, jak się miewa psiak, w sumie jestem tego ciekawa i chętnie zobaczyłabym nowe zdjęcia. no chyba, ze wrócil....
×
×
  • Create New...