Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. dostałam taką odp.: 'Oferuje dobre warunki psiakowi mieszkam w mieszkaniu w bloku dwupokojowym, gdzie nie ma małych dzieci , co do innych zwierząt to jest jeden królikczek miniaturowy. Jak chodzi o czas jakim dysponuje to prawie cały dzień, chodze do szkoły, wiec pare godzin niestety musiałby spedzić sam ale to zamykało by się w granicach pieciu godzin, co do spacerów to obowiązkowo trzy razy dziennie a myślę ze przynajmniej raz w tyg długi kilkugodzinny spacer. Czy wizyta przed adopcyjna jest konieczna? Chciałabym jak najszybciej załatwić te procedury, tak aby pod koniec tygodnia psiak był już u mnie czy jest to możliwe?' okazuje się, że dziewczyna się dopiero uczy, nie jest pełnoletnia. i będzie mogła przyjechać do schroniska sama pod koniec tygodnia i zobaczy oba psiaki. ;)
  2. Pani jest naprawdę zainteresowana adopcją Arika, jednak mieszka w Andrychowie i nie bardzo ma możliwość przyjechać po psiaka. Czy znacie kogoś, kto mógłby tam przeprowadzić wizytę przedadopcyjną? Szczerze mówiąc, nie wiem jak to jest z adoptowaniem psiaka i zawożeniem go do nowego domu przez osoby trzecie, mógłby mnie ktoś oświecić? Bo nie wiem co mam tej Pani odpisać. Jeszcze wypytuję się Pani o warunki, w których Arik by zamieszkał, bo na razie nic nie napisała, lecz jeśli dom okaże się w porządku, to szkoda by było, aby go skreślać ze względu na to, że Pani nie może po Arika przyjechać do Krakowa..
  3. mail doszedł. właśnie odpisałam Pani. właśnie napisała do mnie Pani w sprawie Dropsa, psiaka z boksu Arisia, który jest do niego bardzo podobny! Na razie to są tylko zapytanie, ale kciuki potrzebne!!
  4. moze byc do mnie, bo wychodzę z nim regularnie na spacery: 668 289 029 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub może być też do Iwoniam. kurczę, już się niecierpliwię.....
  5. zrób jakieś zdjęcia :D nie znam Pako, ale zawsze się miło ogląda schroniskowe psiaki w nowych domach :)
  6. ehh, no Pauliny nie będzie jutro, bo zmieniły Jej się plany... no trudno, wyślę jakiekolwiek zdjęcie, które już ma... :/ Lady, ok. roczna, urocza sunia kończy kwarantannę w środę. potem pewnie sterylka. myślę, że trzeba ją szybko obfocić, ogłosić i do domku. bo wydaje się cudowna i ponoć jest. szkoda, żeby się marnowała w schronie. a ja szczerze mówiąc, jestem w szoku, że Dakota nadal siedzi... kilka osób się na nią zapisało, było tyle telefonów z ogłoszeń, zapytań i jak przyszło co do czego, to cisza.... :( nie chcę, żeby zmarzła maleńka... :(
  7. gdy będzie w schronisku wtedy kiedy ja? można też zrobić kilka ujęć przez kraty, takie są najsmutniejsze.. wtedy nie jest potrzebna moja obecność.
  8. COOOOOOOOOOOOO? :O czekam na szczegóły!!!!!!!!!!!!
  9. tak jak rozmawiałyśmy paoiii, Heksa bym wysłała, tyle, że on nie ma smutnego zdjęcia. :( mogę liczyć, że mu zrobisz??
  10. taki ładny chłopak od prawie tygodnia siedzi na kwarantannie: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/201111292322.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6444/201111292322.jpg[/IMG][/URL] miłego wrażenia nie sprawia jak na razie, ale może to pozory przez kraty, albo może musi kogoś poznać, aby polubić. ;) ma piękną obrożę, mam nadzieję, że odbiorą go właściciele..
  11. ooooo, cudnie, że Sunia jest w hoteliku :multi: Dominika, powiedziałaś wetom o tym nosie Damiana?
  12. super z tym Asterem :loveu: oby jeszcze biedny Tairon znalazł taki cudny dom.... i wszystkie inne
  13. no tak jak powiedziałam, przez moją nieuwagę tylko. ;) Gryzakowi (białemu) się poluzowała pętelka na wybiegu (zawsze puszczamy go ze smyczą), więc skupiłam się na tym, aby mu poprawić ją i nie stracić przy tym ręki :D schyliłam się, żeby podnieść smycz i zupełnie nie byłam świadoma, że trzymam w ręce piłkę, którą Arik za wszelką cenę chciał zdobyć, no i mnie złapał za rękę, w celu odebrania piłki. więc tak jak mówię, to nie była agresja z jego strony, tylko moja nieuwaga. ;) dwie piłki zawsze mam, jedzenie też (choć na Arika akurat nie działa, piłka jest ważniejsza). on ma ten problem, że wszystkie zabawki są jego i wszystkie chce zdobyć. ale pracujemy nad tym. ;)
  14. jaki pięknyyyy :loveu:
  15. no tak, rozumiem... Ania mi pisała coś o zbieraniu deklaracji, no i winter7 też wyraziła chęć pomocy. bo Ania jest chętna umieścić Maurycego w DT, dlatego spytałam. bo szkoda psiura :( ale z drugiej strony oczywiście rozumiem, bo sama bym się bała, właśnie z tych powodów...
  16. już z białasem jest lepiej. dziś niestety również usłyszałam na jego temat nieciekawe opinie, choć psiak jest naprawdę fajny, tylko się boi, i tyle. na wybiegu sam podchodzi do człowieka, zjada jedzenie z ręki i nawet daje się trochę pogłaskać. oczywiście z dystansem. ehh, ja to mam pecha. :evil_lol::evil_lol: dziś Ariś znów użarł mnie w tą samą rękę, znów przez moją nieuwagę.. lżej niż ostatnio, ale rozwalił mi ranę, którą zrobił mi tydzień temu. więc obecnie troszkę z nim pracuję, jeśli chodzi o piłkę. muszę się na tym bardziej skupić. chłopakowi przydałby się dom... :( jest już naprawdę zimno.....
  17. trzymam kciuki za ten jedyny dom, musi się wreszcie znaleźć idealna dla Rufusa osoba. co u niego w ogóle słychać? jak sobie radzi?
  18. Ank@??? to wielka szansa dla Maurycego. jest już naprawdę zimno, jak długo jeszcze Maurycy będzie marznął w schronisku??
  19. trzymam kciuki za zdrowie Derci, cieszę się, że już jest lepiej :)
  20. super wiadomości od wszystkich psiaków :loveu: czekam na zdjęcia :D
  21. a, i dziękuję bardzo, że tam pojechałaś!!
  22. kurczę, pani mówiła, że naprawdę bardzo podobna sunia, a ona ani trochę Kreci nie przypomina... :(
  23. [quote name='paoiii']Hahaha pytanie tylko czy to dobrze czy źle? :D [/QUOTE] dobrzeeeeeeee, jest uroczy :)
  24. jestem u Taironka i potwierdzam, że jest przecudownym psiakiem :loveu:
×
×
  • Create New...