-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
dostałam taką odp.: 'Oferuje dobre warunki psiakowi mieszkam w mieszkaniu w bloku dwupokojowym, gdzie nie ma małych dzieci , co do innych zwierząt to jest jeden królikczek miniaturowy. Jak chodzi o czas jakim dysponuje to prawie cały dzień, chodze do szkoły, wiec pare godzin niestety musiałby spedzić sam ale to zamykało by się w granicach pieciu godzin, co do spacerów to obowiązkowo trzy razy dziennie a myślę ze przynajmniej raz w tyg długi kilkugodzinny spacer. Czy wizyta przed adopcyjna jest konieczna? Chciałabym jak najszybciej załatwić te procedury, tak aby pod koniec tygodnia psiak był już u mnie czy jest to możliwe?' okazuje się, że dziewczyna się dopiero uczy, nie jest pełnoletnia. i będzie mogła przyjechać do schroniska sama pod koniec tygodnia i zobaczy oba psiaki. ;) -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Pani jest naprawdę zainteresowana adopcją Arika, jednak mieszka w Andrychowie i nie bardzo ma możliwość przyjechać po psiaka. Czy znacie kogoś, kto mógłby tam przeprowadzić wizytę przedadopcyjną? Szczerze mówiąc, nie wiem jak to jest z adoptowaniem psiaka i zawożeniem go do nowego domu przez osoby trzecie, mógłby mnie ktoś oświecić? Bo nie wiem co mam tej Pani odpisać. Jeszcze wypytuję się Pani o warunki, w których Arik by zamieszkał, bo na razie nic nie napisała, lecz jeśli dom okaże się w porządku, to szkoda by było, aby go skreślać ze względu na to, że Pani nie może po Arika przyjechać do Krakowa.. -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
mail doszedł. właśnie odpisałam Pani. właśnie napisała do mnie Pani w sprawie Dropsa, psiaka z boksu Arisia, który jest do niego bardzo podobny! Na razie to są tylko zapytanie, ale kciuki potrzebne!! -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
moze byc do mnie, bo wychodzę z nim regularnie na spacery: 668 289 029 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub może być też do Iwoniam. kurczę, już się niecierpliwię..... -
zrób jakieś zdjęcia :D nie znam Pako, ale zawsze się miło ogląda schroniskowe psiaki w nowych domach :)
-
ehh, no Pauliny nie będzie jutro, bo zmieniły Jej się plany... no trudno, wyślę jakiekolwiek zdjęcie, które już ma... :/ Lady, ok. roczna, urocza sunia kończy kwarantannę w środę. potem pewnie sterylka. myślę, że trzeba ją szybko obfocić, ogłosić i do domku. bo wydaje się cudowna i ponoć jest. szkoda, żeby się marnowała w schronie. a ja szczerze mówiąc, jestem w szoku, że Dakota nadal siedzi... kilka osób się na nią zapisało, było tyle telefonów z ogłoszeń, zapytań i jak przyszło co do czego, to cisza.... :( nie chcę, żeby zmarzła maleńka... :(
-
gdy będzie w schronisku wtedy kiedy ja? można też zrobić kilka ujęć przez kraty, takie są najsmutniejsze.. wtedy nie jest potrzebna moja obecność.
-
tak jak rozmawiałyśmy paoiii, Heksa bym wysłała, tyle, że on nie ma smutnego zdjęcia. :( mogę liczyć, że mu zrobisz??
-
taki ładny chłopak od prawie tygodnia siedzi na kwarantannie: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/201111292322.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6444/201111292322.jpg[/IMG][/URL] miłego wrażenia nie sprawia jak na razie, ale może to pozory przez kraty, albo może musi kogoś poznać, aby polubić. ;) ma piękną obrożę, mam nadzieję, że odbiorą go właściciele..
-
super z tym Asterem :loveu: oby jeszcze biedny Tairon znalazł taki cudny dom.... i wszystkie inne
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
no tak jak powiedziałam, przez moją nieuwagę tylko. ;) Gryzakowi (białemu) się poluzowała pętelka na wybiegu (zawsze puszczamy go ze smyczą), więc skupiłam się na tym, aby mu poprawić ją i nie stracić przy tym ręki :D schyliłam się, żeby podnieść smycz i zupełnie nie byłam świadoma, że trzymam w ręce piłkę, którą Arik za wszelką cenę chciał zdobyć, no i mnie złapał za rękę, w celu odebrania piłki. więc tak jak mówię, to nie była agresja z jego strony, tylko moja nieuwaga. ;) dwie piłki zawsze mam, jedzenie też (choć na Arika akurat nie działa, piłka jest ważniejsza). on ma ten problem, że wszystkie zabawki są jego i wszystkie chce zdobyć. ale pracujemy nad tym. ;) -
Mix pohalan Misio ma dom - zostaje na stałe w DT !!!
Noelle replied to keria's topic in Już w nowym domu
jaki pięknyyyy :loveu: -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
już z białasem jest lepiej. dziś niestety również usłyszałam na jego temat nieciekawe opinie, choć psiak jest naprawdę fajny, tylko się boi, i tyle. na wybiegu sam podchodzi do człowieka, zjada jedzenie z ręki i nawet daje się trochę pogłaskać. oczywiście z dystansem. ehh, ja to mam pecha. :evil_lol::evil_lol: dziś Ariś znów użarł mnie w tą samą rękę, znów przez moją nieuwagę.. lżej niż ostatnio, ale rozwalił mi ranę, którą zrobił mi tydzień temu. więc obecnie troszkę z nim pracuję, jeśli chodzi o piłkę. muszę się na tym bardziej skupić. chłopakowi przydałby się dom... :( jest już naprawdę zimno..... -
super wiadomości od wszystkich psiaków :loveu: czekam na zdjęcia :D
-
a, i dziękuję bardzo, że tam pojechałaś!!
-
kurczę, pani mówiła, że naprawdę bardzo podobna sunia, a ona ani trochę Kreci nie przypomina... :(
-
[quote name='paoiii']Hahaha pytanie tylko czy to dobrze czy źle? :D [/QUOTE] dobrzeeeeeeee, jest uroczy :)
-
jestem u Taironka i potwierdzam, że jest przecudownym psiakiem :loveu: