Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. ze Smykiem to akurat ja zaczęłąm wychodzić, ale to dlatego, że Tayron poszedł do domu i Anatolka, z którymi wychodziłam regularnie, więc mam akurat trochę więcej czasu. ja nie zostawiam swoich psiaków, jak wychodzę z jakimś na spacery, to do końca :)
  2. ehh, przydałby się domek Ariczkowi i reszcie tych psich cudaków. :( niestety jak na razie ze szkolenia nic nie wyszło, ale chłopaki chodzą co tydzień na długi spacer. ostatnio jest coraz więcej spięć, głównie jeśli chodzi o Maxa i Dropsa, oraz Krokus się dołącza. Ariczek trzyma się z boku, dla niego najważniejsza jest piłka :D
  3. niestety o Baksia nikt nie odezwał się z gazety ani innych ogłoszeń. :( na szczęście z Baksową łapką jest lepiej.. tylko te zaczynające się mrozy... :(
  4. Drucior podobno fajnie trafił :) zamieszkał w mieszkaniu w bloku, ludzie ponoc ok.
  5. [URL]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=196214167125944[/URL]
  6. tak, jest wykastrowany. nie no, nie wiem czy poszedł do mieszkania czy do domu, ale patrząc na tego faceta, nic by mnie nie zdziwiło.. o łańcuchu nic nie wspomniał, bo przecież schronisko psa na łańcuch nie wyda. poza tym, może to tylko pozory i Eustaś będzie mial tam cudnie, oby. zadzwonię tam za jakiś czas. ;)
  7. nie wiem skąd, ale nawet dyżurna ich średnio miło potraktowała, czyli nie tylko mnie wydawało się, że jest coś nie tak.. ciekawe, czy go czasem na łańcuch nie przypną...
  8. bylam przy adopcji... poszedl ze wzgledu na swoja rasowosc, facet zachowywal sie i wygladal troche tez jak wiejski chlop, ktory wszystko wie, uwazam, ze dom niezbyt ciekawy... ale mam numer, w razie czego będę się do nich dobijac..
  9. Eustachy poszedł dziś do domu..
  10. no tak... zawsze warto probowac, a moze akurat sie uda (oby) :)
  11. jak do gazety, to zdjęcia muszą być naprawdę dobre. ostatnio "mój" schroniskowy psiak, mix owczarek, całkiem ładny, tylko że staruszek był w dzienniku polskim i w gazecie krakowskiej - ani jednego tel., maila :( a zdjecia mial naprawde ladne.. az jestem zdziwiona, ze taka cisza... :(
  12. ja dziś miałam telefon od Pani, że wczoraj widziała Krecię w okolicach ul. Widnej (?), w każdym razie niedaleko Pszona pół godziny wcześniej od Pana, który dzwonił do Avaloth.. ja niestety nie dam rady być w środę... salibinko- wyślę na pw nr do p. Olszewskiej
  13. cuuuuuuudny Max :loveu: jaką ma teraz piękną sierść!! :D
  14. jakbym spotkała w tygodniu opiekunkę to spytam, od A jest p. Mariola, no nie?
  15. to no moze na jakąś kielbasę się skusi :)
  16. a miałaś jakieś 'pachnące' smaki, typu parówki, czy suche? jak będę miala chwilę czasu, to do niej wejdę w sobotę.
  17. aaaaa, super!!!! :multi: bądź szczęśliwy kochany!!
  18. ale P. Ewa jest behawiorystką i zna się o wiele bardziej niż przeciętny człowiek. a co z tego, że Ciebie akceptuje, jak wystarczy, żeby szarpnął mocno (a za obrożę trudniej psa utrzymać) i mógłby się rzucić na inne psy bądź ludzi, bo sama widziałam, jak zachował się względem mnie. a odbiegając od tematu, Smyczuś jest przeeeeeeeesłodziakiem. paoiii, możesz go już tutaj dodać. do małych dzieci się nie nadaje ze względu na swoją masę i niedelikatność, do psów jak na razie agresji nie wykazuje, nawet jak szczekają na niego i warczą z wybiegu obok. suczki bardzo lubi i się ekscytuje, ale to też może dlatego, że jeszcze nie został wykastrowany. ;) trochę jest niewychowany, ale wszystko jest do zrobienia, to zaledwie roczny dzieciak. :)
  19. i tym razem już [B]naprawdę[/B] na niebieskim wątek :evil_lol: : [URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6893[/URL]
  20. Jezu, faktycznie, moj blad. nie wiem, czemu tak napisalam, skoro to forum jest ZIELONE :evil_lol: ale na niebieskim też mu wątek założę prawdopodobnie jeszcze dziś. ;)
  21. wątek Heksa na forum fundacji ast: [URL]http://www.fundacja-ast.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=476&sid=b0707a3b35034a42eae1d62a8b5b1731[/URL] ehh, martwię się o niego, bo zaczyna się robic naprawdę zimno. :( i muszę poprosić kogoś o lepsze zdjęcia Heksa, bo na tych wyszedł bardzo niekorzystnie, ma nieproporcjonalną głowę i wygląda jakby był jeszcze bardziej skundlony niż jest. ładnie wyszedł jedynie na zdjęciach w kagańcu, ale własnie ten kaganiec przeraża..
  22. jednak ostatnio Aster też był trzymany za samą obrożę i doszło do nieciekawej sytuacji, a jednak Aster to co innego, nie wiem, czy odważyłabyś się rozdzielać walczącego z innym psem (lub człowiekiem) Śmiałego... dostałam zdjęcie Tayroniska na tel. :loveu: może nie powala jakością, ale widać, że psiur nareszcie WE WŁASNYM DOMU! :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/tayyyyyyyyyyy.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/6240/tayyyyyyyyyyy.jpg[/IMG][/URL]
  23. Eustachy z ostatniego spacerku: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/euek.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4441/euek.jpg[/IMG][/URL]
  24. każdy pies jest normalny, co nie oznacza, że nie wykazuje adresji. a prawda jest taka, że śmiały jest jednym z agresywniejszych psów w schronisku. jak dla mnie osoba niedoświadczona nie powinna się go tykać, bo skończyłoby się to nieciekawie i wymaga bardzo doświadczonego właściciela. jemu w każdej chwili może mu się coś nie spodobać, tak jak dziś sytuacja ze mną, gdyby nie kaganiec, to bym miała załatwioną rękę, a nie mam pojęcia co zrobiłam nie tak jak trzeba. może mu się nie podobało, że go chciałam dotknąć (choć przecież nie zrobiłam tego nagle, bez zapowiedzi, a i wcześniej dostał parówkę ode mnie), nie wiadomo, co może uznać za powód do ataku. to nie jest łatwy pies i tak jak Dominika napisała, nieprzewidywalny. ;) ale jak będziesz miala lepszy opis, to się doda na wątek ale jeśli do P. Ewy czy Ciebie jest miły, nie znaczy, że będzie miły do każdego niestety.
×
×
  • Create New...