Zadzwoniłem dziś rano przed 9 do schronu w sosnowcu oni zamiast od razu sie tym zajac powiedzieli mi, że mam zadzwonic do straży miejskiej i tak zrobiłem. Powiedzieli mi tam, że to sprawdzą i jeśli będą tam te psy to poinformują schronisko. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłem... Jeśli ma ktoś możliwosc sprawdzic czy te psy trafiły do schronu to bardzo prosze żeby to zrobił.