czaku
Members-
Posts
402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by czaku
-
się melduje :)
-
Co do płotu to albo nauczyłyby się nad nim skakac albo robiłyby psiaki podkopy:D gdyby były tak blisko siebie nie ma siły, która by ich rozdzieliła:)
-
Marzena... brak słów! są genialne!!:) i nie mam pojęcia które z nich wybrac jako najlepsze a Ty z tekstem, że gdyby nie przypadły do gustu to możesz zrobic inny...:P
-
Mi tam nie jest spieszno:) najwazniejsze zeby byl:) "from mountain thank You":D
-
Tak przy okazji Marzena;) gdybyś miała czas i ochotę moglibyśmy prosic o banerek?:) tak bardzo ładnie prosimy;) a raczej Dasza bardzo ładnie prosi, ja nie umiem tak ładnie jak ona :P
-
O to moja nowa podopieczna Dasza :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/711/b08cc25f013194b6.jpg[/IMG][/URL] Dasza to około dwuletnia suczka średniej wielkości (ok. 54 cm w kłębie), szczupła o delikatnej budowie. Ma wyjątkowo duże uszy nadające jej mordce oryginalna urodę. Białe skarpetki nadają jej wygląd elegantki. Suczka jest bardzo spokojna i grzeczna. Na spacerze nie sprawiała żadnych problemów. Zrównoważona, posłuszna, wpatrzona w opiekuna (powiedziałbym, że więcej ją nie interesowało ;) ). Inne psy ignoruję - gdy chciałem żeby poznała towarzystwo z schroniska podeszła na chwilę i zaraz do mnie wracała. Oczywiście przednimi łapkami oparta o mnie i ten wzrok "głaszcz mnie". Kwestie formalne: 1. nr schroniskowy 222/11 2. w schronisku od 28.02.11 3. odrobaczona, zaszczepiona Kontakt w sprawie adopcji (Mariusz) - telefon: 793-530-054 GG: 1731565 mail: [email][email protected][/email] Zdjęcia suni: [url]https://picasaweb.google.com/psiwolontariusz/Dasza22211MariuszKryszewski#[/url] Przypominamy, że do umowy adopcyjnej dołączony jest kupon na bezpłatną sterylizację/kastrację!
-
Wiadomosc z ostatniej chwili:) Ramzes pojechał do domu do Głuchołazów więc moje przypuszczenia były mylne :P ale ważne, że nie siedzi w klatce schroniskowej i oby miał tam jak najlepiej!:) 3mamy kciuki żeby nie wrócił!! :)
-
Barbi - Psinka z nosem detektywa znalazła dom!!!
czaku replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
to jeszcze i ja zawitam u tej psiej piękności :) -
jestem u Bolka:)
-
Jakby to powiedziec... nie wiem gdzie pojechał :( wczoraj do mnie Piotrek zadzwonił z wiadomością, że Ramzes poszedł do domu. Domyślam się, że to mogli byc ci ludzie z Cieszyna bądź znajomi od Klaudii (jedyne 2 przypuszczenia:P) ale co do ludzi z Cieszyna mieli przyjechac w sobotę gdy będę w schronie żeby z nimi pogadac itd więc jeśli to oni to zachowali się trochę nie fair wg. mnie. Poza tym to cieszę się, że Ramzes już nie mieszka w klatce i ma swój domek:) oby było mu tam jak najlepiej:) jeśli tak to nie ważne gdzie pojechał:)
-
Dwie kochane dziewczynki Candy i Cindy szczęśliwe w nowych domach !!
czaku replied to KaroXen's topic in Już w nowym domu
jestem i ja:) -
Nie York, nie west a kundelek Tajga da ci dużo miłości!MA DOM!:)
czaku replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
do góry Tajga!:) -
Dobra wiadomosc - dziś dzwonił do mnie koleś w sprawie ogłoszenia Ramzesa:) dom z ogrodem i państwo chcą wziąsc psa bo córka na swoim a niedawno za TM poszedł ich ON ze starości, prawdopodobnie przyjedzie w sobotę do schronu zobaczyc Ramzesa gdy będziemy na spacerze:) jedyny minus, że ludzie z cieszyna, poza tym wydają się ok:)
-
Oto wiadomosc z nowego domku Goliata: "Witam Od 6 marca Goliat mieszka w nowym domu kilka kilometrów pod Radomiem. Dobrze zniósł transport z domu tymczasowego u Marty i Maćka ze Śląska i po tygodniu można powiedzieć że czuje się jak u siebie . Ma ogromną energię , nie da go się zmęczyć nawet codziennym kilkukilometrowym spacerem w lesie. Jedyny problem to stosunki z kotem rezydentem ,ale jeszcze kilka dni i powinno być po problemie……muszą się dogadać. Dla nas to słodki typowy energiczny bokser , zresztą zajął miejsce boksera który u nas dożył 15 lat . Początkowo mieliśmy obawy czy puszczać go swobodnie w ogrodzie i w lesie, baliśmy się ucieczki, zagubienia, ale jest OK, co chwila sprawdza czy jesteśmy w zasięgu wzroku ,sam się nie oddala na więcej niż kilkanaście metrów. Wygląda na szczęśliwego. Beata i Wojtek" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/728/9c4bbfa59217e88e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/730/522f50e5508874cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/738/773a395c140de1ce.jpg[/IMG][/URL]
-
No ale w wypadku tego domu to córka z ojcem muszą przekonac matkę;] zobaczymy co z tego wyjdzie:) Co do wczorajszego spaceru Ramzes był szczęśliwy, że wyszedł:) ale znów nieznośny... czasem nawet na człowieka szczeka i to mnie trochę irytuję... wystarczy, że kogoś nie zna :( a o psach innych już nie wspomnę. Strachliwy jest... Żal mi go tylko było, że chciał się bawic z Rosą a ona wolała swoją opiekunkę od niego... no i jakiejś wysypki dostał... mam nadzieję, że to nic poważnego.. 3maj się Ramzes i zdrowiej:) bo może za niedługo pójdziesz ze schronu:) Pozdrawiamy!:)
-
Domyślam się Marzena, że te opowiadanie to nie będzie miec kilku stron tylko będzie to jakaś ciekawa książka;) no i oczywiście ze zdjęciami:D
-
też jestem u Buraska:)
-
jak z dużym to tym lepiej:D ale Ramzesowi przydałoby się towarzystwo:) bo jak to kiedyś stwierdziła Marzena, niby już dorosły i chce isc swoimi ścieżkami a jednak potrzebuję opiekuna, czy jakoś tak :P to ja będę czekał na wiesci w sobote;) no i oczywiscie caly czas 3mam kciuki za Ramzesa :D
-
co racja to racja energii ma co nie miara:) ale podobno dom z ogrodem, a przynajmniej tak zrozumiałem:)
-
No i po kolejnym spacerze z Ramzesem:D jak zwykle się cieszył skakał i chciał bawic:) ale tym razem nie o tym:) Znajomi jednej z wolontariuszek (na razie zostanie anonimowa:P) są zainteresowani Ramzesem!:D jedyny problem, że ludzie mają 2 koty w domu a Ramzes raczej za nimi nie przepada... ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie:) może jak przyjadą i się w nim zakochają to i ten brak tolerancji na koty im nie będzie przeszkadzał:P. także Ramzes śmigaj do domu!!:D:D:D Pozdrawiamy!:)
-
jestem i ja:)
-
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
czaku replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
jestem u małej Hani:)