Jump to content
Dogomania

omi

Members
  • Posts

    1962
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by omi

  1. [quote name='Jo37']Jestem na zaproszenie.Niestety finansowo na stałe nie mogę nic zadeklarować.[/QUOTE] Dziękuję za przybycie. Każda pomoc się liczy. [quote name='dogomanka_']Masienka nie może na razie zmienic tytułu wątku i informacji w pierwszym poście ze względu na brak czasu i chwiliwy brak internetu. Na pewno jak znajdzie chwilkę to to wszystko pozmienia. Co do suni to dzisiaj nie widziałam jej nigdzie, jak ją zobacze porobie jej zdjęcia telefonem tylko nie wiem kiedy uda mi się znowu skorzystac z komputera. Dziękuje za taki odzew, mam nadzieje, że uda się znaleźc jakies rozwiązanie bo[B] sunia jest w ciąży[/B], a noce coraz zimniejsze się robią. :roll:[/QUOTE] Pola dziękuję. W sprawie zdjęć może skontaktuj się z Olq ( wczoraj szukałyście razem suni) [B]Musimy się spieszyć, bo za chwilę będziemy mieli małe do uśpienia![/B]
  2. [quote name='Dogo07']Omi, podzielam Twoje zdanie w 100%. Przykre to :(. No nic, zawsze można jakieś bazarki porobić, i trzeba jakoś sunie rozreklamować, żeby jak najwięcej osób się dowiedziało o tej bidulce. A, słowo schron zamieniłabym na umieralnia, nie każdy wie jakie tam warunki panują. Edit. Jeśli jest dt u omi ale za zwrotem kosztów, to trzeba to jasno napisać na początku wątku, opisać sytuacje i obecne potrzeby. W tej chwili tytuł wątku i pierwszy post wskazują za to że sunia szuka dt. Można napisać do moda z prośbą o zmiene prowadzącego wątek , lub o dodanie dodatkowego postu na początku wątku, tam można będzie prowadzić rozliczenia, wpisać tekst i inne potrzebne sprawy prowadzić.[/QUOTE] Wysłałam pw chyba do całej dogomanii. [B]Czy do moda mogę napisać ja - czy musi to zrobić założycielka wątku?[/B] Jak się pisze do moda, do którego?
  3. [quote name='wojtuś']Omi jestem na zaproszenie, jak Kochani Wam pomóc, nie ma co się zastanawiać - tylko sunię zabrać na DT do omi:) Mogę pokryć te pozostałą część sterylki, jak mówiliście akcja Kariny pokryje 50%, Niedawno Sunię Miłkę 17 kg sterylizowaliśmy u Dr Szpeyera w Krakowie, za 150 zł. Również Dr Komenda z lecznicy na Ruczaju jest oddany bezdomniakom, Gdyby sterylka Suni była na mojej głowie w Krakowie to nie ma problemu, Sunia jest w Olkuszu? to nie tak daleko od Krakowa.[/QUOTE] Wojtusiu dziękuję, że jesteś. Jeżeli suni uda się u mnie zamieszkać, to będę Cię prosiła o pomoc w umówieniu sterylki.
  4. [quote name='Aldrumka']jestem na zaproszenie omi moge dorzucić niewielki grosik jak ją omi weźmiesz, cudna sunia :)[/QUOTE] Dziękuję za przybycie. Czy Twoja deklaracja jest stała? [quote name='elaja']Jestem na zaproszenie ale nie bardzo wiem jakiej pomocy oczekujecie. Suni trzeba chyba jak najszybciej znaleźć jakiś dt albo hotel ale musicie pozbierać na to środki a chyba nie ma za bardzo na to czasu. Jeśli komuś zacznie zawadzać , zacznie się cieczka i będą kręcić się wkoło watahy psów to szybko schron o nią się upomni.Może poszukajcie kogoś na miejscu , kto chociaż za 1/3 stawki hotelowej ją przetrzyma i wtedy na szybko można zamówić ogłoszenia ( na razie nie widzę żadnego bazarku a sama szukam dla moich podopiecznych ). O.k. doczytałam:oops: już wiem o co chodzi. Jeśli mała trafi do Ciebie Omi to możesz liczyć że dorzucę coś na jej utrzymanie, zbyt wiele nie mogę bo sama mam swoje psy i wielkoluda Timura wyciągniętego z Olkusz któremu od grudnia szukam domu.Nie muszę dodawać ,że ponieważ to była moja decyzja jest na moim wyłącznym utrzymaniu.[/QUOTE] Dziękuję za przybycie. Czy Twoja deklaracja byłaby stała? [quote name='azalia']Omi,jeśli przygarniesz sunieczkę,to wspomogę groszem.Nie dziwię Ci się,że o niej myślisz,ja też już się martwię,noce takie zimne,żeby się ślicznotce krzywda nie stała.[/QUOTE] Dziękuję za przybycie. Czy mogę liczyć na stała deklarację? [quote name='Olq']Byłam na osiedlu, po którym błąka się sunia. Miałam jej zrobić porządne zdjęcia, chciałam ją też obejrzeć, żeby było o niej coś więcej wiadomo. Niestety nigdzie jej nie było, a chodziliśmy ponad godzinę aż zaczęło się ściemniać. Spróbujemy też jutro przed południem, a jeśli to nie da skutku to po południu. To jest dość rozległe osiedle, zaraz obok jest las więc psinka ma wiele zakamarków aby się ukryć. A Dogomanka mówiła mi, że sunia pojawia się i znika. Zastanawiam się, czy nie umówić się jakoś z Dogomanką, że jak sunia się pojawi, to żeby ją gdzieś przytrzymała, a ja wtedy podejdę. Na nogach to jakieś pół godziny drogi więc może da radę. Ale to dopiero jak jutrzejsze poszukiwania nie przyniosą skutku. Omi- ja też mogę jakieś grosze od siebie dorzucić ale dopiero w październiku po wypłacie.[/QUOTE] Serdecznie Ci dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie. Czekam z niecierpliwością na jutrzejsze wiadomości z pierwszej ręki. A czy Twoja deklaracja będzie stała? [quote name='jambi']Dostałam pw - jestem. Nie bardzo wiem jak pomóc - nie mogę suni dac ani tymczasu, ani tym bardziej domu stałego. Moge być na wątku - ale co to da? Moge zaprosić innych, być może ktoś bedzie miał jakiś pomysł. Dałyście ją na Kudłacze w potrzebie? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86[/URL] to wątek założony przez wspomnianą leni356[/QUOTE] Dziękuję za przybycie. Na kudłaczach jest podany link do wątku. [quote name='savahna']Ta Wasza sunia do naszego kieleckiego kudłacza podobna. On tez na ulicy, tylko że nie bardzo daje się złapac. Ja moge jedynie pomóc z ogłoszeniami jak bedzie trzeba, choc przyznam,że ledwo sie obrabiam, no ale sytuacja z suczką wyjatkowa. Tak moge jedynie pomóc. U nas tez masakra...szkoda słów.:shake:[/QUOTE] Dziękuję za przybycie. Ogłoszenia zamówiłam, ale w przyszłości będę prosić Cię o nie. [quote name='Maryna']Też jestem na zaproszenie,ale nie mogę pomóc,mieszkam daleko od Olkusza.Dt tez nie mogę byc-mam dom zapsiony i zakocony po brzegi. Jeżeli będzie taka potrzeba ,wyskrobię jakiś grosz-to wszystko co mogę,przykro mi[/QUOTE] Dziękuję za przybycie. Czy Twoja deklaracja będzie stała? [quote name='masza44']jestem na zaproszenie, niestety finansowo nie pomogę, mogę zrobić allegro suni ale po pierwszym bo teraz do wypłaty spłukana jestem zupełnie.... DT będziemy mieli dopiero od wiosny ale to raczej dla dużego psa, bo to będzie kojec z budą.[/QUOTE] Dziękuję za przybycie. Jak sie trochę ogarnę to poproszę Cię o allegro. [quote name='krakowianka.fr']witam, dostalam PW. wchodze. dziwia mnie komentarze powyzej, ze malo odzewu itd... watki trzeba rozsylac... nikt nie ma czasu czytac kazdego postu na DGM. nie moge sie deklarowac, przynajmniej nie teraz, moze od Listopada (do potwierdzenia), jak juz Lenka z tego watku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185428-*LENA*-ma-SZANSE-NA-LECZENIE-W-UK...-zbieramy-PIENI%C4%84%C5%BBKi-na-hotelik%21/page61"]http://www.dogomania.pl/threads/185428-*LENA*-ma-SZANSE-NA-LECZENIE-W-UK...-zbieramy-PIENI%C4%84%C5%BBKi-na-hotelik!/page61[/URL] do mnie przyjedzie (kwestia transportu to pare set z min....). za to czy ja dobrze rozumiem, ze ta sunia nadal sie szweda po jakims osiedlu? w przyszlosci moge pomoc podrzucajac, rozsylajac bazarki i czasem robiac ogloszenia.[/QUOTE] Dziękuję za przybycie. Tak sunia dalej bezdomna i przypuszczalnie w ciąży.
  5. Bardzo Wszystkim dziękuję za przybycia na wątek. Zaoferowałam suni dt, ale muszę pozyskać dla niej deklaracje stałe. Już na wstępie trzeba sunie wysterylizować ( skarbonka dofinansowuje w 50%) badania, odrobaczanie, szczepienia-potrzebne pieniądze, których nie ma. Jeżeli sunia wszystko dobrze zniesie - to kamień z serca, ale jeżeli będzie potrzeba więcej badań lub kolejne wizyty u weta-znowu potrzebne pieniądze. [B]Pisząc o pomoc chciałam Was prosić o[/B] [B] deklaracje stałe, co miesiąc, które będą się odkładać na koncie suni. Jeżeli będzie zdrowa pieniądze będą leżeć na koncie, a gdy sunia pójdzie do ds-przejdą na innego potrzebującego psiaka. [/B] Chciałbym uniknąć sytuacji, że sunia jest chora, a ja nie mam pieniędzy na weta. Jest to zabezpieczenie dla suni i dla mnie. Sporo nas tu już jest może przyjdą inni....jeżeli każdy zadeklaruje określona kwotę, uratujemy sunię. Ze swej strony finanse dziewczynki wspomogę bazarkami. Wszystko zależy od Was.
  6. Przydałoby się, żeby wątek przenieść na ogólny, ale jak to zrobić jak nie ma założycielki?
  7. Lika we dwie nie damy rady. Przeczytaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195614-Bezp%C5%82atne-DT-trzeba-by%C4%87-idiot%C4%85-Zapraszam-do-dyskusji[/URL]... post 136. Jeżeli nie będę miała wsparcia stałego ze strony innych dogomaniaków, to może się to zakończyć tym, że sunia zostanie u mnie na stałe bez żadnej pomocy. Nie mogę sobie na to pozwolić-niestety, bo gdybym miała inną sytuację, to wzięłabym sunię na zawsze i nikogo o tym nawet nie informowała. A swoja drogą -jaka to paranoja-chcę uratować psa, dać mu dt bezpłatny i ......zero odzewu...oprócz nas nikogo ta sunia nie interesuje-natomiast na wątkach jest wielkie halo, że wyciągany jest pies ze schroniska i załatwia ( bo z wielką łaską jest ewentualnie przyjmowany, po znajomościach- zdarza się, że do kojca) mu się hotel za 450 zł miesięcznie! I dogomaniacy PŁACĄ bez mrugnięcia....co miesiąc... To może poczekam, aż sunia trafi do schroniska albo zostanie znaleziona zagłodzona w zimie w krzakach i WTEDY zrobimy AKCJĘ RATOWANIA!
  8. Lika dam Ci odpowiedź jutro, bo jeszcze mam rozmawiać z Dogomanką jutro wieczorem, a dodatkowo jeszcze jedna dziewczyna z dogo ma zobaczyć w jakim stanie jest sunia. Bardzo Ci dziękuję, że jesteś na wątku i chcesz pomóc.
  9. Sunia prawdopodobnie jest w ciąży. Gdybym nawet spacyfikowała męża, moją sunię i 3 koty- wzięła sunię na sterylkę i przetrzymała do czasu znalezienia domu-to potrzebne są na to FUNDUSZE, których ja nie posiadam. Byłabym bezpłatnym dt, ale ze wsparciem na karmę i weta- inaczej nie mogę, bo nie pracuję. O ile mąż mnie wcześniej nie zabije za kolejne zwierzę w domu... Oprócz paru osób nikt na ten wątek nie zagląda....
  10. Pipi podglądałam na Twoim wątku losy Liry. Fajnie, że założyłaś jej wątek. Bardzo ciepło Cię pozdrawiam:loveu:
  11. Czekam na zdjęcia do ogłoszeń od Dogomanki.
  12. Zaglądam do Pierniczka, a tu takie dobre wieści.
  13. Tak działa dogo. Popatrz na inne wątki...Ty masz TYLKO 26 postów! Czy na Twój wątek zaglądały osoby z 1000 postów?! Nie ! Odpowiedzi na to pytanie musisz udzielić sobie sama...ja wiem dlaczego. Na wątek suni na ulicy w Olkuszu zapraszałam kilka osób( miały duuużo postów) wysyłając im pw, chciłam jakiegoś wsparcia, wskazówek...NIKT nie odpowiedział oprócz dziewczyny z KILKOMA postami. Nie wiem co będzie z sunia , myślę jak jej pomóc, ale obawiam się, że tak jak Ty zostanę z problemem sama....
  14. Sam smutek i ból...
  15. Ogłoszenia już zamówiłam.
  16. Lika1771 możesz zrobić suni ogłoszenia z tymi zdjęciami, które są? Zawsze będzie to krok do przodu w znalezieniu domu.
  17. Cinku zaglądam do Ciebie codziennie...mam cichą nadzieję, że zimę spędzisz u boku tego jedynego człowieka...
  18. Co z psiakiem?
  19. A te zdjęcia z pierwszego postu nie mogą być póki nie będzie nowych?
  20. Sunię mogę przetrzymać 2-3 dni. Nie wiem jak na nią zareaguje moja sunia Omi i 3 koty...oraz mąż...
  21. Czy może ktoś zrobić wydarzenie na FB?!
  22. Jak Pierniczek się czuje? Dalej smutny siedzi w budzie? Je chociaż... Badał go weterynarz? Myślę o biedaku...coraz zimniej...
  23. Dziewczyny dajcie też ulotki do gabinetów weterynaryjnych.
  24. Rozmawiałam z dogomanką telefonicznie, bo nie ma dojścia do kompa. Sunia jest do pół łydki, dogaduje się z psami i kotami, pięknie chodzi przy nodze. Możliwe, że jest w ciąży, ale nic pewnego. [B]Dogomanka może ją złapać w każdej chwili, ja natomiast mogę ja przetrzymać gdyby był chętny na nią dom.[/B]
  25. Napisałam na pw do dogomanki w sprawie suni.
×
×
  • Create New...