Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. Pako(szczeniaczek goldenka) wraca dziś do właścicieli. ;)
  2. No w sumie racja;) Jutro zadzwonimy. Dziękuję zs info.
  3. Faktycznie. Nawet ta sama okolica.jutro zadzwonimy ale tez nie wiem jak mozna szczeniorka zgubic?;/
  4. Zobaczcie, jakie cudo mamy w schronie od wczoraj. [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2290/20120114115319.jpg[/IMG] Od dziś jest też nowy psiak w typie gończego, młodziutki. Błąkał się w okolicach schronu. Nie mam jeszcze zdjęć.
  5. Z tego co słyszałam jest podyplomówka behawiorystyki w Krakowie.
  6. Ja już nie wiem, na jakie studia mam iść. Jedyny przedmiot jaki mnie interesuje to chemia, ale mam podstawy, chcę wziąć rozszerzenie, ale jak mi pójdzie, to nie mam pojęcia. Teoretycznie powinna mnie interesować biologia, ale ja jej...nienawidzę.;d
  7. [quote name='Soko']A ja mam pytanie.. orientujecie się, czy są uczelnie, gdzie na podyplomowe - behawiorystykę - można się dostać nie mając uprzednio skończonego jakiegoś konkretnego kierunku jak np. psychologia? Chodzi mi o to, czy po np. akademii muzycznej czy germanistyce byłyby na to jakieś szanse.[/QUOTE] Sama właśnie się na tym zastanawiałam. Ktoś może się orientuje?
  8. Właśnie tego boję się w weterynarii, nie jest mi straszna krew itd. Ale nigdy w życiu nie dałabym rady uśpić psa, albo patrzeć, jak umiera mi na rękach... :( Wygląda na to, że będę też musiała wybrać, jakieś inne studia, a potem podyplomówka. Bezsensu. Psiarze mają ciężkie utrudnienia muszę stwierdzić.
  9. Natalia, jutro go zobaczę. Porozmawiam z panią Olą, pewnie rozmawiała już z naszą panią weterynarz, także dam znać. I już piszę do Supergogi. :)
  10. No dokładnie... Ja nie chcę studiować weterynarii, bo zawsze mnie ciągnęło do psychiki. Czemu pies robi coś tak, a nie inaczej itd... Patrzyłam na zootechnikę też we Wrocku, ale jakoś nie jestem przekonana. Najgorsze, że nic innego poza psami mnie nie interesuje...:(
  11. Natalia, to ja jutro poszukam jeszcze. Zaufana jest Supergoga, często ją proszę o pomoc, ale nie wiem, czy będzie miała czas. 2 tygodnie to trochę sporo czasu, a Anarukowi znowu nawróciła się choroba. Miał takie ładne te oczka... :(
  12. To rewelacyjnie. :)
  13. Właśnie nie wiem. Natalia(od hasiorków) będzie coś wiedzieć. Niki nie ma osobnego wątku na dogo. Założyłam jej wątek na fundacji ONków w potrzebie, ale zupełny brak odzewu. :( Oto nasza Happy po wizycie u fryzjera [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Happy2.jpg[/IMG]
  14. Terra, dziękuję. Ale coś czuję, że Happy już pozostanie w DT na zawsze, ale ciii, żeby nie zapeszać. ;)
  15. A tu znowu cisza... Nie zadzwonil nikt..:( On jest taki cudowny...
  16. Trzymajcie kciuki za Mumina, żeby się sprawował dobrze! [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2011/04/Mumin.jpg[/IMG] Happy ma DT. Przed odjazdem do domu odwiedziła fryzjera i wygląda teraz cudownie:loveu: Ale nie mam zdjęć. [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Happy.jpg[/IMG]
  17. Zupełna nieodpowiedzialność! ;( Ja niestety nie mogę w żaden sposób pomóc Lunce...
  18. Obydwoje znaleźli cudowne domy!:loveu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Murzynek1.jpg[/IMG] [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Dora.jpg[/IMG]
  19. Niedawno trafiła do nas taka kudłata sunia. :) [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Happy.jpg[/IMG]
  20. W roku 2011 dom znalazło 77psów z gostyńskiego schroniska! ;)
  21. [quote name='beka']do rodziny z dzieckiem? do pana co swoja suke oddał czy sprzedał jak dziecko sie urodziło a teraz podrosło i szuka psa? bo do mnie taki pan dzwonił. Byle mu sie drugie nie urodziło bo moze kolejnego odda..[/QUOTE] Dzwoniła do mnie pani. Raczej w średnim wieku. Z tego co pamiętam już na emeryturze.
  22. Ciocie, znacie kogoś zaufanego z Wawy z okolic Bemowa? Potrzebna wizyta przedadopycjna dla ONki. :) Pomożecie? Dajcie proszę znać na PW
  23. Cudo!:loveu::loveu::loveu:
  24. Rewelacja! Tak bardzo się cieszę. :)
×
×
  • Create New...