Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. To rzeczywiście sporo. :)
  2. Kolejna partia ogłoszeń dla Goni i Icepicka zrobiona. :) Ciocie, zajrzyjcie proszę do Momo... Pilnie potrzeba pieniędzy. Podróż do kliniki do Lublina to jego ostatnia szansa, wysiadają mu nerki. :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/222261-Era-zdycha%C5%82a-pod-krzy%C5%BCem-na-rozstaju-dr%C3%B3g-po%C5%82amane-%C5%82apy-!Koszty-leczenia-1800z%C5%82/page14[/url]
  3. Ciocie, proszę zajrzyjcie do Momo. Pilnie potrzeba pieniędzy. Podróż do klinki do Lublina to jego ostatnia szansa. Wysiadają mu nerki.:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/222261-Era-zdycha%C5%82a-pod-krzy%C5%BCem-na-rozstaju-dr%C3%B3g-po%C5%82amane-%C5%82apy-!Koszty-leczenia-1800z%C5%82/page14[/url]
  4. Ja niestety finansowo nie mogę pomóc, ale postaram się porozsyłać wieczorem wątek z prośbą o $$$.
  5. Ja sądzę, że to dobry pomysł. To dla niego jedyna szansa...
  6. Postaram się o nowe zdjęcia reszty psinek.
  7. Mari, czy te zdjęcia Szoła z #62 postu nadają się? Bardzo Ci dziękuję za pomoc! Tak bardzo chciałabym, żeby znalazły dom... :(
  8. Momo, tak bardzo mi przykro... :( Piesku, wszyscy Cię kochamy!!!
  9. Dziękuję za obecność. ;) Może jakaś ciocia skusiłaby się pomóc rozsyłać wątek?
  10. I jak tu nie zakochać się w takim cudnym psie?:loveu: [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6809/img3611e.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/824/img3598g.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8899/img3612o.jpg[/IMG]
  11. Rozumiem. Ale ja to Ci zazdroszcze. Mi się zawsze marzyła i nadal marzy taka gromadka. ;)
  12. O dziękuję;) Poproszę o wstawienie ich.
  13. Niestety...:( Od Krakowa to spory kawałek. Ale zawsze transport można jakoś zorganizować.
  14. A mogę zapytać z czego zdawałaś maturę?;)
  15. Venie ciężko jest znieść te mrozy w schronie. Daje radę, ale praktycznie ciągle siedzi w budzie. Na spacer to tylko na chwileczkę wyjdzie i po 5 min.chce wracać. :( Na szczęście te największe mrozy już Gostyń opuściły. :)
  16. Dawno nie mieliśmy tylu psiaków w schronisku. :) Oby te adopcje szły tak przez cały rok. Do schroniska też dzisiaj trafiła "koleżanka" Nany po wypadku, ma coś z łapką. Nana była znaleziona przy tej suni i trafiła od razu do nas, a druga sunia z powodu chorej łapki została przez pewien czasu u p.weterynarz. Do południa, jak byłam w schronie, to jeszcze jej nie przywieźli, także nie wiem, jak wygląda. Może jutro będą zdjęcia. Z tego co słyszałam jest podobna do Nany, ale trochę większa. Nadrabiam w końcu ogłoszenia. :) Axel, Fox, Szoł, Lala, Szogun, Nemo mają aktywne ogłoszenia na tych stronach: [FONT=Arial]1. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]2. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]3. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]4. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.owi.pl/"]www.owi.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]5. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]6. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.psy.pl/"]www.psy.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]7. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]8. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]9. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.poznan.kokosy.pl/"]www.poznan.kokosy.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]10. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.poznan.cwirek.pl/"]www.poznan.cwirek.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]11. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.petsy.pl/"]WWW.petsy.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]12. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adsy.pl/"]WWW.adsy.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]13. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.gumtree.pl/"]WWW.gumtree.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]14. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.morusek.pl/"]WWW.morusek.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]15. [/FONT][FONT=Arial]www.doadopcji.pl[/FONT] [FONT=Arial]16. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.oglaszamy24.pl/"]WWW.oglaszamy24.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]17. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.freecf.pl/"]www.freecf.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]18. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]19. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.naszezwierzaki.info/"]www.naszezwierzaki.info[/URL][/FONT] [FONT=Arial]20. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U] [FONT=Arial]21. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U] [FONT=Arial]22. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.swistek.pl/"]www.swistek.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]23. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adoptujemy.pl/"]www.adoptujemy.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]24. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]25. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.bazarek.biz/"]www.bazarek.biz[/URL][/FONT] [FONT=Arial]26. [/FONT][FONT=Arial]poznancity.pl[/FONT] [FONT=Arial]27. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.tablica.pl/"]www.tablica.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]28. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.zwierzeta.anonse.pl/"]www.zwierzeta.anonse.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]29. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]30. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/"]http://ogloszenia.e-gratka.info[/URL][/FONT][/COLOR][/U] [FONT=Arial]31. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]32. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.sloniu.pl/"]www.sloniu.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]33. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.sogl.pl/"]http://www.sogl.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U] [FONT=Arial]34. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"]http://www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U] [FONT=Arial]35. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.psy.elk.pl/"]www.psy.elk.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U] [FONT=Arial]36. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial]www.lento.pl[/FONT][/COLOR][/U] [FONT=Arial]37. [/FONT][FONT=Arial]www.poznan.pajeczyna.pl[/FONT] [FONT=Arial]38. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.agoranet.pl/"]www.agoranet.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]39. [/FONT][URL="http://top-ogloszenia.pl/ogloszenia,psy_i_koty,63,1,najwierniejsza_astra_gasnie_w_sc,6483.html"]http://top-ogloszenia.pl[/URL] [FONT=Arial]40. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.ioferta.pl/"]www.ioferta.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]41. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.brzozowiak.pl/"]www.brzozowiak.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]42. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.wstawaj.pl/"]www.wstawaj.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]43. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.eszukam.pl/"]www.eszukam.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]44. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]45. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.muku.pl/"]www.muku.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]46. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]47. [/FONT][FONT=Arial]zwierzaki.a4z.pl[/FONT] [FONT=Arial]48. [/FONT][FONT=Arial]piesek.org[/FONT] [FONT=Arial]49. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.hodowcy.com.pl/"]www.hodowcy.com.pl[/URL] Do końca ferii wszystkie psiaki na pewno będą też ogłoszone.:) [/FONT]
  17. Milka znalazła dziś dom!:) [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Mika1.jpg[/IMG]
  18. Nawet nie wiem, co powiedzieć. Tak się ogromnie cieszę. :)
  19. Super, że jest poprawa! Trzymam kciuki z całych sił!!!:)
  20. Jak na razie nie. Ja zgubiłam numer do pani, więc nawet sama nie mogę zadzwonić, ale sądzę, że wszystko ok. :) Nercia nie da się nie kochać.
  21. Dziękuję. :) Może akurat poszczęści się komuś.
  22. Może warto poprosić jakąś ciocię, żeby od czasu do czasu podeszła do lecznicy i chociaż chwilkę z nim pobyła?
  23. Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani i pytała o Nankę. :) Ona ma hodowlę sznaucerów średnich,a jej siostra chciałaby mniejszą sznaucerkę i Nana nadawałaby się idealnie. Podesłałam ankietę. Trzymajcie kciuki:loveu: Przed Nana także USG, trzeba sprawdzić, czy nie jest w ciąży, bo trafiła do nas z cieczką. Trzymajcie kciuki x2.
×
×
  • Create New...