Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. Igunie umieściłam tu z racji na jej lęk, bo przez to ma bardzo marne szanse na adopcje. O Venię w schronie też już nikt nie pyta.
  2. Z dniem 4 sierpnia 2012 do wątku dołącza Delma z racji tego, że Szołek już w DS:) Imię: Delma Wiek: 4lata Miasto przebywania: schronisko w Gostyniu(Wielkopolskie) Wątek:brak Sterylizacja: tak Opis: Kolejny dzień… Kolejny dzień spędzony w schroniskowym kojcu. Wokół tylko pyszczki innych, równie smutnych psów, jak ja. Wszyscy czekamy z nadzieją w oczach na człowieka. Czekamy aż w końcu ktoś nas zabierze stąd na zawsze. A mi? Czy kiedykolwiek uda znaleźć się dom? W schronisku wołają na mnie Delma, jestem tutaj najmniejszym pieskiem. Mogłoby się wydawać, że młoda, maluśka sunia znajdzie dom w oka mgnieniu, ale tak nie jest… Ludzie nie chcą mnie pokochać, bo trochę się ich boję. Choć nie reaguję agresją na dotyk… Widząc wolontariuszy radośnie biegam i macham ogonem, ale nie jestem jeszcze na tyle odważna by podejść do nich i dać się pogłaskać… Zbyt wiele wycierpiałam. Człowiek za bardzo mnie skrzywdził. Potrzebuję właściciela, który da mi czas. Da mi czas, żebym w końcu zrozumiała, że już nikt nigdy mnie nie skrzywdzi. Mój właściciel będzie musiał ze mną pracować, ale uwierz, uda mi się! W końcu pokocham Cię najmocniej na świecie, ale najpierw to Ty musisz pokochać mnie! W schronisku bardzo dobrze zgadzam się z innymi psami, nikogo nie zaczepiam. Jestem już po zabiegu sterylizacji. Jeśli zechcesz mnie pokochać i dać mi szansę na lepsze jutro, napisz lub zadzwoń: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 607350567- po 16.00. Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226691_187822764601598_144971268886748_544981_5976702_n.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9123/delma.jpg[/IMG]
  3. Serdecznie dziękuję. Igunia ma już wydarzenie na FB. :)
  4. Zapraszam też na wspólny wątek Igi, Szoła, Veny i Korala, czyli naszych najbardziej potrzebujących psiaczków. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221940-Szo%C5%82-Vena-Koral-i-Iga-czyli-starsz******-bez-szans-na-adopcj%C4%99.-Czekaj%C4%85-na-cud[/url]....
  5. [quote name='Dogo07']Można prosić o link do wydarzenia Igi ?[/QUOTE] Pewnie. :) [URL]http://www.facebook.com/events/310151475693617/[/URL] Udostępniajcie, proszę.
  6. Dziękuję. :) Przyznam szczerze, że naszego rudzielca nigdy nie wstawiłam na jamniki. Ale może spróbuję. :)
  7. Nikt nie wie... :( Wczoraj, gdy byłam w schronie, biegał z podsinionym ogonkiem... Zawsze trzymał się raczej z boku i nie lgnął do człowieka, ale mimo to był bardzo kochany... ;( Terra, byłoby super. Pewnie szybko znajdzie dom. :)
  8. Jeszcze wczoraj biegał radośnie po terenie schroniska... Dziś opuścił nas na zawsze... Zasnął, nigdy nie poczuł prawdziwej miłości... :-( [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Rasti.jpg[/IMG]
  9. Nad przednią łapką widać u niego rankę. Ma też na ogonku. Nie wiemy od czego... A Odi jest świetny. Przylepa ogromna;)
  10. [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4769/20120128113321.jpg[/IMG] Odi;)
  11. Pani mówiła, że już zrobiła i ma podesłać. Także, jak dostanę, to na pewno wkleję :)
  12. Serdecznie dziękuję. :) Właśnie skończyłam robić Sabie ogłoszenia, zrobiłam jej pakiet 50 ogłoszeń. Mam nadzieję, że ktoś ją szybko pokocha...
  13. Uporałam się z wątkiem informacyjnym-dodałam opis Saby, Igi, Veny. Nie dodałam opisu Dextera, bo jest on wstępnie zarezerwowany. :) Gdy dostanę zdjęcia uzupełnię post Lakiego, Rastiego i Odiego. :) No i potwierdzam, że Dagunia dziś pojechała. :) [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2011/12/Daga1.jpg[/IMG]
  14. [COLOR=#ff0000][B][U]Post rozliczeniowy: [/U][/B][/COLOR]wrzesień: [B]Wpłaty jednorazowe: Syla-20zł[/B]:loveu: Październik: [B]Wpłaty stałe Madziak25-5zł[/B]:loveu:-wpłata wpłynęła we wrześniu, ale zapisałam na październik [B]Pani Sylwia-50zł[/B]:loveu: [B]Sabina02-100zł[/B]:loveu: [B]Lika1771-100zł[/B]:loveu: [B]Stowarzyszenie NOE- 50zł[/B]:loveu: [B]Wpłaty jednorazowe: Lolalola-15,64zł[/B]:loveu: Stowarzyszenie-100zł [B]Mój bazarek-207,7zł[/B] [COLOR=#ff0000]Wydatki: 218zł-transport![/COLOR] [COLOR=#ff0000]300zł- DT od 06.10-05.11[/COLOR] Listopad: [B]Wpłaty stałe: Madziak25-5zł[/B]:loveu:-wpłata we wrześniu,ale zapisana na listopad Sabina02-30zł(reszta była u Karmelci na koncie już-czyli 70zł) 50zł-pani Syliwia Grudzień [B]Wpłaty stałe: Madziak25-5zł[/B]:loveu: Sabina02-100zł 50zł Pani Sylwia ZWROT Z DT 130zł NA KONCIE ZOSTAŁO!!! 570,34zł!!! cala pozostała kwota (570,34zl) zostały przekazane Ocelot na rzecz psiaków z przytuliska
  15. Imię: Koral Wiek:10lat Miasto przebywania: schronisko w Gostyniu(Wielkopolskie) Wątek: brak Kastracja: nie Tekst do ogłoszeń: Za stary na miłość? Za stary na to, by ktoś mnie pokochał? Mam już 10 lat. Nie oszukujmy się, nie zostało mi wiele czasu, ale nie poddam się. Będę wiernie na ciebie czekał! Jestem niewielkich rozmiarów pieskiem. Trafiłem do schronisko, bo rodzina mojego pana nie chciała się mną zaopiekować. Zostawili mnie, bo byłem dla nich tylko ciężarem. Nic nie znaczącym ciężarem. Jak każdy schroniskowy pies czekam na swoje jedyne miejsce na ziemi. Uwielbiam spacery i kocham jeść. Z każdym dniem coraz bardziej ufam odwiedzającym mnie wolontariuszom. Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Jeśli chcesz dać mi dom napisz lub zadzwoń: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 607350567- po 16.00. [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1691/img9376y.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3949/img9380yv.jpg[/IMG] Imię:Iga Wiek:5lata Miasto przebywania: schronisko w Gostyniu Wątek: brak Sterylizacja: tak Tekst do ogłoszeń: Iga, to około 4-5letnia sunia, która przebywa w schronisku od maleńkości. To, że została sama z całego miotu sprawdziło, że przestała ufać człowiekowi... Stała się nerwowa i bardzo wystraszona. Iga ze strachu przed ludźmi ucieka do budy, gdzie czuje się bezpieczna. Sunia potrafi zgadzać się świetnie z innymi psami, z większością suczek także. Proszę, nie pozwólmy, aby całe życie spędziła za kratkami. Sunia potrzebuje bardzo wyrozumiałego i ciepłego właściciela. Jeśli zechcesz pomóc Idze, proszę zadzwoń: 607350567(po 16.00). [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6683/img9417u.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4612/img9415.jpg[/IMG] mię: Delma Wiek: 4lata Miasto przebywania: schronisko w Gostyniu(Wielkopolskie) Sterylizacja: tak Opis: Kolejny dzień… Kolejny dzień spędzony w schroniskowym kojcu. Wokół tylko pyszczki innych, równie smutnych psów, jak ja. Wszyscy czekamy z nadzieją w oczach na człowieka. Czekamy aż w końcu ktoś nas zabierze stąd na zawsze. A mi? Czy kiedykolwiek uda znaleźć się dom? W schronisku wołają na mnie Delma, jestem tutaj najmniejszym pieskiem. Mogłoby się wydawać, że młoda, maluśka sunia znajdzie dom w oka mgnieniu, ale tak nie jest… Ludzie nie chcą mnie pokochać, bo trochę się ich boję. Choć nie reaguję agresją na dotyk… Widząc wolontariuszy radośnie biegam i macham ogonem, ale nie jestem jeszcze na tyle odważna by podejść do nich i dać się pogłaskać… Zbyt wiele wycierpiałam. Człowiek za bardzo mnie skrzywdził. Potrzebuję właściciela, który da mi czas. Da mi czas, żebym w końcu zrozumiała, że już nikt nigdy mnie nie skrzywdzi. Mój właściciel będzie musiał ze mną pracować, ale uwierz, uda mi się! W końcu pokocham Cię najmocniej na świecie, ale najpierw to Ty musisz pokochać mnie! W schronisku bardzo dobrze zgadzam się z innymi psami, nikogo nie zaczepiam. Jestem już po zabiegu sterylizacji. Jeśli zechcesz mnie pokochać i dać mi szansę na lepsze jutro, napisz lub zadzwoń: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 607350567- po 16.00. Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226691_187822764601598_144971268886748_544981_5976702_n.jpg[/IMG]
  16. [SIZE=4][B] Iga zaginęła!!!!!! [SIZE=2]Pilnie potrzebujemy pomocy...oto plakat z jej poszukiwań i banerek. [/SIZE][/B][/SIZE][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9485/753884e200257fbb50bf93a1/plakat_igi[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221940-Iga-uciekła-z-DT!-Pomocy-Suchy-Bór-Opole-ratujcie!/page27"][IMG]http://tiny.pl/hk8xw[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221940-Iga-uciekła-z-DT!-Pomocy-Suchy-Bór-Opole-ratujcie!/page27"][IMG]http://tiny.pl/hk8x9[/IMG][/URL][SIZE=4][B] UWAGA!!! Iga ucieła z DT! [SIZE=2]Iga->[COLOR=#ff0000]Ma zapewniony DT u Karmelci(300zł/miesiąc). 100zł zadeklarowała kochana Sabina02 oraz Lika1771. 50 zł Iga będzie otrzymywać od Pani Sylwi(wolontariuszki schroniska),5 zł od ciotecki madziak25 oraz 45zł Stowarzysznie Noe[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]:loveu: [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6683/img9417u.jpg[/IMG] [B]wydarzenie na fb[/B] [URL]http://www.facebook.com/events/193077274162289/[/URL] [B]wysłane info i plakaty do schronisk i fundacji[/B] [COLOR=#000000]Opole, Ruda Śl,[/COLOR][COLOR=#000000] Chorzów, [/COLOR][COLOR=#000000]Kędzierzyn-Koźle, Zabrze, Katowice, [/COLOR][COLOR=#000000]Lubliniec, [/COLOR][COLOR=#000000]Tarnowskie Góry.[/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2] Otoz Lubliniec, , Fund.Mali Bracia Opole. [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]Fundacja Grey Animals pod opieką jakiś azyl w Kluczborku,[/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]Brzeg do UM i wolontariuszy, .[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]Z okolic Ozimka psy wyłapuje firma pwzamex i [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]zawozi do schr w Miedarach/Tarn.Góry. -wysłany w oba miejsca[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000]Tarnowskie G. - Stowarzyszenie- Cichy Kąt.[/COLOR] [COLOR=#000000]Fundacja Mali Bracia- Opole[/COLOR] [COLOR=#000000]Fundacja sos dla zwierząt w Chorzowie [/COLOR][COLOR=#000000]FundacjiAzyl Nadziei, / Paula, wysłałaś tu plakat?[/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]schron w Bytomiu - na str. zaginionych [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000]Fioletowy Pies, opolski Toz[/COLOR] [FONT=Arial] [/FONT][B][FONT=Arial]ogłoszenia[/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://tablica.pl/oferta/uwaga-zaginela-sunia-w-okolicach-opola-ID1Ovo3.html#5c69e410;r:12;s[/URL]:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://www.24opole.pl/586546,Zguby-Zaginela_suczka_w_Suchym_Borze_NAGRODA,ogloszenie.html[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://opolskie.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Zaginela-bialo-czarna-suczka-Suchy-Bor-W0QQAdIdZ435368344[/URL][/SIZE][/FONT] morusek / Paula czy tu dodałaś? [B] Powiadomienia + plakat [/B]sklep - [URL="http://tupalo.com/pl/suchy-bór/abc"]http://tupalo.com/pl/suchy-bór/abc[/URL] [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://www.pkt.pl/s/suchy_bor/552626/podlesniczowka_suchy_bor_nadlesnictwo_opole.html[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Tutaj są kontakty do okolicznych nadleśnictw:[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/lubliniec"]http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/lubliniec/kontakt[/URL] [URL]http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/opole/kontakt[/URL] -info i ulotki [URL="http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/strzelce_opolskie"]http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/strzelce_opolskie/kontakt[/URL] [URL="http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/zawadzkie"]http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/zawadzkie/kontakt[/URL] [/SIZE][/FONT]http://www.nordicwalking.opole.pl/kontakt -info znajomym, leśniczemu [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][SIZE=2][I]ZespółSzkół przy Opolskim Ośrodku Rehabilitacji Dzieci i MłodziezyORDIM w Suchym Borze tel 77-421-80-04- info i ulotki [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]OśrodekSzkoleniowo Wypoczynkowy w Suchym Borze ( z opisu wynika że psiolubny) tel. 77-421-97-86[/COLOR][COLOR=#000000]- info i plakat[/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][B]firma Gabi [/B]-[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]GabrielaBartoszek PUPHW "GABI" ul. Dworcowa 24 Żędowice [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]mail [/SIZE][/FONT][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][FONT=Verdana][SIZE=2][U][email protected][/U][/SIZE][/FONT][/COLOR][/EMAIL] hotel lilki z Jasienia - wywieszenie plakatu [B]Zrzutka na nagrodę[/B] / przepraszam, ale nie mogłam tego przegapić [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] lika1771 200zł Bogusik chętnie dołoży Poker dołoży grosz iwstar58 50zł to chyba tyle najistotniejszych informacji udało mi się zebrać. Brałam pod uwagę tylko inf. że coś zostało zrobione i konkretnie gdzie. Mam skopiowanych 8 stron, w razie czego przejrzę jeszcze i uzupełnię. ----------------------------------------------------------------------------- W gostyńskim schronisku przebywa [COLOR=red]Szoł, Vena, Koral, Delma [/COLOR]oraz[COLOR=red] Iga[/COLOR]. To psy, które najbardziej potrzebują domu, a mają na to najmniejszą szansę.:-( [SIZE=5][COLOR=red]Dlatego bardzo proszę o pomoc, ogłoszenia... Cokolwiek, co pomogłoby znaleźć im ciepły kąt przy boku kochającego człowieka. [/COLOR][/SIZE] [CENTER][COLOR=#0000ff][FONT=book antiqua][SIZE=4]Iga od 6.10.12r. w DT u Karmelci!:loveu:[/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [FONT=book antiqua][SIZE=4][COLOR=#FF0000] Nasz 12-to letni Szoł już w DS!!!:)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2328/szol.jpg[/IMG] Imię:Vena Wiek:8lat Miejsce przebywania:schronisko Sterylizacja:nie Tekst do ogłoszeń: Cudem uniknęła śmierci... Gdyby nie znaleziono jej w porę wykrwawiłaby się na śmierć... Vena wycierpiała w życiu bardzo wiele złego. Mimo wszystko jest sunią bardzo ufną i radosną. Potrafi świetnie zgadzać się z innymi psami, z suczkami bywa różnie. Vena bardzo pragnie nowego, lepszego życia. Szuka kogoś, kto pokocha ją pomimo jej wieku. Ma ona około 8 lat. Jeśli chcesz podarować Venie dom, zadzwoń! 607350567(po 16.00) [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/873/img1587q.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7024/img1596rg.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9683/img1597jd.jpg[/IMG]
  17. Dokładnie tydzień temu Nero pojechał do domu. Dziś, zadzwoniliśmy do Państwa i dowiedzieliśmy się, że jest prze kochany, prze cudowny!:) Państwo są z niego bardzo zadowoleni. Czasami boi się trochę, gdy chłopczyk biega po domu, ale ogólnie jest dobrze. Boi się też kociaków, ale z jednym już zgadza się coraz lepiej, zdarza się, że nawet razem śpią. Drugi kotek obraził się na cały świat, odkąd Nero pojawił się w domu.
  18. [quote name='Ingrid44']Zawsze uwazalam ze szeleczki sa lepsze od obrozy i fajnie wygladaja. Kto by pomyslal ze Rico tak lubo odsniezac :) :) :)[/QUOTE] Ja też. Jak na moje psiak ma większy komfort.
  19. Jak patrzyłam na zdjęcia Odiego, to sądziłam, że to dość spory szczeniaczek. A w rzeczywistości to maleństwo. :) Przytył już u nas dość mocno-nie widać już mu żeber.
×
×
  • Create New...