-
Posts
4390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula95
-
Ale słodko wygląda! :)
-
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
To super: ) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :) -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Wzajemnie! Najważniejsze, aby w tym nowym roku, Nercio szybciutko znalazł dom. W piątek widziałam jak Nero na wybiegu "lata". Potrafi się bardzo wysoko odbijać. :) A w kojcu chwyta się przednimi łapami kratek nad deskami, a tylne opiera o deski i tak sobie poszczekuje na psa z kojca obok, spryciarz. -
[quote name='dogomanka_']zapisuje sobie, bo juz niedlugo matura, a ja nie mam pojecia co robic ze soba :evil_lol:[/QUOTE] U mnie matura za 2 lata. Wiem, co chcę robić, ale co z tego... Skoro w Polsce nawet tego kierunku nie ma? Behawiorystka:loveu:
-
[quote name='Ania-tygrysiczka']UWAGA!!!! wiktoria008 vel agnieszka cz. vel koszyczek milosci ( i jeszcze parę innych nicków) to oszustka. Wyciąga psay i sprzedaje je w niewiadome ręce!!!!! Jest z Kutna. Ostrożnie z nowymi dogomaniakami, chocby najbardziej "zaangażowanymi". Po Kotliskach wzieła się jak widzę, za Gostyń... Tu szczegóły, a reszta, jeśli ktoś chce, na pw [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-prosz%C4%85-o-pomoc-!!!!?p=18272535#post18272535"]http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-prosz%C4%85-o-pomoc-!!!!?p=18272535#post18272535[/URL][/QUOTE] Dziękujemy za info!
-
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
To najważniejsze. :) -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Całkiem możliwe... Ja już zaczynam tracić nadzieję, że Rico zaakceptuje Margo' w 100%... -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Kasia, wielkie dzięki! :)) -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Są całkiem blisko siebie, więc może nie tak źle.:) -
Czy znacie kogoś zaufanego z Kutna? Szukam cioci do wizyty przed adopcyjnej. :)
-
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Kasia, bardzo dziękujemy!:) To Nercio musi teraz znaleźć dom. Ja dziś też mu zrobiłam na tych stronach: [FONT=Arial]1. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]2. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]3. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]4. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.owi.pl/"]www.owi.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]5. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]6. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.psy.pl/"]www.psy.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]7. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]8. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]9. [/FONT][FONT=Arial]www.cret.pl/[/FONT] [FONT=Arial]10. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.epoznan.pl/"]www.epoznan.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]11. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.poznaniak.com.pl/"]www.poznaniak.com.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]12. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.bazar.konin.pl/"]www.bazar.konin.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]13. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.poznan.kokosy.pl/"]www.poznan.kokosy.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]14. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.poznan.cwirek.pl/"]www.poznan.cwirek.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]15. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.petsy.pl/"]WWW.petsy.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]16. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adsy.pl/"]WWW.adsy.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]17. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]WWW.kupiepsa.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]18. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.gumtree.pl/"]WWW.gumtree.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]19. [/FONT][FONT=Arial]WWW.kupsprzedaj.pl[/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]20. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.morusek.pl/"]WWW.morusek.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]21. [/FONT][FONT=Arial]www.doadopcji.pl[/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]22. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.oglaszamy24.pl/"]WWW.oglaszamy24.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]23. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.mojpupil.pl/"]www.mojpupil.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]24. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.freecf.pl/"]www.freecf.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]25. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]26. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.naszezwierzaki.info/"]www.naszezwierzaki.info[/URL][/FONT] [FONT=Arial]27. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]28. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]29. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.swistek.pl/"]www.swistek.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]30. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adoptujemy.pl/"]www.adoptujemy.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]31. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.pupilek.net.pl/"]www.pupilek.net.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]32. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]33. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.bazarek.biz/"]www.bazarek.biz[/URL][/FONT] [FONT=Arial]34. [/FONT][FONT=Arial]poznancity.pl[/FONT] [FONT=Arial]35. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.tablica.pl/"]www.tablica.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]36. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.zwierzeta.anonse.pl/"]www.zwierzeta.anonse.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]37. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]38. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/"]http://ogloszenia.e-gratka.info[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]39. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]40. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.sloniu.pl/"]www.sloniu.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]41. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://zwierzeta.znajdzto.pl/"]http://zwierzeta.znajdzto.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]42. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.nalepka.info/"]www.nalepka.info[/URL][/FONT] [FONT=Arial]43. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.sogl.pl/"]http://www.sogl.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]44. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"]http://www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]45. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.psy.elk.pl/"]www.psy.elk.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]46. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial]www.lento.pl[/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]47. [/FONT][FONT=Arial]www.poznan.pajeczyna.pl[/FONT] [FONT=Arial]48. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.agoranet.pl/"]www.agoranet.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]49. [/FONT][URL="http://top-ogloszenia.pl/ogloszenia,psy_i_koty,63,1,najwierniejsza_astra_gasnie_w_sc,6483.html"]http://top-ogloszenia.pl[/URL][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]50. [/FONT][FONT=Arial][URL]http://gostyn.szybkooferty.pl/[/URL][/FONT] [FONT=Arial]51. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.ioferta.pl/"]www.ioferta.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]52. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.brzozowiak.pl/"]www.brzozowiak.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]53. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.wstawaj.pl/"]www.wstawaj.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]54. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.eszukam.pl/"]www.eszukam.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]55. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]56. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.muku.pl/"]www.muku.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]57. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]58. [/FONT][FONT=Arial]zwierzaki.a4z.pl[/FONT] [FONT=Arial]59. [/FONT][FONT=Arial]piesek.org[/FONT] -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy! Wzajemnie:) -
Neo, świetny pies! Wesoły energiczny i dość duży - ma dom!! :-))
Paula95 replied to si_bcw's topic in Już w nowym domu
Ja się miewa Neo? Nie broi już? -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Radek']Jaka kochana mordka na zdjęciach.[/QUOTE] W rzeczywistości jeszcze piękniejsza. :) -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']to pooglaszaj go na innym portalach niz ja to zrobilam:) wieksza mozliwosc wypatrzenia bedzie mial:)[/QUOTE] Pewnie, ogłoszę na jakich znam. ;) -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1189/zdjcie3332.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2522/zdjcie3334.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9286/zdjcie3338z.jpg[/IMG][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2523/zdjcie3335.jpg[/IMG] Jakościowo także do niczego. ;p -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Niestety nic... Ani jednego telefonu. Dziś będę go ogłaszać. :) -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś u Nero. Spędziłam u niego ponad 10 minut, niestety tylko tyle, na przytulaskach. Łobuz robi wszystko, by dostać się na kolana,albo żeby się przytulić. Jak patrzyłam na jego oczy, to zaczynały mi łzy napływać, bo on tak patrzy... Z takim smutkiem. :( Mam kilka zdjęć, nie nadają się do ogłoszeń, bo nie opanowałam umiejętności robienia zdjęć, czy pies siedzi mi na kolanach, ale zobaczycie, jak bardzo chce być blisko... Wkleję za chwilkę.