Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. Terra, ja jeszcze go nie widziałam. Za godzinkę jadę do schronu, także go zobaczę. Pani weterynarz pewnie już go oglądała, ale nic więcej nie wiem. Tak, Delma czeka. Gdyby nie jej lękliwość, to pewnie już dawno byłaby w DS. Postaram się o nowe zdjęcia.
  2. [quote name='fochu']jaki banerek potrzebujesz? miziam Rico za uszkiem[/QUOTE] Dla naszych schroniskowych staruszków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221940-Szo%C5%82-Vena-Koral-i-Iga-czyli-starsz******-bez-szans-na-adopcj%C4%99.-Czekaj%C4%85-na-cud[/url]....
  3. Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale na zdjęciu, głównie prawym, widać ogromnie wyłysienie... :( Terra, wieczorem zaproszę tu ciocie od foksterierków.
  4. Czy ktoś mógłby zrobić banerek?:)
  5. Czy mogłabym kogoś poprosić o zrobienie banerku? EDIT Pomyliłam wątki;p Ricardo pewnie chciał się piłką pobawić. ;)
  6. Anaruk znalazł dom!:loveu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Anaruk.jpg[/IMG] W schronisku zamieszkał nowy piesek w typie foksterierka Tibon: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Tibon.jpg[/IMG] Był bardzo zaniedbany, ma chorą skórę. :(
  7. Postaram się go zważyć. :) Ale będę w schronie dopiero w sobotę za tydzień. :( Nie wiem, czy dużo da takie zdjęcia, ale może akurat: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/606/img9383k.jpg[/IMG]
  8. Postaram się go zważyć. :) Ale będę w schronie dopiero w sobotę za tydzień. :(
  9. Czyli trzeba chłopakowi nowe imię nadać. :) Trzymam kciuki i kibicuje!
  10. Dziękuję Ci bardzo. :) Nie jest psem pełnym energii, ale trzyma się dobrze, dużo wypoczywa, chętnie wychodzi na wybieg, żeby trochę pochodzić... Zdjęcia jak tylko dostanę, to napewno wstawię.
  11. Tak, jest dość sporym psiaczkiem. Mnie też serce boli... Taka bezradność jest straszna. :( Wiem, że się powtarzam, ale to na prawdę cudo. Brak agresji, zachowuje czystość w kojcu, bardzo zrównoważony...
  12. Na razie mam niestety tylko to. Pani kierownik robiła nowe zdjęcia naszym psiaczkom i czekam na ich przesłanie. EDIT: Mam jeszcze jedno, tutaj widać jakiej jest wielkości [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3079/szol1.jpg[/IMG] Szoł to naprawdę cudowny pies. Znaleźliśmy go przy ulicy, większość myślała, że nie żyje... Gdy poszłam na miejsce, gdzie go widziano nie mogłam go znaleźć, ale w końcu zobaczyłam go na polu, za płotem. Szoł jest przygłuchawy, dlatego nawet nie słyszał, jak go wołałam. :( A w schronie wszyscy go uwielbiają...
  13. Przyznam szczerze, że nie chciałabym "mieszać" się w sprawy finansowe z racji swojego wieku, nie jestem jeszcze pełnoletnia, także sądzę, że rozumiecie. :) U nas w schronie te psiaczki nie mają źle. Schronisko było niedawno wybudowane, także warunkowo w miarę fajnie. Kierowniczka schroniska super. Tylko ten brak ciepła domowego i miłości... :(
  14. Szołuś ogłoszny na: [FONT=Arial]1. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]2. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]3. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]4. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.owi.pl/"]www.owi.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]5. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]6. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.psy.pl/"]www.psy.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]7. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]8. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]9. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.poznan.kokosy.pl/"]www.poznan.kokosy.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]10. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.poznan.cwirek.pl/"]www.poznan.cwirek.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]11. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.petsy.pl/"]WWW.petsy.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]12. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adsy.pl/"]WWW.adsy.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]13. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.gumtree.pl/"]WWW.gumtree.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]14. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.morusek.pl/"]WWW.morusek.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]15. [/FONT][FONT=Arial]www.doadopcji.pl[/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]16. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.oglaszamy24.pl/"]WWW.oglaszamy24.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]17. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.freecf.pl/"]www.freecf.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]18. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]19. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.naszezwierzaki.info/"]www.naszezwierzaki.info[/URL][/FONT] [FONT=Arial]20. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]21. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]22. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.swistek.pl/"]www.swistek.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]23. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adoptujemy.pl/"]www.adoptujemy.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]24. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]25. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.bazarek.biz/"]www.bazarek.biz[/URL][/FONT] [FONT=Arial]26. [/FONT][FONT=Arial]poznancity.pl[/FONT] [FONT=Arial]27. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.tablica.pl/"]www.tablica.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]28. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.zwierzeta.anonse.pl/"]www.zwierzeta.anonse.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]29. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]30. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/"]http://ogloszenia.e-gratka.info[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]31. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]32. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.sloniu.pl/"]www.sloniu.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]33. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.sogl.pl/"]http://www.sogl.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]34. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"]http://www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]35. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.psy.elk.pl/"]www.psy.elk.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]36. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial]www.lento.pl[/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]37. [/FONT][FONT=Arial]www.poznan.pajeczyna.pl[/FONT] [FONT=Arial]38. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.agoranet.pl/"]www.agoranet.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]39. [/FONT][URL="http://top-ogloszenia.pl/ogloszenia,psy_i_koty,63,1,najwierniejsza_astra_gasnie_w_sc,6483.html"]http://top-ogloszenia.pl[/URL][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]40. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.ioferta.pl/"]www.ioferta.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]41. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.brzozowiak.pl/"]www.brzozowiak.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]42. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.wstawaj.pl/"]www.wstawaj.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]43. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.eszukam.pl/"]www.eszukam.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]44. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]45. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.muku.pl/"]www.muku.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]46. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]47. [/FONT][FONT=Arial]zwierzaki.a4z.pl[/FONT] [FONT=Arial]48. [/FONT][FONT=Arial]piesek.org[/FONT] [FONT=Arial]49. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.hodowcy.com.pl/"]www.hodowcy.com.pl[/URL][/FONT]
  15. Jaka bidula... :-( Psinko, walcz!
  16. Najważniejsze jest dobro tej suni. Przecież w schronie marznie i nie ma szans na leczenie... :(
  17. Co u kruszynki? Zdrowie jej dopisuje? Nadal tak mocno pilnuje domu?
  18. Jaka bidulka. :(( Zaglądam, niestety inaczej nie mogę pomóc.
  19. Ja również dołączam się do podziękowań. Choć nie udzielałam się na tym wątku, to podczytywałam i bardzo mu kibicowałam. :(
  20. Dla mnie to też jest dziwne, że odszedł tak nagle... :( Choć w niedzielę odszedł u nas w schronie też psiaczek... Nikt się tego nie spodziewał, bo jeszcze dzień wcześniej było wszystko w porządku. A w nocy zasnął i się nie obudził. :(
  21. [quote name='Tofikowa']na razie zrobiłam wszystkim czterem psiaczkom ogłoszenia na [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] Paula dostaniesz linki do aktywacji :smile:[/QUOTE] Linki zaakceptowane. :) Terra, tak, jak piszesz. Mniej więcej połowa łydki.
  22. Kochany, biegaj szczęśliwy za TM! ;( To straszne, że tak krótko cieszył się prawdziwą miłością, ale przynajmniej poczuł, co to miłość... ;(
  23. Tam nie napisałam, ale Vena nie przepada za kotkami.
×
×
  • Create New...