-
Posts
4390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula95
-
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='fochu']jaki banerek potrzebujesz? miziam Rico za uszkiem[/QUOTE] Dla naszych schroniskowych staruszków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221940-Szo%C5%82-Vena-Koral-i-Iga-czyli-starsz******-bez-szans-na-adopcj%C4%99.-Czekaj%C4%85-na-cud[/url].... -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś mógłby zrobić banerek?:) -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Czy mogłabym kogoś poprosić o zrobienie banerku? EDIT Pomyliłam wątki;p Ricardo pewnie chciał się piłką pobawić. ;) -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
A co go tak rozzłościło? -
Anaruk znalazł dom!:loveu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Anaruk.jpg[/IMG] W schronisku zamieszkał nowy piesek w typie foksterierka Tibon: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/02/Tibon.jpg[/IMG] Był bardzo zaniedbany, ma chorą skórę. :(
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo. -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Postaram się go zważyć. :) Ale będę w schronie dopiero w sobotę za tydzień. :( Nie wiem, czy dużo da takie zdjęcia, ale może akurat: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/606/img9383k.jpg[/IMG] -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Postaram się go zważyć. :) Ale będę w schronie dopiero w sobotę za tydzień. :( -
Momo zawsze będziemy o tobie pamiętać ![']
Paula95 replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli trzeba chłopakowi nowe imię nadać. :) Trzymam kciuki i kibicuje! -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ci bardzo. :) Nie jest psem pełnym energii, ale trzyma się dobrze, dużo wypoczywa, chętnie wychodzi na wybieg, żeby trochę pochodzić... Zdjęcia jak tylko dostanę, to napewno wstawię. -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Tak, jest dość sporym psiaczkiem. Mnie też serce boli... Taka bezradność jest straszna. :( Wiem, że się powtarzam, ale to na prawdę cudo. Brak agresji, zachowuje czystość w kojcu, bardzo zrównoważony... -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Na razie mam niestety tylko to. Pani kierownik robiła nowe zdjęcia naszym psiaczkom i czekam na ich przesłanie. EDIT: Mam jeszcze jedno, tutaj widać jakiej jest wielkości [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3079/szol1.jpg[/IMG] Szoł to naprawdę cudowny pies. Znaleźliśmy go przy ulicy, większość myślała, że nie żyje... Gdy poszłam na miejsce, gdzie go widziano nie mogłam go znaleźć, ale w końcu zobaczyłam go na polu, za płotem. Szoł jest przygłuchawy, dlatego nawet nie słyszał, jak go wołałam. :( A w schronie wszyscy go uwielbiają... -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Przyznam szczerze, że nie chciałabym "mieszać" się w sprawy finansowe z racji swojego wieku, nie jestem jeszcze pełnoletnia, także sądzę, że rozumiecie. :) U nas w schronie te psiaczki nie mają źle. Schronisko było niedawno wybudowane, także warunkowo w miarę fajnie. Kierowniczka schroniska super. Tylko ten brak ciepła domowego i miłości... :( -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Szołuś ogłoszny na: [FONT=Arial]1. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]2. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]3. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]4. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.owi.pl/"]www.owi.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]5. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]6. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.psy.pl/"]www.psy.pl/[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]7. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]8. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]9. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.poznan.kokosy.pl/"]www.poznan.kokosy.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]10. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.poznan.cwirek.pl/"]www.poznan.cwirek.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]11. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.petsy.pl/"]WWW.petsy.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]12. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adsy.pl/"]WWW.adsy.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]13. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.gumtree.pl/"]WWW.gumtree.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]14. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.morusek.pl/"]WWW.morusek.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]15. [/FONT][FONT=Arial]www.doadopcji.pl[/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]16. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.oglaszamy24.pl/"]WWW.oglaszamy24.pl[/URL] [/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]17. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.freecf.pl/"]www.freecf.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]18. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]19. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.naszezwierzaki.info/"]www.naszezwierzaki.info[/URL][/FONT] [FONT=Arial]20. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]21. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]22. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.swistek.pl/"]www.swistek.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]23. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adoptujemy.pl/"]www.adoptujemy.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]24. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]25. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.bazarek.biz/"]www.bazarek.biz[/URL][/FONT] [FONT=Arial]26. [/FONT][FONT=Arial]poznancity.pl[/FONT] [FONT=Arial]27. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.tablica.pl/"]www.tablica.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]28. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.zwierzeta.anonse.pl/"]www.zwierzeta.anonse.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]29. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]30. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/"]http://ogloszenia.e-gratka.info[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]31. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]32. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.sloniu.pl/"]www.sloniu.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]33. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.sogl.pl/"]http://www.sogl.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]34. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"]http://www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]35. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial][URL="http://www.psy.elk.pl/"]www.psy.elk.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]36. [/FONT][U][COLOR=blue][FONT=Arial]www.lento.pl[/FONT][/COLOR][/U][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]37. [/FONT][FONT=Arial]www.poznan.pajeczyna.pl[/FONT] [FONT=Arial]38. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.agoranet.pl/"]www.agoranet.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]39. [/FONT][URL="http://top-ogloszenia.pl/ogloszenia,psy_i_koty,63,1,najwierniejsza_astra_gasnie_w_sc,6483.html"]http://top-ogloszenia.pl[/URL][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]40. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.ioferta.pl/"]www.ioferta.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]41. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.brzozowiak.pl/"]www.brzozowiak.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]42. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.wstawaj.pl/"]www.wstawaj.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]43. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.eszukam.pl/"]www.eszukam.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]44. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]45. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.muku.pl/"]www.muku.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]46. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL][/FONT] [FONT=Arial]47. [/FONT][FONT=Arial]zwierzaki.a4z.pl[/FONT] [FONT=Arial]48. [/FONT][FONT=Arial]piesek.org[/FONT] [FONT=Arial]49. [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.hodowcy.com.pl/"]www.hodowcy.com.pl[/URL][/FONT] -
Momo zawsze będziemy o tobie pamiętać ![']
Paula95 replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaka bidula... :-( Psinko, walcz! -
Momo zawsze będziemy o tobie pamiętać ![']
Paula95 replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najważniejsze jest dobro tej suni. Przecież w schronie marznie i nie ma szans na leczenie... :( -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Co u kruszynki? Zdrowie jej dopisuje? Nadal tak mocno pilnuje domu? -
Momo zawsze będziemy o tobie pamiętać ![']
Paula95 replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaka bidulka. :(( Zaglądam, niestety inaczej nie mogę pomóc. -
Ja również dołączam się do podziękowań. Choć nie udzielałam się na tym wątku, to podczytywałam i bardzo mu kibicowałam. :(
-
Dla mnie to też jest dziwne, że odszedł tak nagle... :( Choć w niedzielę odszedł u nas w schronie też psiaczek... Nikt się tego nie spodziewał, bo jeszcze dzień wcześniej było wszystko w porządku. A w nocy zasnął i się nie obudził. :(
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tofikowa']na razie zrobiłam wszystkim czterem psiaczkom ogłoszenia na [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] Paula dostaniesz linki do aktywacji :smile:[/QUOTE] Linki zaakceptowane. :) Terra, tak, jak piszesz. Mniej więcej połowa łydki. -
Kochany, biegaj szczęśliwy za TM! ;( To straszne, że tak krótko cieszył się prawdziwą miłością, ale przynajmniej poczuł, co to miłość... ;(
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Tam nie napisałam, ale Vena nie przepada za kotkami.