-
Posts
4390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula95
-
Igunia ma wydarzenie na Facebooku. Nigdy nie zdarzyło się, aby ugryzła, przynajmniej o tym nie słyszałam. Co do Murzynka, to jest już on w nowym domu. :loveu: Tylko mam straszne zaległości na wątku informacyjnym-jutro uzupełniam. :) A już dziś mówię, że Dagunia jutro wyrusza w podróż po nowe, lepsze życie.:loveu:
-
Odi mieszka w szczeniakarni, także ma cieplutko. Kocyk, legowisko i podgrzewana podłoga. Ja nie chcę wiedzieć, jak on wyglądał zanim do nas trafił, bo przez kilka dni pomieszkiwał u pani weterynarz. :( Saba ma ok.3 lat. Jest sunią w typie ONka. Pobyt w schronisku znosi bardzo źle. W momencie, gdy przebywała w kojcu, tam gdzie wszystkie inne psy, reagowała bardzo nerwowo. Nieustanie kręciła się w kółko, dlatego przenieśliśmy ją do izolatki. Tam jest trochę lepiej, jednak mimo wszystko pobyt w schronisku dla Saby jest ogromnym cierpieniem. Nasze psy często, gdy jest dyżur, to wchodzą z nami do budynku, Saba jednak ma jakiś lęk i nie da się namówić na wejście do środka. Sunia zgadza się dobrze z innymi psami i suczkami. Na smyczy chodzi też dość ładnie. Pilnie szukamy dla niej domu, bo ja przyznam szczerze, nie widziałam jej ani razu w ogonkiem podniesionym do góry. ;( Saba też nie jest sunią przylepą, ogólnie oczywiście nie pogardzi głaskaniem, ale jednak ma taki swój świat, że tak to ujmę. Sądzę, że jeśli komuś zaufa, to będzie na prawdę prze kochaną sunią.
-
Kapi znalazł dom w październiku 2010r. To była moja pierwsza adopcja... Dziś Kapi znowu jest z nami. Mam do siebie ogromny żal, że nie znalazłam mu domu na zawsze... :-( Tak wyglądał Kapi, gdy odjeżdżał ze schronu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2010/10/Kapi.jpg[/IMG] Teraz jest większy i przybrał na wadze. Jego charakter się nie zmienił... Nadal jest tym samym, kochanym Kapim.
-
Tak, prosiłabym. O Apaczu zbyt dużo nie wiem jeszcze. Widać, że jest bardzo radosnym pieskiem. Z suniami zgadza się bez problemu. Z psami nie zaobserwowałam jeszcze. Opisu Daguni nie dodaję jeszcze, bo jest chętny dom, musimy tylko zorganizować wizytę, ale zapowiada się całkiem, całkiem. :) Ogólnie nowym rok zaczął się dla nas baaardzo dobrze. Mamy tylko 30psiaków w schronie. :)
-
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Wczoraj nie pisałam, bo wolę nigdy nie robić nikomu nadziei. :) Oczywiście prosiliśmy Państwa, żeby od czasu do czasu pisali, a Pani kierownik podała swój e-mail, także sądzę, że będą od czasu do czasu pisać. Jeśli nie, będziemy dzwonić. Ale Państwo wydawali się naprawdę mili i porządni. -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
No i stało się. :) Wczoraj zadzwonił pierwszy, jedyny telefon w sprawie Nero. Dziś Państwo mieli przyjechać i tylko go obejrzeć. Ja miałam sprawdzić, jak reaguje na kotki, ale skończyło się... podpisaniem umowy. :) Tym samym Nercio znalazł dom! Po prawie roku w schronisku(był z nami od 1lutego). Zamieszkał w Poznaniu w bloku, wraz z dwoma kotkami. W domu jest 1,5roczny chłopiec. Był dzisiaj także w schronisku-Nercio zgadzał się z nim bez problemu. Chłopiec też bardzo grzeczny. :) Przyznam szczerze, trochę mi smutno, bo uwielbiałam przesiadywać z nim w kojcu, ale w końcu będzie szczęśliwy!:) -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Jeszcze pewnie gdzieś się kryją na ostatnich stronach. W sobotę będę robiła nowe... Nie odezwał się nikt... :( Do Asi, jednej z wolontariuszek, zadzwonili, ale stwierdzili, że wolą szczeniaczka.:( -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Cudownie! :) Pięknie razem wyglądają. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
A właśnie chciałam zapytać, co u Kubusia(on już zawsze będzie dla mnie Kubusiem). :) Cieszę się ogromnie, że jest z wami szczęśliwy. No i życzę wam powodzenia w dalszej nauce sztuczek. -
Borysowa, ja słyszałam, że studia, ale sama nawet jeszcze nie sprawdzałam.