Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. Igunia ma wydarzenie na Facebooku. Nigdy nie zdarzyło się, aby ugryzła, przynajmniej o tym nie słyszałam. Co do Murzynka, to jest już on w nowym domu. :loveu: Tylko mam straszne zaległości na wątku informacyjnym-jutro uzupełniam. :) A już dziś mówię, że Dagunia jutro wyrusza w podróż po nowe, lepsze życie.:loveu:
  2. Ogromnie Ci dziękuję!:) Terra, pomagasz mi ogromnie.
  3. Odi mieszka w szczeniakarni, także ma cieplutko. Kocyk, legowisko i podgrzewana podłoga. Ja nie chcę wiedzieć, jak on wyglądał zanim do nas trafił, bo przez kilka dni pomieszkiwał u pani weterynarz. :( Saba ma ok.3 lat. Jest sunią w typie ONka. Pobyt w schronisku znosi bardzo źle. W momencie, gdy przebywała w kojcu, tam gdzie wszystkie inne psy, reagowała bardzo nerwowo. Nieustanie kręciła się w kółko, dlatego przenieśliśmy ją do izolatki. Tam jest trochę lepiej, jednak mimo wszystko pobyt w schronisku dla Saby jest ogromnym cierpieniem. Nasze psy często, gdy jest dyżur, to wchodzą z nami do budynku, Saba jednak ma jakiś lęk i nie da się namówić na wejście do środka. Sunia zgadza się dobrze z innymi psami i suczkami. Na smyczy chodzi też dość ładnie. Pilnie szukamy dla niej domu, bo ja przyznam szczerze, nie widziałam jej ani razu w ogonkiem podniesionym do góry. ;( Saba też nie jest sunią przylepą, ogólnie oczywiście nie pogardzi głaskaniem, ale jednak ma taki swój świat, że tak to ujmę. Sądzę, że jeśli komuś zaufa, to będzie na prawdę prze kochaną sunią.
  4. Klex znalazł dom!!! :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/klex.jpg[/IMG] Jest z nami Odi- 3 miesięczny szczeniaczek wyrzucony na śmietnik... Szkielet:-( [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Odi.jpg[/IMG]
  5. Terra, przepraszam, że dopiero teraz odp. ale mało czasu...;/ Jutro podeślę info o Sabie, dobrze? :) Pokręcona sprawa z Kapim, także na razie jeszcze nie będę go ogłaszać itd.
  6. Kapi znalazł dom w październiku 2010r. To była moja pierwsza adopcja... Dziś Kapi znowu jest z nami. Mam do siebie ogromny żal, że nie znalazłam mu domu na zawsze... :-( Tak wyglądał Kapi, gdy odjeżdżał ze schronu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2010/10/Kapi.jpg[/IMG] Teraz jest większy i przybrał na wadze. Jego charakter się nie zmienił... Nadal jest tym samym, kochanym Kapim.
  7. Tak, prosiłabym. O Apaczu zbyt dużo nie wiem jeszcze. Widać, że jest bardzo radosnym pieskiem. Z suniami zgadza się bez problemu. Z psami nie zaobserwowałam jeszcze. Opisu Daguni nie dodaję jeszcze, bo jest chętny dom, musimy tylko zorganizować wizytę, ale zapowiada się całkiem, całkiem. :) Ogólnie nowym rok zaczął się dla nas baaardzo dobrze. Mamy tylko 30psiaków w schronie. :)
  8. Nercio ma dom!:loveu: [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/978/nero1.jpg[/IMG] Świat, skoro Nercio pojechał, to ogłoszeń najbardziej potrzebuje Saba. Bardzo ciężko znosi pobyt w schronisku. :(
  9. Wczoraj nie pisałam, bo wolę nigdy nie robić nikomu nadziei. :) Oczywiście prosiliśmy Państwa, żeby od czasu do czasu pisali, a Pani kierownik podała swój e-mail, także sądzę, że będą od czasu do czasu pisać. Jeśli nie, będziemy dzwonić. Ale Państwo wydawali się naprawdę mili i porządni.
  10. No i stało się. :) Wczoraj zadzwonił pierwszy, jedyny telefon w sprawie Nero. Dziś Państwo mieli przyjechać i tylko go obejrzeć. Ja miałam sprawdzić, jak reaguje na kotki, ale skończyło się... podpisaniem umowy. :) Tym samym Nercio znalazł dom! Po prawie roku w schronisku(był z nami od 1lutego). Zamieszkał w Poznaniu w bloku, wraz z dwoma kotkami. W domu jest 1,5roczny chłopiec. Był dzisiaj także w schronisku-Nercio zgadzał się z nim bez problemu. Chłopiec też bardzo grzeczny. :) Przyznam szczerze, trochę mi smutno, bo uwielbiałam przesiadywać z nim w kojcu, ale w końcu będzie szczęśliwy!:)
  11. Terra, długo by opowiadać. W każdym bądź razie właścicielka nie dała sobie rady z jego dominującym charakterem, choć bardzo się starała. Świat, sądzę, że Nero. Czeka już tak długo...
  12. Apacz, to nasz nowy podopieczny. [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Apacz_1.jpg[/IMG] Zła wiadomość jest taka, że Mumin wraca do schroniska. ;(
  13. Diego znalazł dom!:loveu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Diego1.jpg[/IMG] oraz Suzi:loveu: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/01/Suzi.jpg[/IMG]
  14. Jeszcze pewnie gdzieś się kryją na ostatnich stronach. W sobotę będę robiła nowe... Nie odezwał się nikt... :( Do Asi, jednej z wolontariuszek, zadzwonili, ale stwierdzili, że wolą szczeniaczka.:(
  15. Dziękuję;) Dostałam też Twój mail z zapytaniem. Odesłałam zainteresowanym odp. Czekamy. Może coś z tego będzie.
  16. Terra, czy mogłabym Cię poprosić, żebyś w ogłoszeniu na tablicy.pl zmieniła, że Niki jest z Gostynia, a nie z Gostynina? :)
  17. Gamp(psiak w typie gończego), którego zdjęcia nie zdążyłam wstawić wrócił do właściciela. :)
  18. Uwaga!!! Prosimy o głosy na nasze schronisko w akcji Tesco. Wielkopolska-> Gostyń(adres ul. Nad Kanią 107). To nasz stary adres. Jednak jeśli udałoby nam się wygrać, karma trafi do naszych podopiecznych. Z góry dziękujemy!:loveu::loveu:
  19. Przyznam się szczerze adresu dokładnego nie znam, jeśli chodzi o numer. :) Są to Dalabuszki, to malutka wioseczka. Kilka domów. To nasze strona: [URL="http://www.stowarzyszenienoe.pl"]www.stowarzyszenienoe.pl[/URL]
  20. Cudownie! :) Pięknie razem wyglądają.
  21. Schronisko zostało już przeniesione. Na początku było koło Bogusławek, ale w Gostyniu. Teraz mieści się już w Dalabuszkach(to mała wioseczka, ok.10km od Gostynia).
  22. A właśnie chciałam zapytać, co u Kubusia(on już zawsze będzie dla mnie Kubusiem). :) Cieszę się ogromnie, że jest z wami szczęśliwy. No i życzę wam powodzenia w dalszej nauce sztuczek.
  23. Wydaje mi się, że tak. Ale nie zdążyłam ustalić, bo jak dzwoniłam do Pani Oli i zaczęłam mówić o Pako, to mówiła, że już jadą po niego właściciele.
  24. Borysowa, ja słyszałam, że studia, ale sama nawet jeszcze nie sprawdzałam.
×
×
  • Create New...